libguestfs 1.39.12 - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: %s: cannot open virtio-win ISO file: %s
cs: %s: nedaří se otevřít ISO soubor s virtio-win: %s

en: %s: error: %s
cs: %s: chyba: %s%c

en: %s: warning: %s
cs: %s: varování: %s%c

en: Create a directory
cs: Vytvořit složku

en: Create symbolic links
cs: Vytvořit symbolické odkazy

en: Creating output metadata
cs: Jsou vytvářena metadata výstupu

en: Credentials for subscription-manager
cs: Přihlašovací údaje pro subscription-manager

en: Delete a file or directory
cs: Smazat soubor či složku

en: Display brief help
cs: Zobrazit stručnou nápovědu

en: Display version and exit
cs: Zobrazit verzi a skončit

en: Don’t print progress messages
cs: Nevypisovat zprávy o míře postupu

en: Edit file using Perl expression
cs: Upravit soubor pomocí výrazu v Perl

en: Enable libguestfs debugging messages
cs: Zapnout ladící zprávy z libguestfs

en: Export Storage Domain
cs: Exportovat úložnou doménu

note: common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:441 common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:377
en: FILE
cs: SOUBOR

en: How to choose root filesystem
cs: Jak zvolit kořenový souborový systém

en: Ignored for backwards compatibility
cs: Ignorováno kvůli zpětné kompatibilitě

en: Inject a public key into the guest
cs: Vpravit do hosta veřejný klíč

en: Inject the QEMU Guest Agent into a Windows guest
cs: Vpravit QEMU agenta do Windows hosta

en: Inject virtio-win drivers into a Windows guest
cs: Vpravit ovladače virtio-win do Windows hosta

en: Input format
cs: Vstupní formát

en: Input transport
cs: Vstupní transport

note: common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:262
en: SCRIPT
cs: SKRIPT

en: Uninstall package(s)
cs: Odinstalovat balíčky

en: failure: %s
cs: nezdar: %s

en: guest type %s is not supported
cs: host typu %s není podporován

en: selector '%s': missing ID
cs: sektor „%s“: chybí identifikátor

en: unknown -i option: %s
cs: neznámá volba -i: %s

en: unknown -o option: %s
cs: neznámá volba -o: %s

en: %s: %s: integer out of range
cs: %s: %s: celé číslo mimo rozsah

en: Operating system: %s
cs: Operační systém: %s

en: %s mounted on %s
cs: %s připojeno na %s

en: Enter key or passphrase ("%s"):
cs: Zadejte klíč nebo heslovou frázi („%s“):

en: could not read key from user
cs: nepodařilo se načíst klíč od uživatele

en: %s: Did you mean to mount one of these filesystems?
cs: %s: Měli jste na mysli připojení některého z těchto souborových systémů?

en: cannot determine the subvolume for %s: %s (%d)
cs: nedaří se zjistit svazky pro %s: %s (%d)

en: %s exited successfully
cs: %s úspěšně ukončeno

en: %s exited with error status %d
cs: %s ukončeno s chybovým stavem %d

en: %s killed by signal %d (%s)
cs: %s vynuceně ukončeno signálem %d (%s)

en: %s stopped by signal %d (%s)
cs: %s zastaveno signálem %d (%s)

en: %s exited for an unknown reason (status %d)
cs: %s ukončeno z neznámého důvodu (stav %d)
