virt-viewer 9.0 - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
nl: 
    Fout: kan niet omgaan met meerdere URI's

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
nl: 
    Er is geen ID|UUID|DOMEIN-NAAM gespecificeerd voor '%s'

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
nl: 
    Gebruik: %s [OPTIES] [ID|UUID|DOMEIN-NAAM]

en: %s version %s
nl: %s versie %s

en: (Press %s to release pointer)
nl: (Druk op %s om wijzer vrij te geven)

en: <b>Loading...</b>
nl: <b>Bezig met laden...</b>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
nl: Een desktop op afstand cliënt gebouwd met GTK-VNC, SPICE-GTK en libvirt

en: About Virt-Viewer
nl: Over Virt-Viewer

en: Access remote desktops
nl: Toegang tot bureaubladen op afstand

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
nl: Adres is te lang voor UNIX socket_path: %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection
nl: %s versie %s is tenminste vereist om deze verbinding in te stellen

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
nl: Tenminste %s versie %s is vereist om deze verbinding in te stellen, zie %s voor details

en: Attach to the local display using libvirt
nl: Verbindt met het lokale display met libvirt

en: Authentication failed.
nl: Verificatie mislukt.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
nl: Verificatie is vereist voor de %s verbinding naar:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
nl: Verificatie is vereist voor de %s verbinding:

en: Authentication required
nl: Authenticatie is vereist

en: Authentication was cancelled
nl: Verificatie is geannuleerd

en: Available virtual machines
nl: Beschikbare virtuele machines

en: C_onnect
nl: _Aansluiten

en: Can't connect to channel: %s
nl: Kan geen verbinding maken met kanaal: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
nl: Kan het connectie type niet van URI bepalen

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
nl: Kan het grafische type voor de gast %s niet bepalen

en: Cannot determine the host for the guest %s
nl: Kan de host voor de gast %s niet bepalen

en: Cannot get guest state
nl: Kan gasttoestand niet ophalen

en: Change CD
nl: Verander CD

en: Checking guest domain status
nl: Controleer gast domein status

en: Choose a virtual machine
nl: Kies een virtuele machine

en: Connect to SSH failed.
nl: Verbinding met SSH mislukte.

en: Connect to channel unsupported.
nl: Verbinding maken met kanaal wordt niet ondersteund.

en: Connect to hypervisor
nl: Verbindt met hypervisor

en: Connected to graphic server
nl: Verbonden met grafische server

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
nl: Verbinding met UNIX-socket mislukte: %s

en: Connecting to graphic server
nl: Verbinding maken met grafische server

en: Connection _Address
nl: Verbindings_adres

en: Connection details
nl: Verbindingsdetails

en: Console support is compiled out!
nl: Consoleondersteuning is niet ingebouwd!

en: Couldn't open oVirt session:
nl: Kan oVirt-sessie niet openen:

en: Creating UNIX socket failed: %s
nl: Aanmaken van UNIX-socket mislukte: %s

en: Customise hotkeys
nl: Pas sneltoetsen aan

en: Direct connection with no automatic tunnels
nl: Directe verbinding zonder automatische tunnels

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
nl: Display kan alleen worden aangesloten via libvirt met --attach

en: Display debugging information
nl: Toon debug informatie

en: Display verbose information
nl: Toon uitgebreide informatie

en: Display version information
nl: Toon versie informatie

en: Do not ask me again
nl: Vraag me dit niet weer

en: Do you want to close the session?
nl: Wil je de sessie afsluiten?

en: Enable kiosk mode
nl: Zet kiosk modus aan

en: Failed to change CD
nl: CD veranderen mislukt

en: Failed to connect:
nl: Kon niet verbinden:

en: Failed to initiate connection
nl: Verbinding initiëren mislukte

en: Failed to read stdin:
nl: Kan stdin niet lezen:

en: File Transfers
nl: Bestandsoverdrachten

en: Finding guest domain
nl: Zoek naar gast domein

en: Folder sharing
nl: Mappen delen

en: For example, spice://foo.example.org:5900
nl: Bijvoorbeeld, spice://foo.example.org:5900

en: Guest '%s' is not reachable
nl: Gast '%s' is niet bereikbaar

en: Guest Details
nl: Gastdetails

en: Guest domain has shutdown
nl: Gast domein werd afgesloten

en: Invalid file %s:
nl: Ongeldig bestand %s:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
nl: Ongeldig kiosk-quit argument: %s

en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: No ISO files in domain
nl: Geen ISO-bestanden in domein

en: No connection was chosen
nl: Er is geen verbinding gekozen

en: No running virtual machine found
nl: Geen actieve virtuele machine gevonden

en: No virtual machine was chosen
nl: Er is geen virtuele machine gekozen

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
nl: Open in volledig-scherm modus (past gastresolutie aan om te passen bij die van de cliënt)

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Please add an extension to the file name
nl: Voeg een extensie toe aan de bestandsnaam

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: QEMU debug console
nl: QEMU-console voor foutopsporing

en: QEMU human monitor
nl: QEMU menselijke monitor

en: Quit on given condition in kiosk mode
nl: Sluit af bij gegeven conditie in kiosk modus

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Recent connections
nl: Recente verbindingen

en: Reconnect to domain upon restart
nl: Verbindt opnieuw met domein nadat het opgestart is

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Remap keys format key=keymod+key e.g. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void
nl: Herindeling toetsenformat key = keymod + key bijv. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void

en: Remote Viewer
nl: Viewer op afstand

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
nl: Remote Viewer biedt een grafische viewer voor het gastbesturingsscherm. Op dit moment ondersteunt het gast-besturingssystemen met behulp van de VNC- of SPICE-protocollen. Mogelijk worden in de toekomst meer protocollen ondersteund, afhankelijk van de vraag van de gebruiker. De viewer kan rechtstreeks verbinding maken met zowel lokaal als op afstand gehoste gastbesturingssystemen, optioneel met behulp van SSL/TLS-codering.

en: Remote viewer client
nl: Viewer cliënt op afstand

en: Remotely access virtual machines
nl: Krijg op afstand toegang tot virtuele machines

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
nl: Voer '% s --help' uit om een volledige lijst met beschikbare commandoregelopties te zien

en: Save screenshot
nl: Bewaar schermopname

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
nl: Selecteer USB apparaten voor omleiding

en: Select the virtual machine only by its ID
nl: Selecteer de virtuele machine alleen aan de hand van zijn ID

en: Select the virtual machine only by its UUID
nl: Selecteer de virtuele machine alleen aan de hand van zijn UUID

en: Select the virtual machine only by its name
nl: Selecteer de virtuele machine alleen op naam

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Serial
nl: Serieel

en: Set window title
nl: Stel venstertitel in

en: Share clipboard
nl: Klembord delen

en: Share folder
nl: Deel map

en: The Fedora Translation Team
nl: Het Fedora vertaal team

en: Transferring %u file of %u... | Transferring %u files of %u...
nl[0]: %u bestand van %u overzetten...
nl[1]: %u bestanden van %u overzetten...

en: Transferring 1 file...
nl: 1 bestand overzetten...

en: USB redirection error: %s
nl: USB omleidingsfout: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
nl: Kan niet verifiëren met externe desktopserver op %s: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
nl: Kon geen authenticatie verkrijgen met desktop server op afstand: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
nl: Kan niet met libvirt verbinden met URI: %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
nl: Ka niet verbinden met de grafische server %s

en: Unable to connect: %s
nl: Kan niet verbinden: %s

en: Unable to connnect to oVirt
nl: Kan niet verbinden met oVirt

en: Unable to determine image format for file '%s'
nl: Kan beeldformaat niet bepalen voor bestand '%s'

[ctx: Unknown UUID]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Unknown name]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unspecified error
nl: Niet-gespecificeerde fout

en: Unsupported authentication type %u
nl: Niet-ondersteund verificatietype %u

en: Unsupported graphic type '%s'
nl: Niet-ondersteund grafisch type '%s'

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: VNC does not provide GUID
nl: VNC biedt geen GUID aan

en: Virt Viewer
nl: Virt viewer

en: Virt-Viewer connection file
nl: Virt-Viewer verbindingsbestand

en: Virtual machine %s is not running
nl: Virtuele machine %s is niet actief

en: Virtual machine graphical console
nl: Virtuele machine grafische console

en: Wait for domain to start
nl: Wacht tot het domein opgestart is

en: Waiting for display %d...
nl: Wachten op display %d...

en: Waiting for guest domain to be created
nl: Wacht tot gast domein aangemaakt is

en: Waiting for guest domain to re-start
nl: Wacht tot gast domein opnieuw opgestart wordt

en: Waiting for guest domain to start
nl: Wacht tot gast domein gestart wordt

en: Waiting for libvirt to start
nl: Wacht op het opstarten van libvirt

en: Zoom _In
nl: _In zoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom level must be within %d-%d
nl: Zoom niveau moet tussen %d-%d zijn

en: Zoom level of window, in percentage
nl: Zoom niveau in percentage van het venster

en: [none]
nl: [geen]

en: _About
nl: _Over

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Normal Size
nl: _Normale grootte

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: _Reset
nl: _Resetten

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Screenshot
nl: _Schermafdruk

en: failed to parse oVirt URI
nl: ontleden van oVirt URI mislukte

en: oVirt VM %s has no display
nl: oVirt VM %s heeft geen display

en: oVirt VM %s has no host information
nl: oVirt VM %s heeft geen hostinformatie

en: oVirt VM %s has unknown display type: %u
nl: oVirt VM %s heeft onbekend display type: %u

en: oVirt VM %s is not running
nl: oVirt VM %s is niet actief

en: only SSH or UNIX socket connection supported.
nl: alleen SSH of UNIX socket verbinding ondersteund.
