virt-manager - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Virtual Machine Manager
bs: Upravljač virtualnog računala

en: Powered by libvirt
bs: Pogonjeno s libvirt

en: _Finish
bs: _Završetak

en: _Details
bs: _Detalji

en: _Browse...
bs: _Pretraži...

en: <b>The console is currently unavailable</b>
bs: <B>Konzola trenutno nije dostupna</B>

en: Co_nnect
bs: P_oveži

en: Name
bs: Naziv

en: Status:
bs: Stanje:

en: Shut down
bs: Gašenje sistema

en: Logical host CPUs:
bs: CPU-i logičkog računala:

en: <b>CPUs</b>
bs: <b>CPU:</b>

en: <b>Memory</b>
bs: <B>Memorija:</B>

en: _File
bs: _Datoteke

en: <b>Basic details</b>
bs: <b>Osnovni detalji</b>

en: Name:
bs: Naziv:

en: _Edit
bs: _Uredi

en: _View
bs: _Prikaz

en: _Help
bs: _Pomoć

en: _Run
bs: _Pokreni

en: _Pause
bs: _Pauza

en: seconds
bs: sekunde

en: Virtual _Machine
bs: Virtualno _računalo

en: _Take Screenshot
bs: _Izradi sliku zaslona

en: Run
bs: Pokreni

en: Pause
bs: Pauza

en: Creating Virtual Machine
bs: Izrada virtualnog računala

en: Overview
bs: Pregled

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
bs: Greška povezivanja upravljača virtualnog računala

en: Running
bs: Izvršavanje

en: Paused
bs: Pauzirano

en: Shutoff
bs: Isključeno

en: Crashed
bs: Srušeno

en: CPU usage
bs: CPU iskorištenost

en: Saving Virtual Machine
bs: Spremanje virtualnog računala

en: Restoring Virtual Machine
bs: Obnavljanje virtualnog računala

en: Save Virtual Machine Screenshot
bs: Spremi sliku zaslona virtualnog računala
