libguestfs 1.39.12 - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: %s
    Options:
pl: %s
    Opcje:

en: %s (ignored)
pl: %s (zignorowane)

en: %s: error: %s
pl: %s: błąd: %s

en: %s: warning: %s
pl: %s: ostrzeżenie: %s

en: Copy local files or directories into image
pl: Kopiuje lokalne pliki lub katalogi do obrazu

en: Create a directory
pl: Tworzy katalog

en: Create symbolic links
pl: Tworzy dowiązania symboliczne

en: DIR
pl: KATALOG

en: Display version and exit
pl: Wyświetla wersję i kończy działanie

note: common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:441 common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:377
en: FILE
pl: PLIK

en: FILENAME
pl: NAZWA-PLIKU

en: HOSTNAME
pl: NAZWA-KOMPUTERA

en: Libvirt URI
pl: Adres URI biblioteki libvirt

note: common/mlcustomize/customize_cmdline.ml:262
en: SCRIPT
pl: SKRYPT

en: Truncate a file to zero size
pl: Skraca plik do zerowego rozmiaru

en: Uninstall package(s)
pl: Odinstalowuje pakiety

en: could not parse ovf:Name from OVF document
pl: nie można przetworzyć ovf:Name z dokumentu OVF

en: downloading %s
pl: pobieranie %s

en: failure: %s
pl: niepowodzenie: %s

en: libguestfs error: %s
pl: błąd biblioteki libguestfs: %s

en: unknown --root option: %s
pl: nieznana opcja --root: %s

en: unknown -i option: %s
pl: nieznana opcja -i: %s

en: unknown -o option: %s
pl: nieznana opcja -o: %s

en: unknown -oa option: %s
pl: nieznana opcja -oa: %s

en: %s: %s: integer out of range
pl: %s: %s: liczba całkowita spoza zakresu

en: %s: line %d: error parsing configuration file: %s
pl: %s: %d. wiersz: błąd podczas przetwarzania pliku konfiguracji: %s

en: %s: some filesystems could not be mounted (ignored)
pl: %s: nie można zamontować niektórych systemów plików (zignorowano)

en: Operating system: %s
pl: System operacyjny: %s

en: %s mounted on %s
pl: %s zamontowano w %s

en: Enter key or passphrase ("%s"):
pl: Proszę podać klucz lub hasło („%s”):

en: could not read key from user
pl: nie można odczytać klucza od użytkownika
