virt-viewer 9.0 - en to as translation catalogue (52 entries)

en: (Press %s to release pointer)
as: (পোইন্টাৰ এৰিবলে %s টিপক)

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
as: GTK-VNC, SPICE-GTK আৰু libvirt ৰ সৈতে নিৰ্মাণ কৰা এটা দূৰৱৰ্তী ডেস্কটপ ক্লাএন্ট

en: Access remote desktops
as: দূৰৱৰ্তী ডেস্কটপসমূহ অভিগম কৰক

en: At least %s version %s is required to setup this connection
as: এই সংযোগ সংস্থাপন কৰিবলে অন্তত %s সংস্কৰণ %s ৰ প্ৰয়োজন

en: Attach to the local display using libvirt
as: libvirt ব্যৱহাৰ কৰি স্থানীয় প্ৰদৰ্শনলে সংলঘ্ন কৰক

en: Authentication required
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰয়োজন

en: Cannot determine the connection type from URI
as: URI ৰ পৰা সংযোগ ধৰণ নিৰ্ধাৰণ কৰিব পৰা নগল

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
as: অতিথি %s ৰ বাবে গ্ৰাফিক ধৰণ নিৰ্ধাৰণ কৰিব নোৱাৰি

en: Cannot determine the host for the guest %s
as: অতিথি %s ৰ বাবে হস্ট নিৰ্ধাৰণ কৰিব নোৱাৰি

en: Checking guest domain status
as: অতিথি ডমেইন অৱস্থা নীৰিক্ষণ কৰা

en: Connect to channel unsupported.
as: চেনেললে সংযোগ অসমৰ্থিত।

en: Connect to hypervisor
as: হাইপাৰভাইছৰলে সংযোগ কৰক

en: Connected to graphic server
as: গ্ৰাফিক চাৰ্ভাৰলে সংযোগিত

en: Connecting to graphic server
as: গ্ৰাফিক চাৰ্ভাৰলে সংযোগ কৰা হৈ আছে

en: Connection details
as: সংযোগৰ বিৱৰণসমূহ

en: Customise hotkeys
as: হটকি'সমূহ স্বনিৰ্বাচন কৰক

en: Direct connection with no automatic tunnels
as: কোনো স্বচালিত টানেল নহোৱাকৈ প্ৰত্যক্ষ সংযোগ

en: Display debugging information
as: ডিবাগ তথ্য প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display verbose information
as: ভাৰভৌচ তথ্য প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display version information
as: সংস্কৰণ তথ্য প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Do not ask me again
as: মোক আকৌ নুশুধিব

en: Do you want to close the session?
as: আপুনি অধিবেশন বন্ধ কৰিব বিচাৰে নে?

en: Enable kiosk mode
as: কিঅস্ক অৱস্থা সামৰ্থবান কৰক

en: Failed to initiate connection
as: সংযোগ আৰম্ভ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Finding guest domain
as: অতিথি ডমেইন বিচৰা

en: For example, spice://foo.example.org:5900
as: উদাহৰণস্বৰূপ, spice://foo.example.org:5900

en: Guest domain has shutdown
as: অতিথি ডমেইন বন্ধ হল

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
as: অবৈধ kiosk-quit তৰ্ক: %s

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
as: পূৰ্ণ পৰ্দা অৱস্থাত খোলক (ক্লাএন্টৰ সৈতে খাপ খোৱাবলে অতিথিৰ বিভেদন ধাৰ্য্য কৰে)

en: Password:
as: পাছৱাৰ্ড:

en: Quit on given condition in kiosk mode
as: কিঅস্ক অৱস্থাত দিয়া চুক্তিত প্ৰস্থান কৰিব

en: Reconnect to domain upon restart
as: পুনৰাম্ভ হওতে ডমেইনলে পুনৰসংযোগ কৰক

en: Remote Viewer
as: দূৰৱৰ্তী দৰ্শক

en: Remote viewer client
as: দূৰৱৰ্তী দৰ্শক ক্লাএণ্ট

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
as: পুনৰনিৰ্দেশৰ বাবে USB ডিভাইচসমূহ বাছক

en: Set window title
as: উইন্ডো শীৰ্ষক সংহতি কৰক

en: The Fedora Translation Team
as: Fedora অনুবাদ দল

en: USB redirection error: %s
as: USB পুনৰনিৰ্দেশ ত্ৰুটি: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
as: দূৰৱৰ্তী ডেস্কটপ চাৰ্ভাৰৰ সৈতে প্ৰমাণিত কৰিবলে অক্ষম: %s

en: Unable to connect to the graphic server %s
as: গ্ৰাফিক চাৰ্ভাৰ %s লে সংযোগ কৰিবলে অক্ষম

en: Username:
as: ব্যৱহাৰকাৰীৰ নাম:

en: Virt Viewer
as: Virt দৰ্শক

en: Virtual machine graphical console
as: ভাৰছুৱেল মেচিন গ্ৰাফিকেল কনচৌল

en: Wait for domain to start
as: ডমেইন আৰম্ভ হবলে অপেক্ষা কৰক

en: Waiting for display %d...
as: প্ৰদৰ্শন %d ৰ বাবে অপেক্ষা কৰা হৈ আছে...

en: Waiting for guest domain to be created
as: অতিথি ডমেইন সৃষ্টি হোৱালে অপেক্ষা কৰা হৈ আছে

en: Waiting for guest domain to re-start
as: অতিথি ডমেইন পুনৰাম্ভ হোৱাৰ বাবে অপেক্ষা কৰা হৈ আছে

en: Waiting for guest domain to start
as: অতিথি ডমেইন আৰম্ভ হোৱালে অপেক্ষা কৰা হৈ আছে

en: Waiting for libvirt to start
as: libvirt আৰম্ভ হবলে অপেক্ষা কৰা হৈছে

en: Zoom level must be within %d-%d
as: জুম স্তৰ %d-%d ৰ মাজত হব লাগিব

en: Zoom level of window, in percentage
as: উইন্ডোৰ জুম স্তৰ, শতাংশত

en: label
as: লেবেল
