virt-viewer 9.0 - en to cs translation catalogue (171 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
cs: 
    Chyba: není možné obsloužit vícero URI adres

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
cs: 
    Pro „%s“ nebylo zadáno žádné ID|UUID|NAZEV-DOMENY

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
cs: 
    Použití: %s [VOLBY] [ID|UUID|NAZEV-DOMENY]

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> <subtitle> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s %s - %s
cs: %s %s – %s

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) - Virt Viewer" * This is "<subtitle> - <appname>" * Such as: "BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s - %s
cs: %s – %s

en: %s version %s
cs: %s verze %s

en: (Press %s to release pointer)
cs: (kurzor uvolníte stisknutím %s)

en: <b>Loading...</b>
cs: <b>Načítání…</b>

en: <never|always>
cs: <nikdy|vždy>

en: <never|on-disconnect>
cs: <nikdy|při-odpojení>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
cs: Klient vzdálené plochy založený na GTK-VNC, SPICE-GTK a libvirt

en: About Virt-Viewer
cs: O aplikaci Virt-Viewer

en: Access remote desktops
cs: Přístup ke vzdáleným plochám

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
cs: Adresa je pro UNIX socket_path příliš dlouhá: %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection
cs: Pro ustavení tohoto spojení je třeba %s verze přinejmenším %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
cs: Pro ustavení tohoto spojení je třeba %s verze přinejmenším %s, podrobnosti naleznete v %s

en: Attach to the local display using libvirt
cs: Připojit k místnímu zobrazení pomocí libvirt

en: Authentication failed.
cs: Ověření se nezdařilo.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
cs: Je vyžadováno ověření pro připojení %s k:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
cs: Je vyžadováno ověření pro připojení %s:

en: Authentication required
cs: Vyžadováno ověření

en: Authentication was cancelled
cs: Ověření bylo zrušeno

en: Automatically resize remote framebuffer
cs: Automaticky přizpůsobovat rozlišení zobrazení

en: Available virtual machines
cs: Virtuální stroje k dispozici

en: C_onnect
cs: Přip_ojit

en: Can't connect to channel: %s
cs: Nedaří se připojit ke kanálu: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
cs: Z URI se nedaří zjistit typ připojení

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
cs: Nedaří se zjistit typ grafiky pro hosta %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
cs: Nedaří se zjistit hostitele pro hosta %s

en: Cannot get guest state
cs: Nedaří se zjistit stav hosta

en: Change CD
cs: Vyměnit CD

en: Checking guest domain status
cs: Zjišťuje se stav domény hosta

en: Choose a virtual machine
cs: Zvolte virtuální stroj

en: Connect to SSH failed.
cs: Připojení k SSH se nezdařilo.

en: Connect to channel unsupported.
cs: Připojení ke kanálu není podporováno.

en: Connect to hypervisor
cs: Připojit k hypervizoru

en: Connected to graphic server
cs: Připojeno ke grafickému serveru

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
cs: Připojování k unixovému soketu se nezdařilo: %s

en: Connecting to graphic server
cs: Připojování ke grafickému serveru

en: Connection _Address
cs: _Adresa spojení

en: Connection details
cs: Podrobnosti o spojení

en: Console support is compiled out!
cs: Není sestaveno s podporou konzole!

en: Copyright (C) 2007-2012 Daniel P. Berrange
    Copyright (C) 2007-2020 Red Hat, Inc.
cs: Autorská práva © 2007-2012 Daniel P. Berrange
    Autorská práva © 2007-2020 Red Hat, Inc.

en: Couldn't open oVirt session:
cs: Nedaří se otevřít oVirt relaci:

en: Creating UNIX socket failed: %s
cs: Vytvoření k unixovému soketu se nezdařilo: %s

en: Cursor display mode: 'local' or 'auto'
cs: Režim zobrazení ukazatele: „lokální“ nebo „automaticky“

en: Customise hotkeys
cs: Přizpůsobit klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Devices
cs: Zařízení

en: Direct connection with no automatic tunnels
cs: Přímé připojení bez automatických tunelů

en: Display _%d
cs: Obrazovka _%d

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
cs: Obrazovku je možné připojit pouze prostřednictvím libvirt pomocí --attach

en: Display debugging information
cs: Zobrazit ladící informace

en: Display verbose information
cs: Zobrazit podrobnější informace

en: Display version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: Do not ask me again
cs: Příště se už neptat

en: Do you want to close the session?
cs: Chcete relaci ukončit?

en: Enable kiosk mode
cs: Zapnout režim kiosek

en: Failed to change CD
cs: Nepodařilo se vyměnit CD

en: Failed to connect:
cs: Nepodařilo se připojit:

en: Failed to initiate connection
cs: Nepodařilo se navázat spojení

en: Failed to read stdin:
cs: Nepodařilo se číst ze standardního vstupu:

en: File Transfers
cs: Přenosy souborů

en: Finding guest domain
cs: Hledá se doména hosta

en: Folder sharing
cs: Sdílení složky

en: For example, spice://foo.example.org:5900
cs: Například spice://neco.example.org:5900

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Guest '%s' is not reachable
cs: Host „%s“ není dosažitelný

en: Guest Details
cs: Podrobnosti o hostovi

en: Guest domain has shutdown
cs: Doména hosta se vypíná

[ctx: shortcut window]
en: Guest input devices
cs: Vstupní zařízení na straně hosta

en: Invalid file %s:
cs: Neplatný soubor %s:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
cs: Neplatný kiosk-quit argument: %s

en: Invalid password
cs: Neplatné heslo

en: Loading...
cs: Načítání…

en: Name
cs: Název

en: Name:
cs: Název:

en: No ISO files in domain
cs: Ve virt. doméně není vložen žádný ISO soubor

en: No connection was chosen
cs: Nebylo zvoleno žádné spojení

en: No running virtual machine found
cs: Nenalezen žádný spuštěný virtuální stroj

en: No virtual machine was chosen
cs: Nebyl zvolen žádný virtuální stroj

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
cs: Otevřít na celou obrazovku (přizpůsobí rozlišení hosta tak, aby odpovídalo klientovi)

en: Password:
cs: Heslo:

en: Please add an extension to the file name
cs: Prosím přidejte k názvu souboru příponu

en: Power _down
cs: _Vypnout

en: Preferences
cs: Předvolby

en: QEMU debug console
cs: Ladící konzole QEMU

en: QEMU human monitor
cs: lidský monitor QEMU

en: Quit on given condition in kiosk mode
cs: V režimu kiosek za daných podmínek ukončit

en: Read-only
cs: Jen pro čtení

en: Recent connections
cs: Nedávná spojení

en: Reconnect to domain upon restart
cs: Po restartu domény se k ní opět připojit

en: Refresh
cs: Načíst znovu

[ctx: shortcut window]
en: Release cursor
cs: Uvolnit ukazatel myši

en: Remap keys format key=keymod+key e.g. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void
cs: Formát přemapování klávesy key=keymod+key např. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void

en: Remote Viewer
cs: Prohlížeč vzdálených

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
cs: Prohlížeč vzdálených poskytuje grafický prohlížeč pro zobrazení operačního systému hosta. V současnosti podporuje operační systémy hosta s použitím protokolů VNC nebo SPICE. Další protokoly mohou být podporovány v budoucnu – podle požadavků uživatelů. Prohlížeč se může připojovat k operačnímu systému hosta provozovanému jak místně, tak na vzdáleném serveru a volitelně šifrovaně pomocí SSL/TLS.

en: Remote viewer client
cs: Klient vzdáleného prohlížeče

en: Remotely access virtual machines
cs: Přístup k virtuálním strojům na dálku

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
cs: Úplný seznam voleb příkazového řádku, které jsou k dispozici, získáte spuštěním „%s --help“

en: Save screenshot
cs: Uložit snímek obrazovky

en: Screenshot.png
cs: snimek_obrazovky.png

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
cs: Vyberte USB zařízení, které chcete přesměrovat

en: Select the virtual machine only by its ID
cs: Vybrat virtuální stroj pouze podle jeho identifikátoru

en: Select the virtual machine only by its UUID
cs: Vybrat virtuální stroj pouze pomocí jeho nikde se neopakujícího identifikátoru (UUID)

en: Select the virtual machine only by its name
cs: Vybrat virtuální stroj pouze podle jeho názvu

en: Selected
cs: Vybráno

[ctx: shortcut window]
en: Send secure attention (Ctrl-Alt-Del)
cs: Odeslat upozornění zabezpečení (Ctrl-Alt-Del)

en: Serial
cs: Sériové

en: Set window title
cs: Nastavit titulek okna

en: Share client session
cs: Sdílet relaci klienta

en: Share clipboard
cs: Sdílet schránku

en: Share folder
cs: Sdílet složku

en: Show / hide password text
cs: Zobrazit/skrýt text hesla

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard insert
cs: Vložit čipovou kartu

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard remove
cs: Vyjmout čipovou kartu

en: The Fedora Translation Team
cs: Překladatelský tým projektu Fedora

en: Transferring %u file of %u... | Transferring %u files of %u...
cs[0]: Přenášení %u souboru z %u…
cs[1]: Přenášení %u souborů z %u…
cs[2]: Přenášení %u souborů z %u…

en: Transferring 1 file...
cs: Přenáší se 1 soubor…

[ctx: shortcut window]
en: USB device reset
cs: Reset USB zařízení

en: USB redirection error: %s
cs: Chyba přesměrování USB: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
cs: Nedaří se ověřit vůči serveru vzdálené plochy na %s: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
cs: Nedaří se ověřit vůči serveru vzdálené plochy: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
cs: Nedaří se připojit k libvirt prostřednictvím URI: %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
cs: Nedaří se připojit ke grafickému serveru %s

en: Unable to connect: %s
cs: Nedaří se připojit: %s

en: Unable to connnect to oVirt
cs: Nedaří se připojit k oVirt

en: Unable to determine image format for file '%s'
cs: U souboru „%s“ se nedaří zjistit formát obrazu

[ctx: Unknown UUID]
en: Unknown
cs: Neznámé

[ctx: Unknown name]
en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unspecified error
cs: Neurčená chyba

en: Unsupported authentication type %u
cs: Nepodporovaný typ ověření %u

en: Unsupported graphic type '%s'
cs: Nepodporovaný typ grafiky „%s“

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: VNC does not provide GUID
cs: VNC neposkytuje GUID

[ctx: shortcut window]
en: Viewer
cs: Prohlížeč

en: Virt-Viewer connection file
cs: Soubor s připojením pro Virt-Viewer

en: Virtual machine %s is not running
cs: Virtuální stroj %s není spuštěný

en: Virtual machine graphical console
cs: Grafická konzole virtuálního stroje

en: Wait for domain to start
cs: Počkat na spuštění domény

en: Waiting for display %d...
cs: Čeká se na obrazovku %d…

en: Waiting for guest domain to be created
cs: Čeká se na vytvoření domény hosta

en: Waiting for guest domain to re-start
cs: Čeká se na restart domény hosta

en: Waiting for guest domain to start
cs: Čeká se na spuštění domény hosta

en: Waiting for libvirt to start
cs: Čeká se na spuštění libvirt

en: Zoom _In
cs: Př_iblížit

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom level must be within %d-%d
cs: Je třeba, aby úroveň přiblížení byla z rozmezí %d-%d

en: Zoom level of window, in percentage
cs: Úroveň přiblížení okna, v procentech

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
cs: Oddálit

[ctx: shortcut window]
en: Zoom reset
cs: Vrátit na 1:1

en: [none]
cs: [žádné]

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Auto resize
cs: _Automaticky přizpůsobovat rozlišení

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Close
cs: Z_avřít

en: _Guest details
cs: Podrobnosti o _hostovi

en: _Keyboard shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Preferences…
cs: _Předvolby…

en: _Reset
cs: _Restartovat

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Screenshot
cs: _Snímek obrazovky

en: failed to parse oVirt URI
cs: nepodařilo se zpracovat oVirt URI

en: label
cs: štítek

en: oVirt VM %s has no display
cs: oVirt virt. stroj %s nemá obrazovku

en: oVirt VM %s has no host information
cs: oVirt virt. stroj %s neposkytuje informace o stroji

en: oVirt VM %s has unknown display type: %u
cs: oVirt virt. stroj %s má neznámý typ zobrazení: %u

en: oVirt VM %s is not running
cs: oVirt virt. stroj %s není spuštěný

en: only SSH or UNIX socket connection supported.
cs: je podporováno připojení pouze přes SSH nebo k unixovému soketu.
