virt-viewer 9.0 - en to uk translation catalogue (172 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
uk: 
    Помилка: обробки декількох адрес одразу не передбачено

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
uk: 
    Не вказано ІДЕНТИФІКАТОР|UUID|НАЗВА-ДОМЕНУ для «%s»

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
uk: 
    Користування: %s [ПАРАМЕТРИ] [ІДЕНТИФІКАТОР|UUID|НАЗВА-ДОМЕНУ]

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> <subtitle> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s %s - %s
uk: %s %s — %s

note: translators: * This is "<ungrab accelerator> - <appname>" * Such as: "(Press Ctrl+Alt to release pointer) - Virt Viewer" * This is "<subtitle> - <appname>" * Such as: "BigCorpTycoon MOTD - Virt Viewer"
en: %s - %s
uk: %s — %s

en: %s version %s
uk: %s, версія %s

en: (Press %s to release pointer)
uk: (Натисніть %s, щоб вивільнити вказівник)

en: <b>Loading...</b>
uk: <b>Завантаження…</b>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
uk: Клієнтську частину віддаленого керування стільницею побудовано на основі GTK-VNC, SPICE-GTK та libvirt

en: About Virt-Viewer
uk: Про Virt-Viewer

en: Access remote desktops
uk: Доступ до віддалених стільниць

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
uk: Адреса є надто довгою для socket_path UNIX: %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection
uk: Для налаштовування цього з’єднання потрібна принаймні версія %s %s

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
uk: Для налаштовування цього з’єднання потрібна принаймні версія %s %s, див. %s, щоб дізнатися більше

en: Attach to the local display using libvirt
uk: З’єднатися з локальним графічним сеансом за допомогою libvirt

en: Authentication failed.
uk: Спроба пройти розпізнавання зазнала невдачі.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
uk: Для встановлення з’єднання %s слід пройти розпізнавання:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
uk: Для встановлення з’єднання з %s слід пройти розпізнавання:

en: Authentication required
uk: Потрібно пройти розпізнавання

en: Authentication was cancelled
uk: Розпізнавання було скасовано

en: Automatically resize remote framebuffer
uk: Автоматично змінювати розміри віддаленого буфера кадрів

en: Available virtual machines
uk: Доступні віртуальні машини

en: C_onnect
uk: З’_єднати

en: Can't connect to channel: %s
uk: Не вдалося з’єднатися із каналом: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
uk: Не вдалося визначити тип з’єднання за адресою

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
uk: Не вдалося визначити тип графічної підсистеми для гостьової системи %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
uk: Не вдалося визначити вузол для гостьової системи %s

en: Cannot get guest state
uk: Не вдалося отримати стан гостьової системи

en: Change CD
uk: Змінити компакт-диск

en: Checking guest domain status
uk: Перевірка стану гостьового домену

en: Choose a virtual machine
uk: Виберіть віртуальну машину

en: Connect to SSH failed.
uk: Не вдалося з'єднатися із SSH.

en: Connect to channel unsupported.
uk: Встановлення з’єднання з каналом не підтримується.

en: Connect to hypervisor
uk: З’єднатися з гіпервізором

en: Connected to graphic server
uk: Встановлено з’єднання з графічним сервером

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
uk: Не вдалося з'єднатися із сокетом UNIX: %s

en: Connecting to graphic server
uk: Встановлення з’єднання з графічним сервером

en: Connection _Address
uk: _Адреса з’єднання

en: Connection details
uk: Параметри з’єднання

en: Console support is compiled out!
uk: Підтримку консолі не передбачено під час збирання!

en: Copyright (C) 2007-2012 Daniel P. Berrange
    Copyright (C) 2007-2020 Red Hat, Inc.
uk: © Daniel P. Berrange, 2007-2012.
    © Red Hat, Inc., 2007-2020.

en: Couldn't open oVirt session:
uk: Не вдалося відкрити сеанс oVirt:

en: Creating UNIX socket failed: %s
uk: Не вдалося створити сокет UNIX: %s

en: Current: %s
uk: Поточний: %s

en: Cursor display mode: 'local' or 'auto'
uk: Режим показу вказівника: «local» або «auto»

en: Customise hotkeys
uk: Налаштувати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Devices
uk: Пристрої

en: Direct connection with no automatic tunnels
uk: Пряме з’єднання без тунелів

en: Display _%d
uk: Дисплей _%d

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
uk: Дисплей можна з’єднати лише за допомогою libvirt з параметром --attach

en: Display debugging information
uk: Показати діагностичну інформацію

en: Display verbose information
uk: Показати докладну інформацію

en: Display version information
uk: Показати інформацію щодо версії

en: Do not ask me again
uk: Більше не питати про це

en: Do you want to close the session?
uk: Бажаєте завершити сеанс?

en: Enable kiosk mode
uk: Увімкнути режим кіоску

en: Failed to change CD
uk: Не вдалося змінити компакт-диск

en: Failed to connect:
uk: Не вдалося з’єднатися:

en: Failed to initiate connection
uk: Не вдалося започаткувати з’єднання

en: Failed to read stdin:
uk: Не вдалося прочитати дані зі stdin:

en: File Transfers
uk: Передавання файлів

en: Finding guest domain
uk: Пошук гостьового домену

en: Folder sharing
uk: Спільне використання тек

en: For example, spice://foo.example.org:5900
uk: Приклад: spice://foo.example.org:5900

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Guest '%s' is not reachable
uk: Гостьова система «%s» недоступна

en: Guest Details
uk: Параметри гостьової системи

en: Guest domain has shutdown
uk: Гостьовий домен завершив роботу

[ctx: shortcut window]
en: Guest input devices
uk: Пристрої введення гостьової системи

en: Invalid file %s:
uk: Некоректний файл %s:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
uk: Некоректний параметр kiosk-quit: %s

en: Invalid password
uk: Некоректний пароль

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: No ISO files in domain
uk: У домені немає файлів ISO

en: No connection was chosen
uk: Не вибрано з’єднання

en: No running virtual machine found
uk: Не знайдено запущених віртуальних машин

en: No virtual machine was chosen
uk: Не вибрано віртуальної машини

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
uk: Відкрити у повноекранному режимі (узгоджує роздільність гостьової системи з роздільністю клієнта)

en: Password:
uk: Пароль:

en: Please add an extension to the file name
uk: Будь ласка, допишіть до назви файла суфікс

en: Power _down
uk: Ви_мкнути

en: Preferences
uk: Параметри

en: QEMU debug console
uk: Діагностична консоль QEMU

en: QEMU human monitor
uk: Монітор для людини QEMU

en: Quit on given condition in kiosk mode
uk: Вийти за вказаної умови у режимі кіоску

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Recent connections
uk: Нещодавні з’єднання

en: Reconnect to domain upon restart
uk: Заново приєднатися до домену після перезапуску

en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: shortcut window]
en: Release cursor
uk: Звільнити вказівник

en: Remap keys format key=keymod+key e.g. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void
uk: Формат переприв'язки клавіш — клавіша=модифікатор+клавіш. Приклад: F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void

en: Remote Viewer
uk: Віддалений переглядач

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
uk: Віддалений переглядач є графічним засобом перегляду гостьових систем. У поточній версії передбачено підтримку гостьових операційних систем, які використовують протоколи VNC і SPICE. На вимогу користувачів у майбутньому може бути реалізовано підтримку інших протоколів. Засіб перегляду може встановлювати безпосередні з’єднання із гостьовими системами на локальному вузлі або віддалених вузлах. Якщо потрібно, може бути використано шифрування обміну даними на основі SSL/TLS.

en: Remote viewer client
uk: Клієнтська програма для перегляду віддалених систем

en: Remotely access virtual machines
uk: Віддалений досуп до віртуальних машин

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
uk: Щоб переглянути повний список можливих параметрів командного рядка, віддайте команду «%s --help»

en: Save screenshot
uk: Зберегти знімок вікна

en: Screenshot.png
uk: Знімок_вікна.png

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
uk: Виберіть пристрої USB для переспрямування

en: Select the virtual machine only by its ID
uk: Вибрати віртуальну машину лише за її ідентифікатором

en: Select the virtual machine only by its UUID
uk: Вибрати віртуальну машину лише за її UUID

en: Select the virtual machine only by its name
uk: Вибирати віртуальну машину лише за її назвою

en: Selected
uk: Вибрано

[ctx: shortcut window]
en: Send secure attention (Ctrl-Alt-Del)
uk: Надіслати попередження щодо безпеки (Ctrl-Alt-Del)

en: Serial
uk: Послідовний

en: Set window title
uk: Встановити вказаний заголовок вікна

en: Share client session
uk: Спільний клієнтський сеанс

en: Share clipboard
uk: Спільний буфер обміну

en: Share folder
uk: Оприлюднити теку

en: Show / hide password text
uk: Показати або приховати текст пароля

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard insert
uk: Вставити картку пам'яті

[ctx: shortcut window]
en: Smartcard remove
uk: Вилучити картку пам'яті

en: The Fedora Translation Team
uk: Команда локалізації Fedora

en: Transferring %u file of %u... | Transferring %u files of %u...
uk[0]: Передаємо %u файл з %u...
uk[1]: Передаємо %u файли з %u...
uk[2]: Передаємо %u файлів з %u...

en: Transferring 1 file...
uk: Передаємо 1 файл…

[ctx: shortcut window]
en: USB device reset
uk: Скинути стан пристрою USB

en: USB redirection error: %s
uk: Помилка переспрямування USB: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на сервері віддаленої стільниці за адресою %s: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на сервері віддаленої стільниці: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
uk: Не вдалося з’єднатися з libvirt з адресою %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
uk: Не вдалося встановити з’єднання з графічним сервером %s

en: Unable to connect: %s
uk: Не вдалося встановити з’єднання: %s

en: Unable to connnect to oVirt
uk: Не вдалося встановити з’єднання із oVirt

en: Unable to determine image format for file '%s'
uk: Не вдалося визначити формат образу для файла «%s»

[ctx: Unknown UUID]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Unknown name]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: Unsupported authentication type %u
uk: Непідтримуваний тип розпізнавання %u

en: Unsupported graphic type '%s'
uk: Непідтримуваний тип графіки, «%s»

en: Username:
uk: Користувач:

en: VNC does not provide GUID
uk: VNC не надає GUID

[ctx: shortcut window]
en: Viewer
uk: Переглядач

en: Virt Viewer
uk: Перегляд віртуальних систем

en: Virt-Viewer connection file
uk: Файл з'єднання Virt-Viewer

en: Virtual machine %s is not running
uk: Віртуальну машину %s не запущено

en: Virtual machine graphical console
uk: Графічна консоль віртуальної машини

en: Wait for domain to start
uk: Чекати на запуск служби

en: Waiting for display %d...
uk: Очікування на показ %d…

en: Waiting for guest domain to be created
uk: Очікування на створення гостьового домену

en: Waiting for guest domain to re-start
uk: Очікування на перезапуск гостьового домену

en: Waiting for guest domain to start
uk: Очікування на запуск гостьового домену

en: Waiting for libvirt to start
uk: Очікуємо на запуск libvirt

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom level must be within %d-%d
uk: Масштаб слід вказувати у діапазоні від %d до %d

en: Zoom level of window, in percentage
uk: Масштаб вікна, у відсотках

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Зменшити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom reset
uk: Відновити масштаб

en: [none]
uk: [немає]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Auto resize
uk: _Автомасштаб

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Guest details
uk: П_араметри гостьової системи

en: _Keyboard shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Normal Size
uk: З_вичайний розмір

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Pause
uk: П_ризупинити

en: _Preferences…
uk: _Налаштування…

en: _Reset
uk: _Скинути

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Screenshot
uk: З_німок вікна

en: failed to parse oVirt URI
uk: не вдалося обробити адресу oVirt

en: label
uk: мітка

en: oVirt VM %s has no display
uk: ВМ oVirt %s не має дисплея

en: oVirt VM %s has no host information
uk: ВМ oVirt %s не містить даних щодо основної системи

en: oVirt VM %s has unknown display type: %u
uk: ВМ oVirt %s має дисплей невідомого типу: %u

en: oVirt VM %s is not running
uk: ВМ oVirt %s не запущено

en: only SSH or UNIX socket connection supported.
uk: передбачено підтримку лише з'єднань із SSH або сокетами UNIX.
