virt-manager - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Virtual Machine Manager
ro: Manager maşină virtuală

en: _Finish
ro: _Termină

en: Operation in progress
ro: Operaţiune în desfăşurare

en: Please wait a few moments...
ro: Vă rog aşteptaţi câteva momente...

en: Processing...
ro: Procesez...

en: _Details
ro: _Detalii

en: _Browse...
ro: _Răsfoieşte...

en: <b>The console is currently unavailable</b>
ro: <b>În prezent consola nu este disponibilă</b>

en: Co_nnect
ro: Co_nectează

en: Name
ro: Nume

en: Status:
ro: Statut:

en: Shut down
ro: Închidere

en: Hypervisor:
ro: Hipervizor:

en: Logical host CPUs:
ro: CPU gazdă logică:

en: <b>CPUs</b>
ro: <b>CPU</b>

en: <b>Memory</b>
ro: <b>Memorie</b>

en: _File
ro: _Fişier

en: <b>Basic details</b>
ro: <b>Detalii de bază</b>

en: Name:
ro: Nume:

en: _Edit
ro: _Editează

en: _View
ro: _Vizualizează

en: _Help
ro: _Ajutor

en: _Run
ro: _Rulează

en: _Pause
ro: _Pauză

en: Preferences
ro: Preferinţe

en: seconds
ro: secunde

en: Virtual _Machine
ro: _Maşină virtuală

en: _Take Screenshot
ro: Cap_tură ecran

en: Run
ro: Rulează

en: Pause
ro: Pauză

en: Creating Virtual Machine
ro: Creez Maşină Virtuală

en: Overview
ro: Privire generalã

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
ro: Conexiune Manager Maşină Virtuală eşuată

en: Running
ro: Pornit

en: Paused
ro: În pauză

en: Shutoff
ro: Închidere

en: Crashed
ro: Prăbuşit

en: CPU usage
ro: Utilizare CPU

en: Saving Virtual Machine
ro: Salvez Maşină Virtuală

en: Restoring Virtual Machine
ro: Restaurez Maşină Virtuală

en: Save Virtual Machine Screenshot
ro: Salvează captură ecran Maşină Virtuală
