virt-manager - en to hr translation catalogue (971 entries)

en: Virtual Machine Manager
hr: Upravitelj virtualnih računala

en: Graphically manage KVM, Xen, or LXC via libvirt
hr: Grafičko upravljanje za KVM, Xen ili LXC putem libvirta

en: Virtual Machine Manager provides a graphical tool for administering virtual machines for KVM, Xen, and LXC. Start, stop, add or remove virtual devices, connect to a graphical or serial console, and see resource usage statistics for existing VMs on local or remote machines. Uses libvirt as the backend management API.
hr: Upravitelj virtualnih računala je grafički alat za administraciju KVM, Xen i LXC virtualnih računala. Pokrenite, zaustavite, dodajte ili uklonite virtualne uređaje, povežite se s grafičkom ili serijskom konzolom i pogledajte statistiku upotrebu resursa za postojeća VR na lokalnim ili udaljenim poslužiteljima. Koristi libvirt kao API pozadinskog upravljanja.

en: Main manager window
hr: Glavni prozor upravitelja

en: Virtual machine configuration screen
hr: Zaslon podešavanja virtualnog računala

en: Graphical console connection for a virtual machine
hr: Povezivanje grafičkom konzolom za virtualno računalo

en: Manage virtual machines
hr: Upravljajte virtualnim računalima

en: vmm;
hr: uvr;

en: Copyright (C) 2006-2020 Red Hat Inc.
hr: Autorsko pravo (C) 2006-2020 Red Hat Inc.

en: Powered by libvirt
hr: Pogonjeno s libvirt

en: Add New Virtual Hardware
hr: Dodaj novi virtualni hardver

en: _Device type:
hr: _Vrsta uređaja:

en: _Bus type:
hr: _Vrsta sabirnice:

en: _Type:
hr: _Vrsta:

en: _MAC address:
hr: _MAC adresa:

en: Device mode_l:
hr: Model ure_đaja:

en: Host _Device:
hr: Uređaj _računala:

en: _Path:
hr: _Putanja:

en: Device _Type:
hr: Vrsta _uređaja:

en: T_ype:
hr: V_rsta:

en: _Name:
hr: _Naziv:

en: _Auto socket:
hr: _Automatska priključnica:

en: _Channel:
hr: _Kanal:

en: Ac_tion:
hr: Ra_dnja:

en: _Mode:
hr: _Način:

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Finish
hr: _Završi

en: C_reate a disk image for the virtual machine
hr: S_tvori sliku diska za virtualno računalo

en: _Select or create custom storage
hr: _Odaberi ili stvori prilagođenu pohranu

en: _Manage...
hr: _Upravljaj...

en: Cac_he mode:
hr: Nač_in predmemorije:

en: Discard mod_e:
hr: Način odabacivanj_a:

en: R_eadonly:
hr: Samo _čitanje:

en: Sharea_ble:
hr: Dijelj_ivo:

en: Removab_le:
hr: Uklonji_vo:

en: Seria_l:
hr: Serijsk_i:

en: Advanced _options
hr: Napredne _mogućnosti

en: Operation in progress
hr: Radnja je u tijeku

en: Please wait a few moments...
hr: Pričekajte nekoliko trenutaka...

en: Processing...
hr: Obrada...

en: _Details
hr: _Pojedinosti

en: Change storage path
hr: Promijeni putanju pohrane

en: _OK
hr: _U redu

en: Size:
hr: Veličina:

en: Target:
hr: Odredište:

en: Path:
hr: Putanja:

en: Existing disk
hr: Postojeći disk

en: Create a new disk (c_lone) for the virtual machine
hr: Stvori novi disk (k_loniraj) za virtualno računalo

en: _Browse...
hr: _Pretraži...

en: New _Path:
hr: Nova _putanja:

en: Clone Virtual Machine
hr: Kloniranje virtualnog računala

en: <span size='large'>Clone virtual machine</span>
hr: <span size='large'>Kloniranje virtualnog računala</span>

en: Original VM:
hr: Izvorno VR:

en: Connection:
hr: Povezivanje:

en: Storage:
hr: Pohrana:

en: _Details...
hr: _Pojedinosti...

en: <span size='small'>Cloning does <u>not</u> alter the guest OS contents. If you need to do things
    like change passwords or static IPs, please see the virt-sysprep(1) tool.</span>
hr: <span size='small'>Kloniranje <u>ne mijenja</u> sadržaj OS-a virtualnog računala. Ako trebate obaviti promjenu
    lozinka ili nepromjenjivih IP adresa, pogledajte virt-sysprep(1) alat.</span>

en: C_lone
hr: K_loniraj

en: <b>The console is currently unavailable</b>
hr: <b>Konzola je trenutno nedostupna</b>

en: Serial
hr: Serijski

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _Login
hr: _Prijava

en: _Save this password in your keyring
hr: _Spremi ovu lozinku u moj skup ključeva

en: Check to save password, uncheck to forget password.
hr: Odaberite za spremanje lozinke, uklonite odabir za zaboravljanje lozinke.

en: _Connect to console
hr: _Povezivanje s konzolom

en: Add Connection
hr: Dodaj povezivanje

en: Co_nnect
hr: Po_veži

en: _Hypervisor:
hr: _Hipervizor:

en: Connect to _remote host over SSH
hr: Poveži s _udaljenim poslužiteljem putem SSH-a

en: _Autoconnect:
hr: _Automatsko povezivanje:

en: H_ostname:
hr: N_aziv poslužitelja:

en: Cu_stom URI:
hr: Pr_ilagođeni URI:

en: Generated URI:
hr: Generirani URI:

en: Create a new virtual network
hr: Stvori novu virtualnu mrežu

en: <span size='large'>Create virtual network</span>
hr: <span size='large'>Stvaranje virtualne mreže</span>

en: Fo_rward to:
hr: Pr_oslijedi u:

en: Device _List:
hr: Popis _uređaja:

en: De_vice:
hr: Ur_eđaj:

en: _Enable IPv4
hr: _Omogući IPv4

en: _Network:
hr: _Mreža:

en: Start:
hr: Početak:

en: End:
hr: Zvršetak:

en: Enable DHCPv4
hr: Omogući DHCPv4

en: <b>IPv_4 configuration</b>
hr: <b>IPv_4 podešavanje</b>

en: _Enable IPv6
hr: _Omogući IPv6

en: Enable DHCPv6
hr: Omogući DHCPv6

en: <b>IPv_6 configuration</b>
hr: <b>IPv_6 podešavanje</b>

en: Use net_work name
hr: Kroisti mre_žni naziv

en: Cust_om
hr: Pril_agođeno

en: <b>DNS domain name</b>
hr: <b>Naziv DNS domene</b>

en: Add a New Storage Pool
hr: Dodaj novi prostor pohrane

en: <span size='large'>Create storage pool</span>
hr: <span size='large'>Stvaranje prostora pohrane</span>

en: Tar_get Path:
hr: Put_anja odredišta:

en: Host Na_me:
hr: Naziv po_služitelja:

en: Initiator _IQN:
hr: IQN _pokretača::

en: B_rowse
hr: P_regledaj

en: Bro_wse
hr: Pre_gledaj

en: New VM
hr: Novo VR

en: <span size='large'>Create a new virtual machine</span>
hr: <span size='large'>Stvaranje novog virtualnog računala</span>

en: Choose virtualization type
hr: Odaberi vrstu virtualizacije

en: _Virtual machine
hr: _Virtualno računalo

en: _Container
hr: _Spremnik

en: Choose how you would like to install the operating system
hr: Odaberite željeni način instalacije opertivnog sustava

en: _Local install media (ISO image or CDROM)
hr: _Lokalni instalacijski medij (ISO slika ili CDROM)

en: Network _Install (HTTP, HTTPS, or FTP)
hr: Mrežna _instalacija (HTTP, HTTPS ili FTP)

en: Import _existing disk image
hr: Uvoz _postojeće slike diska

en: Ma_nual install
hr: Ru_čna instalacija

en: Choose the container type
hr: Odaberite vrstu spremnika

en: _Application container
hr: _Spremnik aplikacije

en: O_perating system container
hr: S_premnik operativnog sustava

en: C_onnection:
hr: _Povezivanje:

en: _Xen Type:
hr: _Xen vrsta:

en: _Architecture:
hr: _Arhitektura:

en: _Machine Type:
hr: _Vrsta računala:

en: _Virt Type:
hr: _Vrsta virtualizacije:

en: Architecture options
hr: Mogućnosti arhitekture

en: Name
hr: Naziv

en: Choose _ISO or CDROM install media:
hr: Odaberite _ISO ili CDROM instalacijski medij:

en: Bro_wse...
hr: Pre_gledaj...

en: Provide the operating system install U_RL:
hr: Navedite instalacijski U_RL operativnog sustava:

en: Kerne_l options:
hr: Mogućnost_i kernela:

en: URL _Options
hr: URL _mogućnosti

en: Provide the existing stora_ge path:
hr: Odaberite postojeću puta_nju pohrane:

en: B_rowse...
hr: P_regledaj...

en: <small>Kernel/initrd settings can be configured with 'Customize before install' on the final page.</small>
hr: <small>Kernel/initrd postavke se mogu podesiti s 'Prilagodi prije instalacije' na završnoj stranici.</small>

en: Provide the _application path:
hr: Odaberite putanju do aplikacije:

en: Provide the existing OS root _directory:
hr: Odaberite postojeći korijenski _direktorij OS-a:

en: <small>The OS directory tree must already exist. To enable OS directory tree creation,
    please install <a href="https://github.com/virt-manager/virt-bootstrap">virt-bootstrap</a></small>
hr: <small>Stablo OS direktorija već mora postojati. Za omogućavanje stvaranja stabla direktorija OS-a,
    instalirajte <a href="https://github.com/virt-manager/virt-bootstrap">virt-bootstrap</a></small>

en: <small>The OS directory tree must already exist. Creating an OS directory tree for remote
    connections is not yet supported.</small>
hr: <small>Stablo OS direktorija već mora postojati. Stvaranje stabla direktorija OS-a za udaljena
    povezivanja još nije podržano.</small>

en: Create OS directory tree from container image
hr: Stvori stablo direktorija OS-a iz slike spremnika

en: Source URI:
hr: URI izvora:

en: Possible URL formats:
     * file:///path/to/rootfs.tar
     * docker://registry:port/image:tag
     * virt-builder://template
hr: Mogući URL formati:
     * file:///putanja/do/rootfs.tar
     * docker://registar:ulaz/image:tag
     * virt-builder://predložak

en: Do not verify TLS certificates of registry
hr: Ne provjeravaj TLS vjerodajnicu registra

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Credentials for accessing the source registry
hr: Vjerodajnice za pristup izvoru registra

en: Root password:
hr: Korijenska lozinka:

en: Select _container template:
hr: Odaberi _predložak spremnika:

en: VZ templates
hr: VZ predložak

en: C_hoose the operating system you are installing:
hr: O_daberite željeni operativni sustav za instalaciju:

en: A_utomatically detect from the installation media / source
hr: A_utomatski otkrij s instalacijskog medija / izvora

en: Install
hr: Instalacija

en: Choose Memory and CPU settings:
hr: Odaberite memoriju i CPU postavke:

en: _Memory:
hr: _Memorija:

en: C_PUs:
hr: C_PU:

en: (Insert host mem)
hr: (Umetni memoriju poslužitelja)

en: Memory
hr: Memorija

en: _Enable storage for this virtual machine
hr: _Omogući pohranu za ovo virtualno računalo

en: Storage
hr: Pohrana

en: Ready to begin the installation
hr: Spremno za pokretanje instalacije

en: C_ustomize configuration before install
hr: P_rilagodi podešavanje prije instalacije

en: Install:
hr: Instalacija:

en: Memory:
hr: Memorija:

en: CPUs:
hr: CPU:

en: N_etwork selection
hr: O_dabir mreže

en: Finish
hr: Završi

en: _Back
hr: _Natrag

en: _Forward
hr: _Naprijed

en: Add a Storage Volume
hr: Dodaj uređaj pohrane

en: <span size='large'>Create storage volume</span>
hr: <span size='large'>Stvaranje uređaja pohrane</span>

en: Create a storage unit to be used directly by a virtual machine.
hr: Stvorite uređaj pohrane kojeg će izravno koristiti virtualno računalo.

en: <b>Storage Volume Quota</b>
hr: <b>Veličina uređaja pohrane</b>

en: Ca_pacity:
hr: Ka_pacitet:

en: _Allocate entire volume now
hr: _Premjesti cijeli uređaj odmah

en: Pa_th:
hr: Pu_tanja:

en: _Backing store
hr: _Pohrana sigurnosnog kopiranja

en: Delete Virtual Machine
hr: Brisanje virtualnog računala

en: <small>This VM is currently running and will be forced off before being deleted</small>
hr: <small>Ovo VR je trenutno pokrenuto i biti će prisilno isključeno prije brisanja</small>

en: Delete _associated storage files
hr: Obriši _povezane datoteke pohrane

en: _Delete
hr: _Obriši

en: A_dd Hardware
hr: D_odaj hardver

en: Status:
hr: Stanje:

en: T_itle:
hr: N_aslov:

en: Shut down
hr: Isključivanje

en: D_escription:
hr: O_pis:

en: <b>Basic Details</b>
hr: <b>Osnovne pojedinosti</b>

en: Hypervisor:
hr: Hipervizor:

en: Architecture:
hr: Arhitektura:

en: Machine _Type:
hr: Vrsta _računala:

en: Chipse_t:
hr: Čipse_t:

en: Firm_ware:
hr: Firm_ver:

en: <b>Hypervisor Details</b>
hr: <b>Pojedinosti hipervizora</b>

en: <b>Operating Sys_tem</b>
hr: <b>Operativni sus_tav</b>

en: <b>Applications</b>
hr: <b>Aplikacije</b>

en: Refresh
hr: Osvježi

en: <b>CPU usage</b>
hr: <b>CPU virtualnog računala</b>

en: <b>Memory usage</b>
hr: <b>Memorija</b>

en: 0 KiBytes/s 0 KiBytes/s
hr: 0 KiBajta/s 0 KiBajta/s

en: <b>Disk I/O</b>
hr: <b>Disk U/I</b>

en: <b>Network I/O</b>
hr: <b>Mreža U/I</b>

en: Logical host CPUs:
hr: CPU logičkog računala:

en: vCPU a_llocation:
hr: vCPU a_lokacija:

en: <small>Overcommitting vCPUs can hurt performance</small>
hr: <small>vCPU prekomjerno korištenje može naštetiti performansama</small>

en: <b>CPUs</b>
hr: <b>CPU:</b>

en: Copy host CP_U configuration
hr: Kopiraj podešavanje CP_U -a računala

en: Enable available CPU security flaw mitigations
hr: Omogući dostupna uklanjanja CPU sigurnosnih nedostataka

en: <b>Configu_ration</b>
hr: <b>Podeš_avanje</b>

en: Manuall_y set CPU topology
hr: Ručn_o postavi CPU topologiju

en: Thread_s:
hr: Nit_i:

en: Cor_es:
hr: Jez_gre:

en: Socke_ts:
hr: Priklj_učnice:

en: <b>To_pology</b>
hr: <b>To_pologija</b>

en: Current a_llocation:
hr: Trenutna a_lokacija:

en: Ma_ximum allocation:
hr: Na_jveća alokacija:

en: Total host memory:
hr: Ukupna memorija fizičkog računala:

en: Enable shared _memory
hr: Omogući dijeljenu _memorije

en: <b>Memory</b>
hr: <b>Memorija:</b>

en: Start virt_ual machine on host boot up
hr: Pokreni virt_ualno računalo pri pokretanju računala

en: <b>Autostart</b>
hr: <b>Automatsko pokretanje</b>

en: Init _path:
hr: Putanja _pokretanja:

en: Init ar_gs:
hr: Argumenti po_kretanja:

en: <b>Container init</b>
hr: <b>Pokretanje spremnika</b>

en: Ena_ble direct kernel boot
hr: Omo_gući izravno pokretanje krenela

en: Ke_rnel path:
hr: Pu_tanja kernela:

en: _Initrd path:
hr: _Initrd putanja:

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Kernel ar_gs:
hr: Argumenti ke_rnela:

en: D_TB path:
hr: D_TB putanja:

en: <b>Dir_ect kernel boot</b>
hr: <b>Izr_vno pokretanje kernela</b>

en: Enable boot me_nu
hr: Omogući izbornik po_kretanja

en: <b>Boot device order</b>
hr: <b>Redoslijed pokretanja uređaja</b>

en: Storage size:
hr: Veličina pohrane:

en: Source _path:
hr: Putanja _izvora:

en: _Browse
hr: _Pregledaj

en: Device type:
hr: Vrsta uređaja:

en: Disk b_us:
hr: Sabirnica d_iska:

en: disk-bus-label
hr: naziv-sabirnice-diska

en: <b>Virtual Disk</b>
hr: <b>Virtualnih disk</b>

en: Link _state:
hr: Stanje _povezivanja:

en: active
hr: aktivno

en: label
hr: naslov

en: I_P address:
hr: I_P adresa:

en: <b>Virtual Network Interface</b>
hr: <b>Sučelje virtualne mreže</b>

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Mode:
hr: Način:

en: <b>Virtual Input Device</b>
hr: <b>Virtualni uređaj unosa</b>

en: <b>Sound Device</b>
hr: <b>Zvučni uređaj</b>

en: Source host:
hr: Izvor računala:

en: Bind host:
hr: Poveži računalo:

en: Target type:
hr: Vrsta odredišta:

en: Target name:
hr: Naziv odredišta:

en: State:
hr: Stanje:

en: Source path:
hr: Putanja izvora:

en: Device:
hr: Uređaj:

en: _3D acceleration:
hr: _3D ubrzanje:

en: Devices:
hr: Uređaji:

en: <b>Controller</b>
hr: <b>Kontroler</b>

en: <b>Filesystem</b>
hr: <b>Datotečni sustav</b>

en: M_ode:
hr: N_ačin:

en: <b>Smartcard Device</b>
hr: <b>Uređaj pametne kartice</b>

en: Address:
hr: Adresa:

en: <b>Redirected device</b>
hr: <b>Preusmjereni uređaj</b>

en: <b>TPM Device</b>
hr: <b>TPM uređaj</b>

en: Host Device:
hr: Uređaj računala:

en: <b>Random Number Generator</b>
hr: <b>Generator naizmjeničnog broja</b>

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: E_xport filesystem as readonly mount
hr: I_zvezi datotečni sustav kao montiranje s dozvolom čitanja

en: _Driver:
hr: _Upravljački program:

en: Ta_rget path:
hr: Pu_tanja odredišta:

en: blah foo warning message
hr: bla, bla foo poruka upozorenja

en: Show passwor_d
hr: Prikaži lozink_u

en: Addr_ess:
hr: Adre_sa:

en: Pa_ssword:
hr: Lo_zinka:

en: _Port:
hr: _Ulaz:

en: A_uto
hr: A_utomatski

en: L_isten type:
hr: V_rsta osluškivanja:

en: OpenGL only works with 'virtio' graphics with '3D acceleration' enabled
hr: OpenGL radi samo s 'virtio' grafikom sa omogućenim '3D ubrzanjem'

en: OpenGL only works with 'Listen type' value 'none'
hr: OpenGL radi samo s 'Vrsta osluškivanja' vrijednosti 'none'

en: _File
hr: _Datoteka

en: _View Manager
hr: _Otvori UVR

en: A_utoconnect:
hr: A_utomatsko povezivanje:

en: <b>Basic details</b>
hr: <b>Osnovne pojedinosti</b>

en: _Overview
hr: _Pregled

en: _Virtual Networks
hr: _Virtualne mreže

en: _Storage
hr: _Pohrana

en: A_utostart:
hr: A_utomatsko pokretanje:

en: Domain:
hr: Domena:

en: Name:
hr: Naziv:

en: Network:
hr: Mreža:

en: DHCP range:
hr: DHCP raspon:

en: Forwarding:
hr: Proslijeđivanje:

en: NAT to any device
hr: NAT do bilo kojeg uređaja

en: Routed
hr: Rutirano

en: Add Network
hr: Dodaj mrežu

en: Start Network
hr: Pokreni mrežu

en: Stop Network
hr: Zaustavi mrežu

en: Delete Network
hr: Obriši mrežu

en: Add Pool
hr: Dodaj novi prostor

en: Start Pool
hr: Pokreni prostor

en: Stop Pool
hr: Zaustavi prostor

en: Delete Pool
hr: Obriši prostor

en: _Browse Local
hr: _Pregledaj lokalno

en: Browse local filesystem
hr: Pregledaj lokalni datotečni sustav

en: Cancel and close dialog
hr: Prekini i zatvori dijalog

en: Ch_oose Volume
hr: Od_aberi uređaj

en: Choose the selected volume
hr: Odaberite odabran iuređaj

en: Apply pool changes
hr: Primijeni promjene prostora

en: Active
hr: Aktivan

en: Location:
hr: Lokacija:

en: <b>Volumes</b>
hr: <b>Uređaji</b>

en: Refresh volume list
hr: Osvježi popis uređaja

en: Delete volume
hr: Obriši uređaj

en: _Add Connection...
hr: _Dodaj povezivanje...

en: _New Virtual Machine
hr: _Novo virtualno računalo

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Quit
hr: _Zatvori UVR

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Connection Details
hr: _Pojedinosti povezivanja

en: _Virtual Machine Details
hr: _Pojedinosti virtualnog računala

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _View
hr: _Prikaz

en: _Graph
hr: _Grafikon

en: _Guest CPU Usage
hr: _CPU virtualnog računala

en: _Host CPU Usage
hr: _CPU fizičkog računala

en: _Memory Usage
hr: _Memorija

en: _Disk I/O
hr: Disk U/I

en: _Network I/O
hr: Mreža U/I

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _About
hr: O programu

en: Create a new virtual machine
hr: Stvori novo virtualno računalo

en: New
hr: Novo

en: Show the virtual machine console and details
hr: Prikaži konzolu virtualnog računala i pojedinosti

en: _Open
hr: _Otvori

en: Power on the virtual machine
hr: Pokreni virtualno računalo

en: _Run
hr: _Pokreni

en: Pause the virtual machine
hr: Pauziraj virtualno računalo

en: _Pause
hr: _Pauziraj

en: Shut down the virtual machine
hr: Isključi virtualno računalo

en: _Shut Down
hr: _Isključi

en: Migrate the virtual machine
hr: Preseli virtualno računalo

en: Migrating VM:
hr: Preseli VR:

en: Original host:
hr: Izvorno računalo:

en: New _host:
hr: Novo _računalo:

en: _Address:
hr: _Adresa:

en: Let libvirt decide
hr: Neka libvirt odluči

en: <b>Connectivity</b>
hr: <b>Povezivost</b>

en: _Temporary move:
hr: _Privremeno premještaje:

en: Advanced options
hr: Napredne mogućnosti

en: _Migrate
hr: _Preseli

en: De_vice name:
hr: Na_ziv uređaja:

en: <small>In most configurations, macvtap does not work for host to guest network communication.</small>
hr: <small>Za većinu podešavanja, macvtap ne radi za mrežnu komunikaciju od fizičkog prema virtualnom računalu.</small>

en: <small>Failed to find a suitable default network.</small>
hr: <small>Neuspjeli pronalazak prikladne zadane mreže.</small>

en: _Portgroup:
hr: _Grupa ulaza:

en: _Network source:
hr: _Mrežni izvor:

en: Can't find the operating system you are looking for?
    Try selecting a similar distro or version, or use one of the 'Generic' options.
hr: Ne možete pronaći traženi operativni sustav?
    Pokušajte odabrati sličnu distribuciju ili izdanje, ili koristite mogućnosti 'Izvorno'.

en: Include end of life operating systems
hr: Uključi kraj programske podrške za operativni sustav

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Enable _system tray icon
hr: Omogući _ikonu trake sustava

en: Enable libgues_tfs VM introspection
hr: Omogući libgues_tfs VR introspekciju

en: Enable _XML editing
hr: Omogući _XML uređivanje

en: <b>General</b>
hr: <b>Općenito</b>

en: _General
hr: _Općenito

en: _Update status every
hr: _Nadopuni stanje svakih

en: seconds
hr: sekunde

en: <b>Stats Options</b>
hr: <b>Mogućnosti statistike:</b>

en: Gra_phics type:
hr: Vrs_ta grafike:

en: Default storage format for new disk images.
hr: Zadani format pohrane za nove slike diska.

en: _Storage format:
hr: _Format pohrane:

en: CPU _default:
hr: CPU _zadani:

en: Default Firmware for new VMs. Boot using either BIOS or UEFI.
hr: Zadani firmver za nova VR. Pokrenite koristeći BIOS ili UEFI.

en: x86 _Firmware:
hr: x86 _firmver:

en: <b>New VM Defaults</b>
hr: <b>Novo zadano VR</b>

en: N_ew VM
hr: N_ovo VR

en: Graphical console _scaling:
hr: Promjena veličine grafičke _konzole:

en: Gr_ab keys:
hr: O_buhvati tipke:

en: Not supported
hr: Nije podržano

en: Change...
hr: Promijeni...

en: Change guest resolution when the guest window size is changed. Only works with properly configured guest using spice and the desktop agent.
hr: Promjena razlučivosti VR kada se promijeni veličina prozora VR. Radi samo s ispravno podešenim VR kada se koristi spice i agent radne površine.

en: _Resize guest with window:
hr: _Promijeni veličinu VR na veličinu prozora:

en: SPICE _USB Redirection:
hr: SPICE _USB preusmjeravanje:

en: If disabled, the VM window will not automatically connect to the running VM graphical console.
hr: Ako je onemogućeno, prozor VR se neće automatski povezati s pokrenutom grafičkom VR konzolm.

en: Console autoconnec_t:
hr: Automatsko povezivanje _konzole:

en: <b>Graphical Consoles</b>
hr: <b>Grafičke konzole</b>

en: Conso_le
hr: Konzo_la

en: _Force Poweroff:
hr: _Prisilno isključi:

en: Poweroff/_Reboot/Save:
hr: Isključi/_Ponovno pokreni/Spremi:

en: _Pause:
hr: _Pauziraj:

en: Device re_moval:
hr: Uklanjanje ure_đaja:

en: _Unapplied changes:
hr: _Neprimijenjene promjene:

en: _Deleting storage:
hr: _Brisanje pohrane:

en: <b>Confirmations</b>
hr: <b>Potvrde</b>

en: Feed_back
hr: Povratne _informacije

en: Description:
hr: Opis:

en: VM State:
hr: VR stanje:

en: Timestamp:
hr: Vrijeme:

en: Snapshot Mode:
hr: Način stvaranja snimka sustava:

en: Screenshot:
hr: Slika zaslona:

en: No screenshot available
hr: Slika zaslona nije dostupna

en: <small><i>This was the most recently applied snapshot.</i></small>
hr: <small><i>Ovo je najnovija primijenjena snimka sustava.</i></small>

en: Create new snapshot
hr: Stvori novu snimku sustava

en: Run selected snapshot
hr: Pokreni odabranu snimku sustava

en: Refresh snapshot list
hr: Osvježi popis snimka sustava

en: Delete selected snapshot
hr: Obriši odabrane snimke sustava

en: Save updated snapshot metadata
hr: Spremi nadopunjene metapodatke snimke sustava

en: Create snapshot
hr: Stvaranje snimke sustava

en: <span size='large'>Create snapshot</span>
hr: <span size='large'>Stvaranje snimke sustava</span>

en: _Description:
hr: _Opis:

en: Device _Path:
hr: Putanja _uređaja:

en: _Version:
hr: _Inačica:

en: Adva_nced options
hr: Napre_dne mogućnosti

en: Virtual Machine
hr: Virtualno računalo

en: Virtual _Machine
hr: Virtualno _računalo

en: _Take Screenshot
hr: _Uslikaj sliku zaslona

en: Redirect host USB device to virtual machine with SPICE graphics.
hr: Preusmjeri USB uređaj fizičkog računala u virtualno računalo sa SPICE grafikom.

en: _Redirect USB device
hr: _Preusmjeri USB uređaj

en: _Console
hr: _Konzola

en: Sna_pshots
hr: Sni_mke sustava

en: _Fullscreen
hr: _Cjelozaslonski prikaz

en: _Resize to VM
hr: _Promjena veličine na VR

en: _Scale Display
hr: _Promjena veličine zaslona

en: _Always
hr: _Uvijek

en: _Only when Fullscreen
hr: _Samo pri cjelozaslonskom prikazu

en: _Never
hr: _Nikada

en: Auto _resize VM with window
hr: Automatska _promjena veličine s prozorom

en: Co_nsoles
hr: Ko_nzole

en: _Autoconnect
hr: _Automatsko povezivanje

en: T_oolbar
hr: A_latna traka

en: Send _Key
hr: Pošalji _tipku

en: Show the graphical console
hr: Prikaži grafičku konzolu

en: Console
hr: Konzola

en: Show virtual hardware details
hr: Prikaži pojedinosti virtualnog hardvera

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Run
hr: Pokreni

en: Pause
hr: Pauziraj

en: Snapshots
hr: Snimke VR

en: Switch to fullscreen view
hr: Prebaci u cjelozaslonski prikaz

en: Begin Installation
hr: Pokreni instalaciju

en: _Begin Installation
hr: _Pokreni instalaciju

en: _Cancel Installation
hr: _Prekini instalaciju

en: Guest C_ID:
hr: C_ID virtualnog računala:

en: <small>XML editing is disabled in 'Preferences'. Only enable it if you know what you are doing.</small>
hr: <small>XML uređivanje je onemogućeno u 'Osobitostima'. Samo ga omogućite, ako znate što radite.</small>

en: Error launching 'About' dialog: %s
hr: Greška pokretanja 'O programu' dijaloga: %s

en: Hardware
hr: Hardver

en: Connection does not support storage management.
hr: Povezivanje ne podržava upravljanje pohranom.

en: Controller
hr: Kontroler

en: Network
hr: Mreža

en: Input
hr: Unos

en: Not supported for this guest type.
hr: Nije podržano na ovoj vrsti virtualnog računala.

en: Graphics
hr: Grafika

en: Sound
hr: Zvuk

en: Parallel
hr: Paralelni uređaj

en: Channel
hr: Kanal

en: USB Host Device
hr: USB uređaj fizičkog računala

en: Not supported for containers
hr: Nije podržano za spremnike

en: PCI Host Device
hr: PCI uređaj fizičkog računala

en: MDEV Host Device
hr: MDEV uređaj fizičkog računala

en: Libvirt version does not support video devices.
hr: Libvirt inačica ne podržava video uređaje.

en: Filesystem
hr: Datotečni sustav

en: Smartcard
hr: Pametna kartica

en: USB Redirection
hr: USB preusmjeravanje

en: Not supported for this hypervisor/libvirt/arch combination.
hr: Nije podaržano za ovu hipervizor/libvirt/arch kombinaciju.

en: Error changing VM configuration: %s
hr: Greška promjene VR podešavanja: %s

en: These changes will take effect after the next guest shutdown.
hr: Ove promjene će se primijeniti nakon sljedećeg isključivanja virtualnog računala.

en: Output to a file
hr: Ispiši u datoteku

en: TCP net console
hr: TCP mrežna konzola

en: UDP net console
hr: UDP mrežna konzola

en: UNIX socket
hr: UNIX priključnica

en: Spice port
hr: Spice ulaz

en: Floppy
hr: Disketni pogon

en: VirtIO Serial
hr: VirtIO serijski

en: Random
hr: Naizmjenično

en: Entropy Gathering Daemon
hr: Pozadinski program skupljanja entropije

en: Builtin RNG
hr: Ugrađeni RNG

en: Forcefully reset the guest
hr: Prisilno ponovno pokreni VR

en: Forcefully power off the guest
hr: Prisilno isključii VR

en: Pause the guest
hr: Pauziraj VR

en: No action
hr: Nema radnje

en: Dump guest memory core
hr: Ispiši jezgru virtualne memorije

en: EvTouch USB Graphics Tablet
hr: EvTouch USB grafički tablet

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Mouse
hr: Miš

en: Disk device
hr: Diskovni uređaj

en: CDROM device
hr: CDROM uređaj

en: Floppy device
hr: Disketni pogon

en: LUN Passthrough
hr: LUN prolaz

en: Hypervisor default
hr: Zadano hipervizorom

en: %s is not active in the host system.
    Please start the mdev in the host system before adding it to the guest.
hr: %s nije aktivan na fizičkm računalu.
    Pokrenite mdev na fizičkom računalu prije dodavanja virtualnog računala.

en: No Devices Available
hr: Nema dostupnog uređaja

en: Passthrough
hr: Prolaz

en: Host
hr: Fizičko računalo

en: Spice channel
hr: Spice kanal

en: Video Device
hr: Video uređaj

en: Watchdog Device
hr: Watchdog uređaj

en: Filesystem Passthrough
hr: Prolaz datotečnog sustava

en: Random Number Generator
hr: Generator naizmjeničnog broja

en: VM Sockets
hr: VR priključnica

en: %s Device
hr: %s uređaj

en: PCI Device
hr: PCI uređaj

en: MDEV Device
hr: MDEV uređaj

en: USB Device
hr: USBuređaj

en: %s already has a USB controller attached.
    Adding more than one USB controller is not supported.
    You can change the USB controller type in the VM details screen.
hr: %s već ima priključen USB kontroler.
    Dodavanje više od jednog USB kontrolera nije podržano.
    Možete promijeniti vrstu USB kontrolera u VR zaslonu pojedinosti.

en: Are you sure you want to add this device?
hr: Sigurno to želite dodati ovaj uređaj?

en: This device could not be attached to the running machine. Would you like to make the device available after the next guest shutdown?
hr: Ovaj uređaj se ne može priključiti na pokrenuto računalo. Želite li učiniti uređaj dostupnim nakon sljedećeg isključivanja virtualnog računala?

en: Unable to add device: %s
hr: Nemoguće dodavanje uređaja: %s

en: Error validating device parameters: %s
hr: Greška provjere parametara uređaja: %s

en: Creating device
hr: Stvaranje uređaja

en: Depending on the device, this may take a few minutes to complete.
hr: Ovisno o uređaju, ovo bi moglo potrajati nekoliko minuta.

en: The device is already in use by other guests %s
hr: Uređaj već koristi drugo virtualno računalo %s

en: Do you really want to use the device?
hr: Sigurno želite koristiti uređaj?

en: Error building device XML: %s
hr: Graška izgradnje XML-a uređaja : %s

en: Cancelling job...
hr: Prekidanja zadatka...

en: No storage to clone.
hr: Nema pohrane za kloniranje.

en: Disk target: %s
hr: Odredišni disk: %s

en: Original path: %s
hr: Izvorna putanja: %s

en: New path: %s
hr: Nova putanja: %s

en: Storage is safe to share: %(reason)s
hr: Pohrana se može sigurno dijeliti: %(reason)s

en: Sharing this storage is potentially dangerous.
hr: Dijeljenje ove pohrane potencijalno je opasno.

en: Storage is not cloneable: %(reason)s
hr: Pohrana se ne može klonirati: %(reason)s

en: No storage.
hr: Nema pohrane.

en: Share disk with %s
hr: Dijeli disk s %s

en: Clone this disk
hr: Kloniraj ovaj disk

en: Error launching clone dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga kloniranja: %s

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Cloning will overwrite the existing file
hr: Kloniranje će prebirati postojeću datoteku

en: Using an existing image will overwrite the path during the clone process. Are you sure you want to use this path?
hr: Korištenje postojeće slike će prebrisati putanju tijekom procesa kloniranja. Sigurno želite koristiti ovu putanju?

en: Sharing storage may cause data to be overwritten.
hr: Dijeljenje pohrane može uzrokovati prebrisivanje podataka.

en: The following disk devices will be shared with %(vmname)s:
    
    %(pathlist)s
    Running the new guest could overwrite data in these disk images.
hr: Sljedeći diskovni uređaji biti će dijeljeni s %(vmname)s:
    
    %(pathlist)s
    Pokretanje novog virtualnog računala može prebrisati podatke u tim slikama diska.

en: Error creating virtual machine clone '%(vm)s': %(error)s
hr: Greška izrade klona virtualnog računala '%(vm)s': %(error)s

en: Error with clone settings: %s
hr: Greška s postavkama kloniranja: %s

en: Creating virtual machine clone '%s'
hr: Stvaranje klona virtualnog računala '%s'

en: Creating virtual machine clone '%s' and selected storage (this may take a while)
hr: Stvaranje klona virtualnog računala '%s' i odabrane pohrane (ovo može potrajati)

en: User session
hr: Korisnička sesija

en: Disconnected
hr: Povezivanje prekinuto

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: %(object)s rename failed. Attempting to recover also failed.
    
    Original error: %(origerror)s
    
    Recover error: %(recovererror)s
hr: %(object)s preimenovanje neuspjelo. Pokušaj obnove je isto neuspio.
    
    Izvorna greška: %(origerror)s
    
    Greška obnove: %(recovererror)s

en: Error launching connect dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga povezivanja: %s

en: user session
hr: korisnička sesija

en: Custom URI...
hr: Prilagođen URI...

en: A hostname is required for remote connections.
hr: Naziv računala je potreban za udaljena povezivanja.

en: Would you still like to remember this connection?
hr: Želite li još uvijek zapamtiti ovo povezivanje?

en: Any physical device
hr: Svaki fizički uređaj

en: Physical device...
hr: Fizički uređaj...

en: Open
hr: Otvoreno

en: Isolated
hr: Izolirano

en: No available device
hr: Nema dostupnih uređaja

en: Name '%s' already in use by another network.
hr: Naziv '%s' već korsiti druga mreža.

en: Error building XML: %s
hr: Graška XML izgradnje: %s

en: Error creating virtual network: %s
hr: Greška stvaranje virtualne mreže '%s'

en: Error validating network: %s
hr: Greška provjere virtualne mreže: %s

en: Creating virtual network...
hr: Stvaranje virtualne mreže...

en: Creating the virtual network may take a while...
hr: Stvaranje virtualne mreže može potrajati...

en: Sou_rce Name:
hr: Naz_iv izvora:

en: Volg_roup Name:
hr: Naziv grupe _uređaja:

en: _Source Path:
hr: _Putanja izvora:

en: _Source IQN:
hr: _IQN izvor:

en: _Source Adapter:
hr: _Izvor adaptera:

en: Choose source path
hr: Odaberi putanju izvora

en: Choose target directory
hr: Odaberi odredišni direktorij

en: Error launching create dialog: %s
hr: Greška pokretanja stvaranja dijaloga: %s

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: <span size='small'>Warning: %s</span>
hr: <span size='small'>Upozorenje: %s</span>

en: Failed to setup UEFI: %s
    Install options are limited.
hr: Neuspjelo UEFI postavljanje: %s
    Instalirane mogućnosti su ograničene.

en: Libvirt version does not support remote URL installs.
hr: Libvirt inačica ne podržava instalaciju udaljenih URL-ova.

en: CDROM/ISO installs not available for paravirt guests.
hr: CDROM/ISO instalacije nisu dostupne za paravirt virtualna računala.

en: Architecture '%s' is not installable
hr: Arhitektura '%s' se ne može instalirati

en: No install methods available for this connection.
hr: Nema dostupnih načina instalacije za ovo povezivanje.

en: No hypervisor options were found for this connection.
hr: Nema pronađenih mogućnosti za ovo povezivanje.

en: This usually means that QEMU or KVM is not installed on your machine, or the KVM kernel modules are not loaded.
hr: To uobičajeno znači da QEMU ili KVM nisu instalirani na vašem računalu, ili moduli KVM kernela nisu učitani.

en: KVM is not available. This may mean the KVM package is not installed, or the KVM kernel modules are not loaded. Your virtual machines may perform poorly.
hr: KVM nije dostupan. Ovo možda znači da KVM paket nije instaliran, ili moduli KVM kernela nisu učitani. Vaša virtualna računala mogla bi lošeraditi .

en: Up to %(maxmem)s available on the host
hr: %(maxmem)s dostupno na računalu

en: Up to %(numcpus)d available | Up to %(numcpus)d available
hr[0]: %(numcpus)d dostupan
hr[1]: %(numcpus)d dostupna
hr[2]: %(numcpus)d dostupnih

en: No active connection to install on.
hr: Nema aktivnih povezivanja za instalaciju.

en: None
hr: Nepoznato

en: Local CDROM/ISO
hr: Lokalni CDROM/ISO

en: URL Install Tree
hr: Stablo URL instalacije

en: Import existing OS image
hr: Uvezi postojeću OS liku

en: Manual install
hr: Ručna instalacija

en: Application container
hr: Spremnik aplikacije

en: Operating system container
hr: Spremnik operativnog sustava

en: Virtuozzo container
hr: Virtuozzo spremnik

en: Removing disk images
hr: Uklanjanje slike diska

en: Removing disk images we created for this virtual machine.
hr: Uklanjanje slike diska stvorene za ovo virtualno računalo.

en: Step %(current_page)d of %(max_page)d
hr: Korak %(current_page)d od %(max_page)d

en: Waiting for install media / source
hr: Čekanje instalacijskog medija / izvora

en: Error populating summary page: %s
hr: Greška ispunjavanja stranice sažetka: %s

en: Uncaught error validating install parameters: %s
hr: Neuhvaćena greška provjere instalacijskih parametara:: %s

en: Source URL is required
hr: Potreban je URL izvora

en: Please specify password for accessing source registry
hr: Navedite lozinku za pristup izvoru registra

en: Destination path is not directory: %s
hr: Putanja odredišta nije direktorij: %s

en: No write permissions for directory path: %s
hr: Nema dozvola pisanja za putanju direktorija: %s

en: OS root directory is not empty
hr: Korijenski OS direktorij nije prazan

en: Creating root file system in a non-empty directory might fail due to file conflicts.
    Would you like to continue?
hr: Stvaranje korijenskog datotečnog sustava u direktoriju koji nije prazan možda ne uspije uslijed sukoba datoteka.
    Želite li nastaviti?

en: An install media selection is required.
hr: Potreban je odabir instalacijskog medija.

en: An install tree is required.
hr: Potrebno je stablo instalacije.

en: A storage path to import is required.
hr: Potrebna je putanja pohrane za uvoz.

en: The import path must point to an existing storage.
hr: Putanja uvoza mora usmjeravati na postojeću pohranu.

en: An application path is required.
hr: Potrebna je putanja aplikacije.

en: An OS directory path is required.
hr: Potrebna je putanja OS direktorija.

en: A template name is required.
hr: Potreban je naziv predloška.

en: You must select an OS.
hr: Morate odabrati OS.

en: Error setting installer parameters.
hr: Greška postavljanja parametara instalacijskog programa.

en: Error setting default name.
hr: Greška postavljanja zadanog naziva.

en: Storage parameter error.
hr: Greška parametra pohrane.

en: Invalid guest name
hr: Nevaljani naziv virtualnog računala

en: Detecting...
hr: Otkrivanje...

en: None detected
hr: Ništa nije otkriveno

en: Error starting installation: %s
hr: Greška pokretanja instalacije: %s

en: Unable to complete install: '%s'
hr: Nemoguć završetak instalacije: '%s'

en: Creating Virtual Machine
hr: Stvaranje virtualnog računala

en: The virtual machine is now being created. Allocation of disk storage and retrieval of the installation images may take a few minutes to complete.
hr: Virtualno računalo je sada stvoreno. Premještanje diska pohrane i preuzimanje slika instalacije može potrajati nekoliko minuta.

en: VM '%s' didn't show up after expected time.
hr: VR '%s' nije se pojavilo u očekivanome vremenu.

en: Error continuing install: %s
hr: Greška nastavka instalacije: %s

en: <b>%(volume)s's</b> available space: %(size)s
hr: <b>%(volume)s's</b> dostupno prostora: %(size)s

en: Error creating vol: %s
hr: Greška stvaranja uređaja %s

en: Error validating volume: %s
hr: Greška provjere uređaja: %s

en: Creating storage volume...
hr: Stvaranje uređaja pohrane...

en: Creating the storage volume may take a while...
hr: Stvaranje uređaja pohrane može potrajati...

en: Are you sure you want to delete the storage?
hr: Sigurno želite obrisati pohranu?

en: The following paths will be deleted:
    
    %s
hr: Sljedeće putanje će biti obrisane:
    
    %s

en: Error deleting virtual machine '%(vm)s': %(error)s
hr: Greška brisanja virtualnog računala '%(vm)s': %(error)s

en: Additionally, there were errors removing certain storage devices:
hr: Dodatno, došlo je do grešaka pri uklanjanju određenih uređaja pohrane:

en: Errors encountered while removing certain storage devices.
hr: Grešake su se dogodile pri uklanjanju određenih uređaja pohrane.

en: Deleting path '%s'
hr: Putanja brisanja '%s'

en: Error launching delete dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga brisanja: %s

en: Delete '%(vmname)s'
hr: Obriši '%(vmname)s'

en: Deleting virtual machine '%s' and selected storage (this may take a while)
hr: Brisanje virtualnog računala '%s' i odabrane pohrane (ovo bi moglo potrajati)

en: Deleting virtual machine '%s'
hr: Brisanje virtualnog računala '%s'

en: Error Removing Device: %s
hr: Greška uklanjanja uređaja: %s

en: This change will take effect after the next guest shutdown.
hr: Ova promjena će se primijeniti nakon sljedećeg isključivanja virtualnog računala.

en: Storage will not be deleted.
hr: Pohrana neće biti obrisana.

en: Device could not be removed from the running machine
hr: Uređaj se ne može ukloniti iz pokrenutog računala

en: Remove Disk Device
hr: Uklanjanje uređaja diska

en: Remove disk device '%(target)s'
hr: Ukloni uređaj diska '%(target)s'

en: Removing disk device '%s' and selected storage (this may take a while)
hr: Uklanjanje uređaja diska '%s' i odabrane pohrane (ovo bi moglo potrajati)

en: Removing disk device '%s'
hr: Uklanjanje uređaja diska '%s'

en: Target
hr: Odredište

en: Storage Path
hr: Putanju pohrane

en: Cannot delete iSCSI share.
hr: Nemoguće brisanje iSCSI dijeljenja.

en: Cannot delete SCSI device.
hr: Nemoguće brisanje SCSI uređaja.

en: Cannot delete unmanaged remote storage.
hr: Nemoguće brisanje neupravljene udaljene pohrane.

en: Path does not exist.
hr: Putanja ne postoji.

en: No write access to parent directory.
hr: Nema dozvola pisanja za sadržani direktorij.

en: Cannot delete unmanaged block device.
hr: Nemoguće brisanje neupravljenog blok uređaja.

en: Storage is read-only.
hr: Pohrane ima samo dozvolu čitanja.

en: No write access to path.
hr: Nema dozvole pisanja za putanju.

en: Storage is marked as shareable.
hr: Pohrana je označena kao dijeljiva.

en: Storage is a media device.
hr: Pohrana je medijski uređaj.

en: Storage is in use by the following virtual machines
hr: Pohranu koriste sljedeća virtualna računala

en: Failed to check disk usage conflict.
hr: Neuspjela provjera sukoba korištenja diska.

en: Leave Fullscreen
hr: Napusti cjelozaslonski prikaz

en: Leave fullscreen
hr: Napusti cjelozaslonski prikaz

en: Send key combination
hr: Pošalji kombinaciju tipki

en: Cannot display graphical console type '%s'
hr: Nemoguć prikaz grafičke konzole vrste '%s'

en: Text Console %d
hr: Tekstna konzola %d

en: Serial %d
hr: Serijski %d

en: No text console available
hr: Nema dostupne tekstne konzole

en: Graphical Console
hr: Grafička konzola

en: virt-manager does not support more than one graphical console
hr: virt-manager ne podržava više od jedne konzole

en: Graphical console not configured for guest
hr: Grafička konzola nije podešena za virtualno računalo

en: Guest has crashed.
hr: Virtualno računalo se srušilo.

en: Guest is not running.
hr: Virtualno računalo nije pokrenuto.

en: Connecting to graphical console for guest
hr: Povezivanje s grafičkom konzolom za virtualno računalo

en: Error connecting to graphical console:
    %s
hr: Greška u povezivanju s grafičkom konzolom:
    %s

en: Viewer authentication error: %s
hr: Greška ovjere gledatelja: %s

en: USB redirection error
hr: Greška USB preusmjeravanja

en: Viewer was disconnected.
hr: Prekinuto je povezivanje s gledateljem.

en: SSH tunnel error output: %s
hr: Geška izlaza SSH tunela: %s

en: Viewer is disconnecting.
hr: Prekida se povezivanje s gledateljem.

en: Viewer window closed.
hr: Prozor gledatelj je zatvoren.

en: Press %s to release pointer.
hr: Prtisnite %s za oslobađanje pokazivača.

en: Floppy %(index)d
hr: Disketni pogon %(index)d

en: %(bus)s Disk %(index)d
hr: %(bus)s disk %(index)d

en: Serial %(num)d
hr: Serijski priključak %(num)d

en: Parallel %(num)d
hr: Paralelni priključak %(num)d

en: Console %(num)d
hr: Konzola %(num)d

en: Channel %(type)s
hr: Kanal %(type)s

en: Display %s
hr: Zaslon %s

en: %(bus)s Redirector %(index)d
hr: %(bus)s preusmjeritelj %(index)d

en: Sound %s
hr: Zvuk %s

en: Filesystem %(path)s
hr: Datotečni sustav %(path)s

en: Controller %(controller)s %(index)s
hr: Kontroler %(controller)s %(index)s

en: Controller %(controller)s
hr: Kontroler %(controller)s

en: _Add Hardware
hr: _Dodaj hardver

en: _Remove Hardware
hr: _Ukloni hardver

en: Libvirt or hypervisor does not support UEFI.
hr: Libvirt ili hipervizor ne podržava UEFI.

en: Libvirt did not detect any UEFI/OVMF firmware image installed on the host.
hr: Libvirt nije otkrio nijednu UEFI/OVMF sliku firmverainstaliranu na fizičkom računalu.

en: Version
hr: Inačica

en: Application Default
hr: Zadano aplikacijom

en: Hypervisor Default
hr: Zadano hipervizorom

en: Clear CPU configuration
hr: Ukloni CPU podešavanje

en: Disk bus:
hr: Sabirnica diska:

en: Error launching hardware dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga hardvera: %s

en: Are you sure you want to remove this device?
hr: Sigurno želite ukloniti ovaj uređaj?

en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Error applying changes: %s
hr: Greška primjene promjena: %s

en: Error changing autostart value: %s
hr: Greška promjene vrijednosti automatskog pokretanja: %s

en: Cannot set initrd without specifying a kernel path
hr: Nemoguće je postaviti initrd bez određivanja putanje kernela

en: Cannot set kernel arguments without specifying a kernel path
hr: Nemoguće je postavljanje argumenta kernela bez određivanja putanje kernela

en: An init path must be specified
hr: init putanja mora biti navedena

en: Disk '%(path)s' is already in use by other guests %(names)s
hr: Disk '%(path)s' već koristi drugo virtualno računalo %(names)s

en: Do you really want to use the disk?
hr: Sigurno želite koristiti disk?

en: Remove this device from the virtual machine
hr: Ukloni ovaj uređaj iz virtualnog računala

en: Error refreshing hardware page: %s
hr: Greška osvježavanja stranice hardvera: %s

en: %(received)d %(units)s read
hr: %(received)d %(units)s očitano

en: %(transferred)d %(units)s write
hr: %(transferred)d %(units)s zapisano

en: %(received)d %(units)s in
hr: %(received)d %(units)s preuzeto

en: %(transferred)d %(units)s out
hr: %(transferred)d %(units)s poslano

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: %(current-memory)s of %(total-memory)s
hr: %(current-memory)s od %(total-memory)s

en: Absolute Movement
hr: Apsolutni pomak

en: Relative Movement
hr: Relativni pomak

en: Hypervisor does not support removing this device
hr: Hipervizor ne podržava uklanjanje ovog uređaja

en: %(graphicstype)s Server
hr: %(graphicstype)s poslužitelj

en: Serial Device
hr: Serijski uređaj

en: Parallel Device
hr: Paralelni uređaj

en: Console Device
hr: Konzolni uređaj

en: Channel Device
hr: Kanalni uređaj

en: Primary Console
hr: Glavna konzola

en: Off
hr: Isključi

en: On
hr: Uključi

en: Physical %s Device
hr: Fizički %s uređaj

en: Cannot remove last video device while Graphics/Display is attached.
hr: Nemoguće uklanjanje posljednjeg video uređaja dok su Grafika/Zaslon priključeni.

en: %(device)s on %(address)s
hr: %(device)s na %(address)s

en: Cannot remove controller while devices are attached.
hr: Nemoguće uklanjanje kontrolera dok su uređaji priključeni.

en: Hard Disk
hr: Čvrsti disk

en: Network (PXE)
hr: Mreža (PXE)

en: No bootable devices
hr: Nema uređaja pokretanja

en: Overview
hr: Pregled

en: OS information
hr: OS informacije

en: Performance
hr: Performanse

en: CPUs
hr: CPU

en: Boot Options
hr: Mogućnosti pokretanja

en: Console for device type '%s' is not supported
hr: Konzola uređaja vrste '%s' nije podržana

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: _Paste
hr: _Zalijepi

en: Error connecting to text console: %s
hr: Greška povezivanja s tekstnom konzolom: %s

en: Error creating snapshot: %s
hr: Greška stvaranje VR snimke: %s

en: Snapshot
hr: VR snimke

en: Error validating snapshot: %s
hr: Greška pri provjeri VR snimke: %s

en: Creating snapshot
hr: Stvaranje VR snimke

en: Creating virtual machine snapshot
hr: Stvaranje snimke virtualnog računala

en: _Start snapshot
hr: _Pokreni VR snimku

en: _Delete snapshot
hr: _Obriši VR snimku

en: Error refreshing snapshot list: %s
hr: Greška osvježavanja VR snimke: %s

en: %(vm)s
    <span size='small'>VM State: %(state)s (External)</span>
hr: %(vm)s
    <span size='small'>VR stanje: %(state)s (Vanjsko)</span>

en: %(vm)s
    <span size='small'>VM State: %(state)s</span>
hr: %(vm)s
    <span size='small'>VR stanje: %(state)s</span>

en: <b>Snapshot '%(name)s':</b>
hr: <b>SnapVR snimka '%(name)s':</b>

en: External disk and memory
hr: Vanjski disk i memorija

en: External memory only
hr: Samo vanjska memorija

en: External disk only
hr: Samo vanjski disk

en: Saved memory state will not be part of the snapshot
hr: Spremljeno stanje memorije neće biti dio VR snimke

en: The domain is currently saved. Due to technical limitations that saved memory state will not become part of the snapshot. Running it later will be the same as having forced the system off mid-flight. It is recommended to snapshot either the running or shut down system instead.
hr: Domena je trenutno spremljena. Uslijed tehničkih ograničenja, spremljeno stanje memorije neće biti dio VR snimke. Kasnije pokretanje VR snimke biti će isto kao i prisilno isključivanje sustava. Preporučljivo je da prije stvaranja VR snimke isključite VR.

en: Are you sure you want to run the snapshot '%(name)s'? All the disk changes since the last snapshot was created will be discarded.
hr: Sigurno želite pokrenuti stvaranje VR snimke '%(name)s'? Sve promjene na disku od stvaranja prošle VR snimke biti će izgubljene.

en: Are you sure you want to run the snapshot '%(name)s'? All the disk and configuration changes since the last snapshot was created will be discarded.
hr: Sigurno želite pokrenuti stvaranje VR snimke '%(name)s'? Sva podešavanja i promjene na disku od stvaranja prošle VR snimke biti će izgubljene.

en: Saved state will be removed to avoid filesystem corruption
hr: Spremljeno stanje će biti uklonjeno kako bi se izbjeglo oštećenje datotečnog sustava

en: Snapshot '%s' contains only disk and no memory state. Restoring the snapshot would leave the existing saved state in place, effectively switching a disk underneath a running system. Running the domain afterwards would likely result in extensive filesystem corruption. Therefore the saved state will be removed before restoring the snapshot.
hr: VR snimka '%s' sadrži samo disk bez stanja memorije. Obnova VR snimke ostavit će postojeće spremljeno stanje na mjestu, efektivno mijenjajući disk ispod pokrenutog sustava. Naknadno pokretanje domene može uzrokovati opsežno oštećenje datotečnog sustava. Stoga će spremljeno stanje biti uklonjeno prije obnove VR snimke.

en: Running snapshot
hr: Pokretanje VR snimke

en: Running snapshot '%s'
hr: Pokretanje VR snimke '%s'

en: Error running snapshot '%s'
hr: Greška pokretaanja VR snimke '%s'

en: Are you sure you want to permanently delete the selected snapshots?
hr: Sigurno želite trajno obrisati odabranu VR snimku?

en: Deleting snapshot
hr: Brisanje VR snimke

en: Deleting snapshot '%s'
hr: Brisanje VR snimke '%s'

en: Error deleting snapshot '%s'
hr: Greška brisanja VR snimke '%s'

en: No snapshot selected.
hr: Nema odabrane VR snimke.

en: Multiple snapshots selected.
hr: Odabrano je više VR snimki.

en: Error selecting snapshot: %s
hr: Greška odabira VR snimke %s

en: Guest is on a remote host, but is only configured to allow local file descriptor connections.
hr: Virtualno računalo je na udaljenom poslužitelju, samo je podešeno da dopušta povezivanja s lokalne datoteke opisnika.

en: GTK-VNC viewer is too old
hr: GTK-VNC je zastario

en: Guest agent is not available.
hr: Agent virtualnog računala nije dostupan.

en: %s available in the default location
hr: %s je dostupno na zadanoj lokaciji

en: The emulator may not have search permissions for the path '%s'.
hr: Emulator možda nema dozvolu pretrage za putanju '%s'.

en: Do you want to correct this now?
hr: Želite li ovo ispraviti odmah?

en: Don't ask about these directories again.
hr: Ne pitaj ponovno o ovim direktorijima.

en: Errors were encountered changing permissions for the following directories:
hr: Greške su se dogodile pri promjeni dozvola za sljedeće direktorije:

en: A storage path must be specified.
hr: Putanja pohrane mora biti navedena.

en: Te_mplate:
hr: Pr_edložak:

en: _Source path:
hr: _Putanja izvora:

en: You may need to 'Enable shared memory' on the 'Memory' screen.
hr: Možda trebate odabrati 'Omogući dijeljenu memorije' na 'Memorija' zaslonu.

en: Spice server
hr: Spice poslužitelj

en: VNC server
hr: VNC poslužitelj

en: Address
hr: Adresa

en: Localhost only
hr: Samo lokalno računalo

en: All interfaces
hr: Sva sučelja

en: Auto
hr: Automatski

en: A_uto (Port %(port)d)
hr: A_utomatski (Ulaz %(port)d)

en: No media selected
hr: Nema odabranog medija

en: Media Unknown
hr: Nepoznat medij

en: No media detected
hr: Nema otkrivenog medija

en: Usermode networking
hr: Korisničko umrežavanje

en: Virtual network
hr: Virtualna mreža

en: Inactive
hr: Neaktivan

en: Bridge device...
hr: Mostni uređaj...

en: Macvtap device...
hr: Macvtap uređaj...

en: Virtual Network is not active.
hr: Virtualna mreža nije aktivna.

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
hr: Virtualna mreža '%s' nije aktivna. Želite li odmah pokrenuti mrežu?

en: Could not start virtual network '%(device)s': %(error)s
hr: Nemoguće pokretanje virtualne mreže '%(device)s': %(error)s

en: Emulated
hr: Emulirano

en: Checking for virtualization packages...
hr: Provjera paketa virtualizacije...

en: Input Error
hr: Greška unosa

en: Validation Error: %s
hr: Greška provjere: %s

en: There are unapplied changes. Would you like to apply them now?
hr: Postoje neprimijenjene promjene. Želite li ih sada primijeniti?

en: Don't warn me again.
hr: Ne upozoravaj me ponovo.

en: Don't ask me again
hr: Ne pitaj me ponovno

en: Error launching host dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga virtualnog računala: %s

en: %(currentmem)s of %(maxmem)s
hr: %(currentmem)s od %(maxmem)s

en: %(connection)s - Connection Details
hr: %(connection)s - Pojedinosti povezivanja

en: Networks
hr: Mreže

en: Libvirt connection does not support virtual network management.
hr: Libvirt povezivanje ne podržava upravljanje virtualnom mrežom.

en: Connection not active.
hr: Povezivanje nije aktivno.

en: No virtual network selected.
hr: Nema odabrane virtualne mreže.

en: Error selecting network: %s
hr: Greška odabira mreže: %s

en: Routed network
hr: Rutirana mreža

en: Isolated network, internal routing only
hr: Izolirana mreža, samo unutrašnje rutiranje

en: Isolated network, routing disabled
hr: Izolirana mreža, rutiranje onemogućeno

en: On Boot
hr: Pri pokretanju

en: Are you sure you want to permanently delete the network %s?
hr: Sigurno želite trajno obrisati mrežu %s?

en: Error deleting network '%s'
hr: Greška brisanja mreže '%s'

en: Error starting network '%s'
hr: Greška pokretanja mreže '%s'

en: Error stopping network '%s'
hr: Greška zaustavljanja mreže '%s'

en: Error launching network wizard: %s
hr: Greška pokretanja čarobnjaka mreže: %s

en: Error changing network settings: %s
hr: Greška promjene mrežnih postavki: %s

en: Copy Volume Path
hr: Kopiranje putanje uređaja

en: Volumes
hr: Uređaji

en: Size
hr: Veličina

en: Used By
hr: Koristi

en: Libvirt connection does not support storage management.
hr: Libvirt povezivanje ne podržava upravljanje pohranom.

en: %(bytesfree)s Free / <i>%(bytesinuse)s In Use</i>
hr: %(bytesfree)s slobodno / <i>%(bytesinuse)s iskorišteno</i>

en: Create new volume
hr: Stvori novi uređaj

en: Error launching volume wizard: %s
hr: Greška pokretanja čarobnjaka uređaja: %s

en: Are you sure you want to permanently delete the volume %s?
hr: Sigurno želite trajno obrisati uređaj %s?

en: Error deleting volume '%s'
hr: Greška brisanja uređaja '%s'

en: Authentication required
hr: Potrebna je ovjera

en: The remote host requires a version of netcat/nc which supports the -U option.
hr: Udaljeno računalo zahtijeva netcat/nc inačicu koja podržava -U mogućnost.

en: Configure SSH key access for the remote host, or install an SSH askpass package locally.
hr: Podesite pristup SSH ključem za udaljeno računalo, ili instalirajte SSH askpass paket lokalno.

en: Verify that:
     - A Xen host kernel was booted
     - The Xen service has been started
hr: Provjerite da:
     - Xen fizički kernel je pokrenut
     - Xen usluga je pokrenuta

en: Could not detect a local session: if you are running virt-manager over ssh -X or VNC, you may not be able to connect to libvirt as a regular user. Try running as root.
hr: Nemoguće otkrivanje lokalne sesije: ako ste pokrenuli virt-manager putem ssh -X ili VNC, možda se nećete moći povezati s libvirt kao uobičajeni korisnik. Pokušajte se pokrenuti kao korijenski korisnik.

en: Unable to connect to libvirt %s.
hr: Nemoguće povezivanje s libvirt %s.

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
hr: Pogreška povezivanja upravljača virtualnog računala

en: A virtualization connection can be manually added via File->Add Connection
hr: Povezivanje virtualizacije se može ručno dodati putem Datoteka->Dodaj povezivanje

en: Error launching libguestfs appliance: %s
hr: Geška pokretanja libguestfs uređaja: %s

en: Inspection found no operating systems.
hr: Inspekcija nije pronašla operativne sustave.

en: Error inspection VM: %s
hr: Greška VR inspekcije: %s

en: Cannot inspect VM on remote connection
hr: Nemoguće VR inspekcija na udaljenom povezivanju

en: Running
hr: Pokrenuto

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Shutting Down
hr: Isključivanje

en: Saved
hr: Spemljeno

en: Shutoff
hr: Isključeno

en: Crashed
hr: Srušeno

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: Booted
hr: Pokrenuto

en: Migrated
hr: Preseljeno

en: Restored
hr: Obnovljeno

en: From snapshot
hr: Iz VR snimke

en: Unpaused
hr: Pokrenuto

en: Migration canceled
hr: Prekinuto presljenje

en: Save canceled
hr: Prekinuto spremanje

en: Event wakeup
hr: Događaj buđenja

en: User
hr: Korisnik

en: Migrating
hr: Preseljenje

en: Saving
hr: Spremanje

en: Dumping
hr: Ispisivanje

en: I/O error
hr: I/U greška

en: Shutting down
hr: Isključivanje

en: Shut Down
hr: Isključi

en: Destroyed
hr: Uništeno

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Panicked
hr: Uspaničeno

en: Error launching manager: %s
hr: Greška pokretanja upravitelja: %s

en: _New
hr: _Novo

en: _Connect
hr: _Poveži

en: Dis_connect
hr: Prekini _povezivanje

en: De_lete
hr: Ob_riši

en: CPU usage
hr: CPU virtualnog računala

en: Host CPU usage
hr: CPU fizičkog računala

en: Memory usage
hr: Memorija

en: Disk I/O
hr: Disk U/I

en: Network I/O
hr: Mreža U/I

en: This will remove the connection:
    
    %s
    
    Are you sure?
hr: Ovo će ukloniti povezivanje:
    
    %s
    
    Jeste li sigurni?

en: %(uri)s (Double click to connect)
hr: %(uri)s (Dvostruki klik za povezivanje)

en: %(connection)s - Not Connected
hr: %(connection)s - Nije povezano

en: %(connection)s - Connecting...
hr: %(connection)s - Povezivanje...

en: _Restore
hr: _Obnovi

en: Resume the virtual machine
hr: Pokreni virtualno računalo

en: Disabled in preferences dialog.
hr: Onemgući u dijalogu osobitosti.

en: Error launching migrate dialog: %s
hr: Greška pokretanja dijaloga preseljenja: %s

en: Direct
hr: Izravno

en: Tunnelled
hr: Tunelirano

en: <span size='large'>Migrate '%(vm)s'</span>
hr: <span size='large'>Preseli '%(vm)s'</span>

en: A valid destination connection must be selected.
hr: Valjano odredište povezivanja mora biti odabrano.

en: Isolated network
hr: Izolirana mreža

en: Interface %s
hr: Sučelje %s

en: Filesystem Directory
hr: Direktorij datotečnog sustava

en: Never
hr: Nikad

en: Fullscreen only
hr: Samo cjelozaslonski prikaz

en: Always
hr: Uvijek

en: System default (%s)
hr: Zadano sustavom (%s)

en: Manual redirect only
hr: Samo ručno preusmjeravanje

en: Auto redirect on USB attach
hr: Automatski preusmjeri pri USB priključivanju

en: Application default
hr: Zadana aplikacija

en: Nearest host CPU model
hr: Najbliži model CPU virtualnog uređaja

en: System default
hr: Zadano sustavom

en: python libguestfs support is not installed
hr: python libguestfs podrška nije instalirana

en: Configure grab key combination
hr: Podesi kombinaciju tipki hvatanja

en: You can now define grab keys by pressing them.
    To confirm your selection please click OK button
    while you have desired keys pressed.
hr: Sada možete odrediti tipke hvatanja pritiskom na njih.
    Za potvrdu vašeg odabira kliknite na tipku 'U redu'
    dok držite pritisnute željene tipke.

en: Please press desired grab key combination
hr: Pritisnite željenu kombinaciju tipke hvatanja

en: Locate existing storage
hr: Lociraj postojeću pohranu

en: Locate or create storage volume
hr: Lociraj ili stvori uređaj pohrane

en: Locate ISO media
hr: Lociraj ISO medij

en: Locate ISO media volume
hr: Lociraj uređaj ISO medija

en: Locate floppy media
hr: Lociraj medij disketnog pogona

en: Locate floppy media volume
hr: Lociraj uređaj medija disketnog pogona

en: Locate directory volume
hr: Lociraj uređaj direktorija

en: Choose Storage Volume
hr: Odabir uređaja pohrane

en: Cannot use local storage on remote connection.
hr: Nemoguće korištenje lokalne pohrane na udaljenom povezivanju.

en: _Show Virtual Machine Manager
hr: _Prikaži upravitelja virtualnih računala

en: Error starting Virtual Machine Manager
hr: Greška pokretanja upravitelja virtualnih računala

en: Error starting Virtual Machine Manager: %(error)s
hr: Greška pokretanja upravitelja virtualnih računala: %(error)s

en: _Reboot
hr: _Ponovno pokreni

en: F_orce Reset
hr: P_rislno ponovno pokreni

en: _Force Off
hr: _Prisilno isključi

en: Sa_ve
hr: Sp_remi

en: R_esume
hr: N_astavi

en: Clone...
hr: Kloniraj...

en: Migrate...
hr: Preseli...

en: Error cancelling save job: %s
hr: Greška prekidanja zadatka spremanja: %s

en: Are you sure you want to save '%s'?
hr: Sigurno želite spremiti '%s'?

en: Error saving domain: %s
hr: Greška spremanja domene: %s

en: Saving Virtual Machine
hr: Spremanje virtualnog računala

en: Saving virtual machine memory to disk
hr: Spremanje memorije virtualnog računala na disk

en: Are you sure you want to force poweroff '%s'?
hr: Sigurno želite prisilno isključiti '%s'?

en: This will immediately poweroff the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
hr: Ovo će trenutno isključiti VR bez isključivanja OS-a i može prouzrokovati gubitak podataka.

en: Error shutting down domain
hr: Greška isključivanja domene

en: Are you sure you want to pause '%s'?
hr: Sigurno želite pauzirati '%s'?

en: Error pausing domain
hr: Greška pauziranja domene

en: Error unpausing domain
hr: Greška pokretanja domene

en: Error restoring domain: %s
hr: Greška obnove domene: %s

en: The domain could not be restored. Would you like
    to remove the saved state and perform a regular
    start up?
hr: Domena se ne može obnoviti. Želite li ukloniti
    spremljeno stanje i obaviti uobičajeno pokretanje?

en: Error removing domain state: %s
hr: Greška uklanjanja stanja domene: %s

en: Restoring Virtual Machine
hr: Obnavljanje virtualnog računala

en: Restoring virtual machine memory from disk
hr: Obnavljanje memorije virtualnog računala s diska

en: Error starting domain
hr: Greška pokretanja domene

en: Are you sure you want to poweroff '%s'?
hr: Sigurno želite isključiti '%s'?

en: Are you sure you want to reboot '%s'?
hr: Sigurno želite ponovno pokrenuti '%s'?

en: Error rebooting domain
hr: Greška ponovnog pokretanja domene

en: Are you sure you want to force reset '%s'?
hr: Sigurno želite prisilno ponovno pokrenuti '%s'?

en: This will immediately reset the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
hr: Ovo će trenutno ponovno pokrenuti VR bez isključivanja OS-a i može prouzrokovati gubitak podataka.

en: Error resetting domain
hr: Greška ponovnog pokretanja domene

en: Error launching details: %s
hr: Greška pokretanja pojedinosti: %s

en: This will abort the installation. Are you sure?
hr: Ovo će prekinuti instalaciju. Jeste li sigurni?

en: %(vm-name)s on %(connection-name)s
hr: %(vm-name)s na %(connection-name)s

en: Manage VM snapshots
hr: Upravljajte VR snimkama

en: Error taking screenshot: %s
hr: Greška uslikavanja slike sustava: %s

en: Error initializing spice USB device widget
hr: Greška pokretanja grafičkog elementa spice USB uređaja

en: Select USB devices for redirection
hr: Odaberi USB uređaj za preusmjaravanje

en: Save Virtual Machine Screenshot
hr: Spremi sliku zaslona virtualnog računala

en: PNG files
hr: PNG datoteke

en: There are unapplied changes.
hr: Postoje neprimijenjene promjene.

en: OS options
hr: OS mogućnosti

en: The OS being installed in the guest.
hr: OS se instalira na virtualno računalo.

en: The OS installed in the guest.
hr: OS je instaliran na virtualno računalo.

en: %(key)s must be 'yes' or 'no'
hr: %(key)s mora bit 'da' ili 'ne'

en: Default
hr: Zadani

en: Custom: %(path)s
hr: Prilagođeno: %(path)s

en: Guest
hr: Virtualno računalo

en: Guest name '%s' is already in use.
hr: Naziv virtualnog računala '%s' se već koristi.

en: Libvirt version does not support UEFI.
hr: Libvirt inačica ne podržava UEFI.

en: Don't know how to setup UEFI for arch '%s'
hr: Ne znam kako podesiti UEFI za arhitekturu '%s'

en: Did not find any UEFI binary path for arch '%s'
hr: Nije pronađena nijedna putanja UEFI binarne datoteke za arhitekturu '%s'

en: Removing disk '%s'
hr: Uklanjanje diska '%s'

en: Overriding memory to %(number)s MiB needed for %(osname)s network install.
hr: Zaobilaženje memorije na %(number)s MiB potrebnih za%(osname)s mrežnu instalaciju.

en: Creating domain...
hr: Stvaranje domene...

en: General Options
hr: Opće mogućnosti

en: Storage Configuration
hr: Podešavanje pohrane

en: Miscellaneous Options
hr: Ostale mogućnosti

en: Device Options
hr: Mogućnosti uređaja

en: Guest Configuration Options
hr: Mogućnosti podešavanja virtualnog računala

en: Virtualization Platform Options
hr: Mogućnosti platforme virtualizacije

en: Error attempting device update: %(error)s
hr: Greška pokušaja nadopune uređaja: %(error)s
