virt-viewer 9.0 - en to or translation catalogue (50 entries)

en: (Press %s to release pointer)
or: (ସୂଚକକୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ %s କୁ ଦବାନ୍ତୁ)

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
or: GTK-VNC, SPICE-GTK ଏବଂ libvirt ସହାୟତାରେ ଏକ ସୁଦୂର ଡେସ୍କଟପ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି

en: Access remote desktops
or: ସୁଦୂର ଡେସ୍କଟପ ଗୁଡିକୁ ଅଭିଗମ କରନ୍ତୁ

en: At least %s version %s is required to setup this connection
or: ଏହି ସଂଯୋଗକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ପାଇଁ ଅତିକମରେ %s ସଂସ୍କରଣ %s ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: Attach to the local display using libvirt
or: libvirt ବ୍ୟବହାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି

en: Authentication required
or: ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ଯକ

en: Cannot determine the connection type from URI
or: URI ରୁ ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାରକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
or: ଅତିଥି %s ପାଇଁ ଆଲେଖିକ ପ୍ରକାରକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot determine the host for the guest %s
or: ଅତିଥି %s ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Checking guest domain status
or: ଅତିଥି ଡମେନ ସ୍ଥିତିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି

en: Connect to channel unsupported.
or: ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ ଅସମର୍ଥିତ।

en: Connect to hypervisor
or: hypervisor ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connected to graphic server
or: ଆଲେଖି ସର୍ଭର ସହ ସଂଯୁକ୍ତ

en: Connecting to graphic server
or: ଆଲେଖିକ ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Connection details
or: ସଂଯୋଗ ବିବରଣୀ

en: Customise hotkeys
or: ହଟ-କିଗୁଡ଼ିକୁ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ କରନ୍ତୁ

en: Direct connection with no automatic tunnels
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଟନେଲ ବିନା ସିଧାସଳଖ ସଂଯୋଗ

en: Display debugging information
or: ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display verbose information
or: ଶବ୍ଦାଡ଼ମ୍ବରପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display version information
or: ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନା ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Do not ask me again
or: ମୋତେ ପୁନର୍ବାର ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do you want to close the session?
or: ଆପଣ ଅଧିବେଶନକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Enable kiosk mode
or: kiosk ଧାରାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Failed to initiate connection
or:  ସଂଯୋଗ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Finding guest domain
or: ଅତିଥି ଡମେନକୁ ଖୋଜୁଅଛି

en: Guest domain has shutdown
or: ଅତିଥି ଡମେନ ବନ୍ଦ ଅଛି

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
or: ଅବୈଧ kiosk-quit ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର: %s

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଧାରାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ  (ଅତିଥି ବିଭେଦନକୁ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ସହିତ ମେଳାଇଥାଏ)।

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Quit on given condition in kiosk mode
or: kiosk ଧାରାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସର୍ତ୍ତରେ ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: Reconnect to domain upon restart
or: ପୁନଃଚାଳନ ପରେ ଡମେନ ସହିତ ପୁଣି ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି

en: Remote Viewer
or: ସୁଦୂର ପ୍ରଦର୍ଶିକା

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
or: ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ USB ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Set window title
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: The Fedora Translation Team
or: Fedora ଅନୁବାଦନ ଗୋଷ୍ଠି

en: USB redirection error: %s
or: USB ଦିଗପରିବର୍ତ୍ତନ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
or: ସୁଦୂର ଡେସ୍କଟପ ସର୍ଭର ସହିତ ବୈଧିକରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to connect to the graphic server %s
or: ଆଲେଖୀ ସର୍ଭର %s ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Username:
or: ଚାଳକ ନାମ:

en: Virt Viewer
or: Virt ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: Wait for domain to start
or: ଡମେନକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

en: Waiting for display %d...
or: %d କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି...

en: Waiting for guest domain to be created
or: ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଅତିଥି ଡମେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି

en: Waiting for guest domain to re-start
or: ପୁନଚାଳନ ପାଇଁ ଅତିଥି ଡମେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି

en: Waiting for guest domain to start
or: ଅତିଥି ଡମେନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି

en: Waiting for libvirt to start
or: libvirt କୁ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଅଛି

en: Zoom level must be within %d-%d
or: ଆକାର ବୃଦ୍ଧି ସ୍ତର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d-%d ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ

en: Zoom level of window, in percentage
or: ୱିଣ୍ଡୋର ଆକାର ବୃଦ୍ଧି ସ୍ତର, ଶତକଡ଼ାରେ

en: [none]
or: [କିଛି ନାହିଁ]

en: label
or: ନାମପଟି
