virt-manager - en to sr@latin translation catalogue (76 entries)

en: Virtual Machine Manager
sr@latin: Upravnik virtuelne mašine

en: Powered by libvirt
sr@latin: Napaja se od libvirt

en: _Finish
sr@latin: _Završi

en: Operation in progress
sr@latin: Radnja u toku

en: Please wait a few moments...
sr@latin: Molim sačekajte nekoliko trenutaka...

en: Processing...
sr@latin: Obrađujem...

en: _Details
sr@latin: De_talji

en: _Browse...
sr@latin: _Razgledaj...

en: <b>The console is currently unavailable</b>
sr@latin: <b>Konzola trenutno nije dostupna</b>

en: Co_nnect
sr@latin: Po_veži se

en: Create a new virtual network
sr@latin: Napravi novu virtuelnu mrežu

en: _Network:
sr@latin: M_reža:

en: Name
sr@latin: Ime

en: Memory:
sr@latin: Memorija:

en: Shut down
sr@latin: Ugasi

en: Hypervisor:
sr@latin: Hipervizor:

en: Architecture:
sr@latin: Arhitektura:

en: Logical host CPUs:
sr@latin: Logički CPU-i domaćina:

en: <b>CPUs</b>
sr@latin: <b>CPU-i</b>

en: <b>Memory</b>
sr@latin: <b>Memorija</b>

en: <b>Virtual Disk</b>
sr@latin: <b>Virtuelni disk</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
sr@latin: <b>Virtuelna mrežna sprega</b>

en: Type:
sr@latin: Vrsta:

en: State:
sr@latin: Stanje:

en: Source path:
sr@latin: Izvorna putanja:

en: Device:
sr@latin: Uređaj:

en: _File
sr@latin: _Datoteka

en: <b>Basic details</b>
sr@latin: <b>Osnovni detalji</b>

en: Name:
sr@latin: Ime:

en: Network:
sr@latin: Mreža:

en: Active
sr@latin: Aktivna

en: Location:
sr@latin: Mesto:

en: _Edit
sr@latin: _Uredi

en: _View
sr@latin: Pre_gled

en: _Help
sr@latin: _Pomoć

en: _Run
sr@latin: Po_kreni

en: _Pause
sr@latin: Pau_za

en: Preferences
sr@latin: Postavke

en: seconds
sr@latin: sekundi

en: Virtual _Machine
sr@latin: Virtuelna _mašina

en: _Take Screenshot
sr@latin: Snimi _ekran

en: Details
sr@latin: Detalji

en: Run
sr@latin: Pokreni

en: Pause
sr@latin: Pauza

en: Network
sr@latin: Mreža

en: Unable to complete install: '%s'
sr@latin: Ne mogu da završim instalaciju: „%s“

en: Creating Virtual Machine
sr@latin: Pravljenje virtuelne mašine

en: Overview
sr@latin: Pregled

en: Usermode networking
sr@latin: Korisničko umrežavanje

en: Virtual network
sr@latin: Virtuelna mreža

en: Inactive
sr@latin: Neaktivna

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
sr@latin: Neuspelo povezivanje upravnika virtuelne mašine

en: Running
sr@latin: Pokrenuto

en: Paused
sr@latin: Pauzirano

en: Shutoff
sr@latin: Isključi

en: Crashed
sr@latin: Krahiralo

en: CPU usage
sr@latin: CPU upotreba

en: Never
sr@latin: Nikada

en: Saving Virtual Machine
sr@latin: Čuvam virtuelnu mašinu

en: Restoring Virtual Machine
sr@latin: Vraćam virtuelnu mašinu

en: Save Virtual Machine Screenshot
sr@latin: Sačuvaj snimak ekrana virtuelne mašine

en: Don't automatically try to connect to the guest console
sr@latin: Nemoj samostalno pokušavati da se povežeš na konzolu gosta

en: Print debugging information
sr@latin: Odštampaj podatke o otklanjanju grešaka

en: Unable to connect to graphical console: virt-viewer not installed. Please install the 'virt-viewer' package.
sr@latin: Ne mogu da se povežem na grafičku konzolu: virt-viewer nije instaliran. Molim, instalirajte paket „virt-viewer“.

en: Invalid name for new guest: %s
sr@latin: Neispravno ime za novog gosta: %s

en: Creating domain...
sr@latin: Pravim domen...

en: Name for the new guest
sr@latin: Ime za novog gosta

en: New file to use as the disk image for the new guest
sr@latin: Nova datoteka koja će se koristiti kao slika diska za novog gosta

en: Force to copy devices (eg, if 'hdc' is a readonly cdrom device, --force-copy=hdc)
sr@latin: Primoraj kopiranje uređaja (npr, ako je „hdc“ slučajan disk uređaj, koristiti --force-copy=hdc)

en: Do not use a sparse file for the clone's disk image
sr@latin: Nemoj koristiti praznu datoteku za sliku kloniranog diska

en: New fixed MAC address for the clone guest. Default is a randomly generated MAC
sr@latin: Nova fiksirana MAC adresa za kloniranog gosta. Slučajno izabrana adresa je podrazumevana

en: Installation aborted at user request
sr@latin: Instalacija je obustavljena na korisnikov zahtev

en: Name of the guest instance
sr@latin: Ime instance gosta

en: This guest should be a fully virtualized guest
sr@latin: Ovaj gost bi trebalo da bude potpuno virtualizovan gost

en: This guest should be a paravirtualized guest
sr@latin: Ovaj gost bi trebalo da bude paravirtualizovan gost

en: The CPU architecture to simulate
sr@latin: Arhitektura procesora koja će se simulirati
