virt-manager - en to kab translation catalogue (59 entries)

en: _Type:
kab: Anaw (_T):

en: _Path:
kab: Abrid (_P):

en: _Name:
kab: Isem (_N):

en: _Details
kab: Talqayt (_D)

en: Size:
kab: Teɣzi:

en: Path:
kab: Abrid:

en: Connection:
kab: Tuqqna:

en: _Password:
kab: Awal n uɛeddi (_P):

en: _Username:
kab: Isem n _useqdac:

en: Co_nnect
kab: Qqe_n

en: _Network:
kab: Aẓeṭṭa (_N):

en: Add a New Storage Pool
kab: Rnu tagrumma n uḥraz tamaynut

en: <span size='large'>Create storage pool</span>
kab: <span size='large'>Rnu tagrumma n uḥraz</span>

en: Name
kab: Isem

en: Username:
kab: Isem n useqdac :

en: Password:
kab: Awal n uɛeddi :

en: Install
kab: Asbeddi

en: _Memory:
kab: Takatut (_M):

en: Memory
kab: Takatut

en: Storage
kab: Aḥraz

en: Install:
kab: Asbeddi :

en: Memory:
kab: Takatut:

en: OS:
kab: Anagraw :

en: T_itle:
kab: Azwel (_I) :

en: Architecture:
kab: Tasegda:

en: Add Pool
kab: Rnu tagrumma

en: Start Pool
kab: Senker tagrumma

en: Stop Pool
kab: Seḥbes tagrumma

en: Delete Pool
kab: Kkes tagrumma

en: Apply pool changes
kab: Snes isenfal n tagrumma

en: _Version:
kab: Lqem (_V):

en: Begin Installation
kab: Bdu asbeddi

en: SR-IOV pool
kab: Tagrumma SR-IOV

en: Error creating pool: %s
kab: Tuccḍa deg tmerna n tegrumma: %s

en: Error validating pool: %s
kab: Tuccḍa deg usentem deg tegrumma: %s

en: Creating storage pool...
kab: Timerna n tegrumma n uḥraz...

en: Creating the storage pool may take a while...
kab: Timerna n tegrumma n uḥraz yezmer ad yeṭṭef akud...

en: Virtuozzo container
kab: Amagbar Virtuozzo

en: Storage Pools
kab: Tagrumma n uḥraz

en: Pool does not support volume creation
kab: Tagrumma ur yessefrak ara timerna n ubleɣ

en: No storage pool selected.
kab: Ulac tagrumma n uḥraz i yettwafernen.

en: Error selecting pool: %s
kab: Tuccḍa deg ufran n tegrumma: %s

en: Error stopping pool '%s'
kab: Tuccḍa deg useḥbes n tegrumma: '%s'

en: Error starting pool '%s'
kab: Tuccḍa deg usenker n tegrumma '%s'

en: Error launching pool wizard: %s
kab: Tuccḍa deg usenker umarag n tegrumma: %s

en: Are you sure you want to permanently delete the pool %s?
kab: D tidet tebɣiḍ ad tekkseḍ i lebda tagrumma %s?

en: Error deleting pool '%s'
kab: Tuccḍa deg tukksa n tagrumma'%s'

en: Error refreshing pool '%s'
kab: Tuccḍa deg usmiren n tegrumma '%s'

en: Error changing pool settings: %s
kab: Tuccḍa deg ubeddel n yiɣewwaren n tegrumma: %s

en: ZFS Pool
kab: Tagrumma ZFS

en: Storage volume must be specified as vol=poolname/volname
kab: Ableɣ n uḥraz ilaq ad suzzgeḍ am vol=poolname/volname

en: Don't know how to create storage for path '%s'. Use libvirt APIs to manage the parent directory as a pool first.
kab: Ur teẓriḍ ara amek ara ternuḍ aḥraz i ubrid '%s'. Seqdec libvirt APIs i usefrek n ukaram amaraw d tagrumma tamezwarut.

en: Couldn't create default storage pool '%(path)s': %(error)s
kab: D awezɣi timerna n tegrumma n uḥraz tamezwert '%(path)s': %(error)s

en: Name '%s' already in use by another pool.
kab: Isem n '%s' yettwaseqdac yakan sɣur tegrumma niḍen.

en: Could not define storage pool: %s
kab: D awezεi asbadu n tegrumma n uḥraz: %s

en: Could not build storage pool: %s
kab: D awezɣi lebni n tegrumma n uḥraz: %s

en: Could not start storage pool: %s
kab: D awezɣi asenker n tegrumma n uḥraz: %s

en: Could not set pool autostart flag: %s
kab: D awezɣi asbadu n wannay n usenker awurman n tegrumma: %s

en: There is not enough free space on the storage pool to create the volume. (%(mem1)s M requested allocation > %(mem2)s M available)
kab: Ulac ddeqs n tallunt tilellit ɣef tegrumma n uḥraz i tmerna n ubleɣ. %(mem1)sM yesra allocation > %(mem2)s M
