virt-manager - en to is translation catalogue (14 entries)

en: _Finish
is: _Ljúka

en: _Details
is: _Upplýsingar

en: _Browse...
is: _Flakka...

en: Status:
is: Staða:

en: _File
is: _Skrá

en: _Edit
is: _Sýsla

en: _View
is: _Sýn

en: _Help
is: _Hjálp

en: _Run
is: _Keyra

en: _Pause
is: Í _bið

en: Virtual _Machine
is: Sýndar_vél

en: _Take Screenshot
is: _Vista skjáskot

en: Creating Virtual Machine
is: Bý til sýndarvél

en: Save Virtual Machine Screenshot
is: Vista skjáskoti af sýndarvél
