virt-viewer 9.0 - en to pl translation catalogue (170 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
pl: 
    Błąd: nie można obsłużyć wielu adresów URI

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
pl: 
    Nie podano IDENTYFIKATORA|UUID|NAZWY-DOMENY dla „%s”

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
pl: 
    Użycie: %s [OPCJE] [IDENTYFIKATOR|UUID|NAZWA-DOMENY]

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> <subtitle> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s %s - %s
pl: %s %s — %s

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) - Virt Viewer" * This is "<subtitle> - <appname>" * Such as: "BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s - %s
pl: %s — %s

en: %s version %s
pl: %s w wersji %s

en: (Press %s to release pointer)
pl: (Naciśnięcie klawiszy %s uwalnia wskaźnik)

en: <b>Loading...</b>
pl: <b>Wczytywanie…</b>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
pl: Klient zdalnego pulpitu zbudowany za pomocą bibliotek GTK-VNC, SPICE-GTK i libvirt

en: About Virt-Viewer
pl: O programie Virt-Viewer

en: Access remote desktops
pl: Dostęp do zdalnych pulpitów

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
pl: Adres jest za długi dla ścieżki gniazda uniksowego: %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection
pl: Wymagane jest %s co najmniej w wersji %s, aby ustawić to połączenie

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
pl: Wymagane jest %s co najmniej w wersji %s, aby ustawić to połączenie. Więcej informacji: %s

en: Attach to the local display using libvirt
pl: Łączy z lokalnym ekranem za pomocą biblioteki libvirt

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie dla połączenia %s, aby:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie dla połączenia %s:

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Authentication was cancelled
pl: Anulowano uwierzytelnianie

en: Automatically resize remote framebuffer
pl: Automatycznie zmienia rozmiar zdalnego bufora ramki

en: Available virtual machines
pl: Dostępne maszyny wirtualne

en: C_onnect
pl: P_ołącz

en: Can't connect to channel: %s
pl: Nie można połączyć z kanałem: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
pl: Nie można ustalić typu połączenia z adresu URI

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
pl: Nie można określić typu grafiki dla gościa %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
pl: Nie można określić gospodarza dla gościa %s

en: Cannot get guest state
pl: Nie można uzyskać stanu gościa

en: Change CD
pl: Zmień płytę CD

en: Checking guest domain status
pl: Sprawdzanie stanu domeny gościa

en: Choose a virtual machine
pl: Wybór maszyny wirtualnej

en: Connect to SSH failed.
pl: Połączenie z usługą SSH się nie powiodło.

en: Connect to channel unsupported.
pl: Łączenie z kanałem jest nieobsługiwane.

en: Connect to hypervisor
pl: Łączy z nadzorcą

en: Connected to graphic server
pl: Połączono z serwerem grafiki

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
pl: Połączenie z gniazdem uniksowym się nie powiodło: %s

en: Connecting to graphic server
pl: Łączenie z serwerem grafiki

en: Connection _Address
pl: _Adres połączenia

en: Connection details
pl: Szczegóły połączenia

en: Console support is compiled out!
pl: Obsługa konsoli nie jest skompilowana.

en: Copyright (C) 2007-2012 Daniel P. Berrange
    Copyright (C) 2007-2020 Red Hat, Inc.
pl: Copyright © 2007-2012 Daniel P. Berrange
    Copyright © 2007-2020 Red Hat, Inc.

en: Couldn't open oVirt session:
pl: Nie można otworzyć sesji oVirt:

en: Creating UNIX socket failed: %s
pl: Utworzenie gniazda uniksowego się nie powiodło: %s

en: Cursor display mode: 'local' or 'auto'
pl: Tryb wyświetlania kursora: „local” lub „auto”

en: Customise hotkeys
pl: Dostosowuje skróty

[ctx: shortcut window]
en: Devices
pl: Urządzenia

en: Direct connection with no automatic tunnels
pl: Bezpośrednie połączenie bez automatycznych tuneli

en: Display _%d
pl: _%d. ekran

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
pl: Ekran może zostać podłączony tylko przez bibliotekę libvirt za pomocą opcji --attach

en: Display debugging information
pl: Wyświetla informacje o debugowaniu

en: Display verbose information
pl: Wyświetla więcej informacji

en: Display version information
pl: Wyświetla informację o wersji

en: Do not ask me again
pl: Bez pytania ponownie

en: Do you want to close the session?
pl: Zamknąć sesję?

en: Enable kiosk mode
pl: Włącza tryb kiosku

en: Failed to change CD
pl: Zmiana płyty CD się nie powiodła

en: Failed to connect:
pl: Połączenie się nie powiodło:

en: Failed to initiate connection
pl: Zainicjowanie połączenia się nie powiodło

en: Failed to read stdin:
pl: Odczytanie standardowego wejścia się nie powiodło:

en: File Transfers
pl: Przesyłanie plików

en: Finding guest domain
pl: Wyszukiwanie domeny gościa

en: Folder sharing
pl: Współdzielenie katalogów

en: For example, spice://foo.example.org:5900
pl: Na przykład spice://foo.example.org:5900

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Guest '%s' is not reachable
pl: Nie można uzyskać dostępu do gościa „%s”

en: Guest Details
pl: Informacje o gościu

en: Guest domain has shutdown
pl: Domena gościa została wyłączona

[ctx: shortcut window]
en: Guest input devices
pl: Urządzenia wejściowe gościa

en: Invalid file %s:
pl: Nieprawidłowy plik %s:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
pl: Nieprawidłowy parametr kiosk-quit: %s

en: Invalid password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: No ISO files in domain
pl: Brak plików ISO w domenie

en: No connection was chosen
pl: Nie wybrano połączenia

en: No running virtual machine found
pl: Nie odnaleziono żadnej uruchomionej maszyny wirtualnej

en: No virtual machine was chosen
pl: Nie wybrano maszyny wirtualnej

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
pl: Otwiera w trybie pełnoekranowym (dostosowuje rozdzielczość gościa, aby pasowała do klienta)

en: Password:
pl: Hasło:

en: Please add an extension to the file name
pl: Proszę dodać rozszerzenie do nazwy pliku

en: Power _down
pl: _Wyłącz

en: Preferences
pl: Preferencje

en: QEMU debug console
pl: Konsola debugowania QEMU

en: QEMU human monitor
pl: Monitorowanie człowieka QEMU

en: Quit on given condition in kiosk mode
pl: Kończy działanie po podanym warunku w trybie kiosku

en: Read-only
pl: Tylko do odczytu

en: Recent connections
pl: Ostatnie połączania

en: Reconnect to domain upon restart
pl: Ponownie łączy z domeną po ponownym uruchomieniu

en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: shortcut window]
en: Release cursor
pl: Zwolnienie kursora

en: Remap keys format key=keymod+key e.g. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void
pl: Ponownie mapuje klawisze, format to klawisz=modyfikator-klawisza, np. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void

en: Remote Viewer
pl: Zdalne przeglądanie

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
pl: Graficzna przeglądarka gości. Obecnie obsługuje protokoły VNC i Spice. W przyszłości może zostać dodana obsługa innych protokołów, jeśli będzie na nie zapotrzebowanie. Przeglądarka może łączyć się bezpośrednio z lokalnymi i zdalnymi gośćmi za pomocą szyfrowania SSL/TLS.

en: Remote viewer client
pl: Klient zdalnej przeglądarki

en: Remotely access virtual machines
pl: Zdalny dostęp do maszyn wirtualnych

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń

en: Save screenshot
pl: Zapis zrzutu ekranu

en: Screenshot.png
pl: Zrzut ekranu.png

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
pl: Wybór urządzeń USB do przekierowania

en: Select the virtual machine only by its ID
pl: Wybierz maszynę wirtualną tylko przez jej identyfikator

en: Select the virtual machine only by its UUID
pl: Wybierz maszynę wirtualną tylko przez jej UUID

en: Select the virtual machine only by its name
pl: Wybierz maszynę wirtualną tylko przez jej nazwę

en: Selected
pl: Wybrane

[ctx: shortcut window]
en: Send secure attention (Ctrl-Alt-Del)
pl: Wysłanie uwagi bezpieczeństwa (Ctrl-Alt-Del)

en: Serial
pl: Szeregowo

en: Set window title
pl: Ustawia tytuł okna

en: Share client session
pl: Współdzieli sesję klienta

en: Share clipboard
pl: Współdzielenie schowka

en: Share folder
pl: Współdzielenie katalogu

en: Show / hide password text
pl: Wyświetla/ukrywa hasło

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard insert
pl: Włożenie karty smartcard

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard remove
pl: Usunięcie karty smartcard

en: The Fedora Translation Team
pl: Zespół tłumaczenia Fedory

en: Transferring %u file of %u... | Transferring %u files of %u...
pl[0]: Przesyłanie %u pliku z %u…
pl[1]: Przesyłanie %u plików z %u…
pl[2]: Przesyłanie %u plików z %u…

en: Transferring 1 file...
pl: Przesyłanie 1 pliku…

[ctx: shortcut window]
en: USB device reset
pl: Przywrócenie urządzenia USB

en: USB redirection error: %s
pl: Błąd przekierowania USB: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
pl: Nie można uwierzytelnić ze zdalnym serwerem pulpitu w %s: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
pl: Nie można uwierzytelnić z serwerem zdalnego pulpitu: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
pl: Nie można połączyć się z biblioteką libvirt za pomocą adresu URI: %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
pl: Nie można połączyć się z serwerem grafiki %s

en: Unable to connect: %s
pl: Nie można połączyć: %s

en: Unable to connnect to oVirt
pl: Nie można połączyć z oVirt

en: Unable to determine image format for file '%s'
pl: Nie można ustalić formatu obrazu dla pliku „%s”

[ctx: Unknown UUID]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Unknown name]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Unspecified error
pl: Nieokreślony błąd

en: Unsupported authentication type %u
pl: Nieobsługiwany typ uwierzytelnienia %u

en: Unsupported graphic type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ grafiki „%s”

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: VNC does not provide GUID
pl: VNC nie podaje GUID

[ctx: shortcut window]
en: Viewer
pl: Przeglądarka

en: Virt Viewer
pl: Przeglądarka wirtualizacji

en: Virt-Viewer connection file
pl: Plik połączenia programu Virt-Viewer

en: Virtual machine %s is not running
pl: Maszyna wirtualna %s nie jest uruchomiona

en: Virtual machine graphical console
pl: Graficzna konsola maszyny wirtualnej

en: Wait for domain to start
pl: Oczekuje na uruchomienie domeny

en: Waiting for display %d...
pl: Oczekiwanie na %d. ekran…

en: Waiting for guest domain to be created
pl: Oczekiwanie na utworzenie domeny gościa

en: Waiting for guest domain to re-start
pl: Oczekiwanie na ponowne uruchomienie domeny gościa

en: Waiting for guest domain to start
pl: Oczekiwanie na uruchomienie domeny gościa

en: Waiting for libvirt to start
pl: Oczekiwanie na uruchomienie biblioteki libvirt

en: Zoom _In
pl: Przy_bliż

en: Zoom _Out
pl: _Oddal

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
pl: Przybliżenie

en: Zoom level must be within %d-%d
pl: Poziom powiększenia musi być w zakresie %d-%d

en: Zoom level of window, in percentage
pl: Poziom powiększenia okna, w procentach

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
pl: Oddalenie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom reset
pl: Przywrócenie powiększenia

en: [none]
pl: [brak]

en: _About
pl: _O programie

en: _Auto resize
pl: _Automatyczna zmiana rozmiaru

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Guest details
pl: _Informacje o gościu

en: _Keyboard shortcuts
pl: _Skróty klawiszowe

en: _Normal Size
pl: Z_wykły rozmiar

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: _Preferences…
pl: _Preferencje…

en: _Reset
pl: _Przywróć

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Screenshot
pl: Z_rzut ekranu

en: failed to parse oVirt URI
pl: przetworzenie adresu URI oVirt się nie powiodło

en: label
pl: etykieta

en: oVirt VM %s has no display
pl: Maszyna wirtualna oVirt %s nie ma ekranu

en: oVirt VM %s has no host information
pl: Maszyna wirtualna oVirt %s nie ma informacji o komputerze

en: oVirt VM %s has unknown display type: %u
pl: Maszyna wirtualna oVirt %s ma nieznany typ ekranu: %u

en: oVirt VM %s is not running
pl: Maszyna wirtualna oVirt %s nie jest uruchomiona

en: only SSH or UNIX socket connection supported.
pl: obsługiwane są tylko połączenia SSH lub gniazda uniksowego.
