Virtaal 0.5 - en to lt translation catalogue (378 entries)

en: Translation Tool
lt: Vertimo įrankis

en: A translation tool to help a human translator translate files into other languages
lt: Įrankis, padedantis vertėjams versti failus į kitas kalbas

en: Terminology assistance
lt: Terminologinė pagalba

en: Add Missing Language
lt: Trūkstamos kalbos pridėjimas

en: Language name:
lt: Kalbos pavadinimas:

en: ISO code:
lt: ISO kodas:

en: Plural expression:
lt: Daugiskaitos lygtis:

en: Number of plurals:
lt: Daugiskaitinių formų skaičius:

en: Depending on the translation task, the plural information might be optional.
lt: Ar informacija apie daugiskaitines formas bus panaudota, priklauso nuo verčiamo failo.

en: <b>Language Information</b>
lt: <b>Kalba</b>

en: New Language Pair
lt: Nauja kalbų pora

en: The <b>Original</b> is the language from which you are translating, also called the source language.
    
    If you are translating from English to French then English would be your original or source language.
lt: <b>Originalas</b> – tai kalba, iš kurios verčiate (šaltinio kalba).
    
    Pavyzdžiui, jeigu verčiate iš anglų kalbos į lietuvių, tai originalo kalba yra anglų.

en: <b>Original</b>
lt: <b>Originalas</b>

en: The <b>Translation</b> is the language into which you are translating, also called the target language.
    
    If you are translating from English to French then French would be your translation or target language.
lt: <b>Vertimas</b> – tai kalba, į kurią verčiate.
    
    Pavyzdžiui, jeigu verčiate iš anglų kalbos į lietuvių, tai vertimo kalba yra lietuvių.

en: <b>Translation</b>
lt: <b>Vertimas</b>

en: _Add Missing Language...
lt: _Pridėti trūkstamą kalbą…

en: _File
lt: _Failas

en: _Update to Template
lt: At_naujinti iš šablono

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: _Recent Files
lt: _Paskiausi failai

en: _Edit
lt: _Taisa

note: l10n: Activating this menu item copies the whole source (or part thereof) to the target. The "copy" is not necessarily the same as the source: terminology placeables are translated when copied and language-specific punctionation changes are made automatically.
en: Transfer From Source
lt: Perkelti iš originalo

note: l10n: More information about placeables: http://translate.sourceforge.net/wiki/virtaal/placeables
en: P_revious Placeable
lt: _Ankstesnis intarpas

en: _Next Placeable
lt: Kita_s intarpas

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Full Screen
lt: _Visas ekranas

en: _Quality Checks
lt: _Kokybės testai

en: _Navigation
lt: Navi_gacija

en: P_age Up
lt: Psl. _aukštyn

en: _Page Down
lt: Psl. _žemyn

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Online Help
lt: _Žinynas tinkle

en: _Tutorial
lt: Ap_mokymas

en: _Localization Guide
lt: _Lokalizavimo vadovas

en: Report a _Bug
lt: Pranešti apie _klaidą programoje

en: Virtaal Preferences
lt: „Virtaal“ nuostatos

en: The name stored in the file header
lt: Asmenvardis įrašomas vertimo failo antraštėje

note: l10n: This label is for the name of the translator
en: Name:
lt: Asmenvardis:

en: The e-mail address stored in the file header
lt: El. pašto adresas įrašomas vertimo failo antraštėje

en: E-mail address:
lt: El. pašto adresas:

en: The team information stored in the file header. This can be an e-mail address or a URL, for example.
lt: Duomenys apie vertėjų komandą įrašomi vertimo failo antraštėje. Čia galima įrašyti el. pašto adresą, komandos tinklalapio adresą ar pan.

en: Team:
lt: Komanda:

en: <b>Translator Information</b>
lt: <b>Vertėjas</b>

en: Source text:
lt: Originalas:

en: Target text:
lt: Vertimas:

en: Use _Default Fonts
lt: Naudoti _numatytuosius šriftus

en: <b>Fonts</b>
lt: <b>Šriftai</b>

note: l10n: This tab label refers to the general preferences
en: General
lt: Bendrosios

en: Placeables are special parts of the text that can be automatically highlighted and easily inserted into the translation.
lt: Intarpai – tai specialios teksto dalys, kurias programa gali automatiškai pažymėti, o prireikus – greitai įterpti į vertimą.

en: Placeables
lt: Intarpai

en: Plug-ins
lt: Papildiniai

en: Properties
lt: Savybės

en: <b>Words</b> (total):
lt: <b>Žodžių</b> (iš viso):

en: <b>Strings</b> (total):
lt: <b>Eilučių</b> (iš viso):

en: File type:
lt: Failo tipas:

en: File size:
lt: Failo dydis:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Add Term
lt: Pridėti terminą

note: l10n: This label refers to comments about a new term that is added
en: C_omments
lt: _Komentarai

en: Terminology _file:
lt: Terminų _failas:

en: Terminology Files
lt: Terminų failai

en: Add URL
lt: Pridėti URL

en: Put queries in quotes
lt: Įtraukti užklausas į kabutes

en: <b>Options</b>
lt: <b>Nuostatos</b>

en: Web Look-ups
lt: Paieška saityne

note: l10n: Remove the tags if underlining is unsuitable for your language. Most languages won't need to change this. Translate 'Open' normally.
en: <u>Open</u>
lt: <u>Atverti</u>

en: <b><big>Recent Files</big></b>
lt: <b><big>Paskiausi failai</big></b>

en: <u>Tutorial</u>
lt: <u>Pamoka</u>

en: <u>Cheat Sheet</u>
lt: <u>Paruoštukė</u>

en: <u>More...</u>
lt: <u>Daugiau…</u>

en: <u>Features</u>
lt: <u>Savybės</u>

en: <b><big>Getting Started</big></b>
lt: <b><big>Darbo pradžia</big></b>

en: <u>Manual</u>
lt: <u>Instrukcija</u>

en: <u>Localization Guide</u>
lt: <u>Lokalizavimo vadovas</u>

en: <u>Feedback</u>
lt: <u>Atsiliepimai</u>

en: <b><big>Support</big></b>
lt: <b><big>Palaikymas</big></b>

en: At the end of a translation, simply press <Enter> to continue with the next one.
lt: Užbaigę eilutės vertimą, tiesiog spustelėkite klavišą <Įvesti>, ir galėsite iškart versti tolesnę.

en: To copy the original string into the target field, simply press <Alt+Down>.
lt: Norėdami nukopijuoti originalo eilutę į vertimo lauką, tiesiog spustelėkite <Alt+Žemyn>.

note: l10n: Refer to the translation of "Fuzzy" to find the appropriate shortcut key to recommend
en: To mark the current translation as fuzzy, simply press <Alt+U>.
lt: Norėdami aktyvųjį vertimą pažymėti kaip neaiškų, tiesiog spustelėkite <Alt+N>.

en: To mark the current translation as incomplete, simply press <Ctrl+Shift+Enter>.
lt: Norėdami aktyvųjį vertimą pažymėti kaip neužbaigtą, tiesiog spustelėkite <Vald+Lyg2+Įvesti>.

en: To mark the current translation as complete, simply press <Ctrl+Enter>.
lt: Norėdami aktyvųjį vertimą pažymėti kaip užbaigtą, tiesiog spustelėkite <Vald+Įvesti>.

en: Use Ctrl+Up or Ctrl+Down to move between translations.
lt: Pereiti iš vienos eilutės į kitą galite spustelėdami klavišus <Vald+Aukštyn> bei <Vald+Žemyn>.

en: Use Ctrl+PgUp or Ctrl+PgDown to move in large steps between translations.
lt: Peršokti į kitą frazių sąrašo puslapį galite klavišų <Vald+Psl.Aukštyn> bei <Vald+Psl.Žemyn> pagalba.

en: Fuzzy
lt: Tikslintina

en: Untranslated
lt: Neišverstas

en: Accelerators
lt: Prieigos klavišai

en: Acronyms
lt: Akronimai

en: Blank
lt: Tuščia

en: Brackets
lt: Skliaustai

en: Compendium conflict
lt: Rinkinio neatitikimas

en: Double quotes
lt: Dvigubos kabutės

en: Double spaces
lt: Dvigubi tarpai

en: Repeated word
lt: Pasikartojantys žodžiai

en: E-mail
lt: El. pašto adresai

en: Ending punctuation
lt: Skyrybos ženklai gale

en: Ending whitespace
lt: Tarpai gale

en: Escapes
lt: Kaitos sekos

en: File paths
lt: Failų keliai

en: Functions
lt: Funkcijų vardai

en: GConf values
lt: „GConf“ reikšmės

en: Old KDE comment
lt: Seno tipo KDE komentaras

en: Long
lt: Ilgesnis

en: Must translate words
lt: Privalomi versti žodžiai

en: Newlines
lt: Eilučių skirtukai

en: Number of plurals
lt: Daugiskaitinių formų skaičius

en: Don't translate words
lt: Neverstini žodžiai

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Options
lt: Parametrai

en: Punctuation spacing
lt: Tarpai po skyrybos ženklų

en: Pure punctuation
lt: Tik skyrybos ženklai

en: Number of sentences
lt: Sakinių skaičius

en: Short
lt: Trumpesnis

en: Simple capitalization
lt: Raidžių registras

en: Simple plural(s)
lt: Paprastos daugiskaitos formos

en: Single quotes
lt: Viengubos kabutės

en: Spelling
lt: Rašyba

en: Starting capitalization
lt: Pirmosios raidės registras

en: Starting punctuation
lt: Skyrybos ženklai priekyje

en: Starting whitespace
lt: Tarpai priekyje

en: Tabs
lt: Tabuliavimo ženklai

en: Unchanged
lt: Nepakeistas

en: URLs
lt: URL adresai

en: Valid characters
lt: Leistini simboliai

en: Placeholders
lt: Vietaženkliai

en: XML tags
lt: XML gairės

en: Default
lt: numatytieji

en: Header information
lt: Antraštės duomenys

en: Please enter your name
lt: Įveskite savo asmenvardį

en: Please enter your e-mail address
lt: Įveskite savo el. pašto adresą

en: Please enter your team's information
lt: Įveskite informaciją apie vertimo komandą

en: You selected the currently open file for opening. Do you want to reload the file?
lt: Nurodėte atverti jau atvertą failą. Ar norite įkelti jį iš naujo?

en: Could not open file.
    
    %(error_message)s
    
    Try opening a different file.
lt: Nepavyko atverti failo.
    
    %(error_message)s
    
    Bandykite atverti kitą failą.

en: Save
lt: Įrašyti

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
lt: Nepavyko įrašyti failo.
    
    %(error_message)s
    
    Bandykite jį įrašyti kitu vardu ar į kitą aplanką.

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
lt: Nepavyko įrašyti failo.
    
    %(error_message)s

en: Can only export Gettext PO files
lt: Eksportuoti galima tik „Gettext“ PO failus

en: Export
lt: Eksportas

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
lt: Nepavyko eksportuoti failo.
    
    %(error_message)s
    
    Bandykite jį įrašyti kitu vardu ar į kitą aplanką.

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
lt: Nepavyko eksportuoti failo.
    
    %(error_message)s

en: Reload File
lt: Failo atstatymas

en: Reload file from last saved copy and lose all changes?
lt: Ar įkelti failą iš naujo, nepaisant visų pakeitimų?

note: l10n: See http://en.wikipedia.org/wiki/CamelCase
en: CamelCase
lt: VikiŽodžiai

en: Words with internal capitalization, such as some brand names and WikiWords
lt: Žodžiai, su didžiosiomis raidėmis viduje – dažnai tai būna prekių ženklai ar VikiŽodžiai

en: Capitals
lt: DIDŽIOSIOS

note: l10n: this refers to "UPPERCASE" / "CAPITAL" letters
en: Words containing uppercase letters only
lt: Žodžiai, sudaryti tik iš didžiųjų raidžių

en: Command Line Options
lt: Komandų parametrai

en: Application command line options, such as --help, -h and -I
lt: Programų komandinės eilutės parametrai, pvz., --help, -h ar -I

en: E-mail addresses
lt: Elektroninio pašto adresai

en: File Names
lt: Failų vardai

en: Paths referring to file locations
lt: Keliai, nurodantys failus ir aplankus

en: Placeholders (printf)
lt: Vietaženkliai (printf)

en: Placeholders used in "printf" strings
lt: „printf“ eilutėse naudojami vietaženkliai

en: Placeholders (Python)
lt: Vietaženkliai (Python)

en: Placeholders in Python strings
lt: „Python“ eilutėse naudojami vietaženkliai

en: Placeholders (Java)
lt: Vietaženkliai (Java)

en: Placeholders in Java strings
lt: „Javos“ eilutėse naudojami vietaženkliai

en: Placeholders (Qt)
lt: Vietaženkliai (Qt)

en: Placeholders in Qt strings
lt: Qt eilutėse naudojami vietaženkliai

note: l10n: 'decimal fractions' refer to numbers like 0.2 or 499,99
en: Integer numbers and decimal fractions
lt: Sveikieji skaičiai ir dešimtainės trupmenos

en: Punctuation
lt: Skyrybos ženklai

en: Symbols and less frequently used punctuation marks
lt: Simboliai ir rečiau naudojami skyrybos ženklai

en: URLs, hostnames and IP addresses
lt: Universalieji adresai, kompiuterių vardai ir IP adresai

note: l10n: see http://en.wikipedia.org/wiki/Character_entity_reference
en: XML Entities
lt: XML simbolių kodai

en: Entity references, such as &amp; and &#169;
lt: Simbolių kodai, pavyzdžiui, &amp; ar &#169;

en: XML Tags
lt: XML gairės

en: XML tags, such as <b> and </i>
lt: XML gairės, pavyzdžiui, <b> ar </i>

en: Spaces
lt: Tarpai

en: Double spaces and spaces in unexpected positions
lt: Pasikartojantys ar neįprastose vietose pasitaikantys tarpai

en: "alt" Attributes
lt: „alt“ artibutai

en: Placeable for "alt" attributes (as found in HTML)
lt: „alt“ atributai (HTML kalboje)

en: Placeholders (Drupal)
lt: Vietaženkliai (Drupal)

en: Placeholders in Drupal strings
lt: „Drupal“ eilutėse naudojami vietaženkliai

en: No source or translatable files in bundle
lt: Pakete nėra šaltinio arba verstinų failų

en: The file contains nothing to translate.
lt: Šiame faile nėra ką versti.

note: l10n: The heading of statistics before updating to the new template
en: Before:
lt: Prieš:

note: l10n: The heading of statistics after updating to the new template
en: After:
lt: Po:

en: Translated: %d
lt: Išverstų eilučių: %d

en: Fuzzy: %d
lt: Neaiškių eilučių: %d

en: Untranslated: %d
lt: Neišverstų eilučių: %d

en: Total: %d
lt: Viso: %d

note: l10n: this refers to updating a file to a new template (POT file)
en: File Updated
lt: Failas atnaujintas

en: Needs work
lt: Tikslintina

en: Rejected
lt: Atmesta

en: Needs review
lt: Reikia peržiūrėti

en: Translated
lt: Išversta

en: Reviewed
lt: Peržiūrėta

en: All
lt: Visos

en: Quality Checks
lt: Kokybės testai

note: l10n: This is the button where the user can select units by failing quality checks
en: Select Checks
lt: Parinkite testus

note: l10n: This refers to quality checks
en: All Checks
lt: Visi testai

en: Incomplete
lt: Nebaigtos

en: Search
lt: Ieškoti

en: _Case sensitive
lt: Skirti raidžių _dydį

note: l10n: To read about what regular expressions are, see http://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression
en: _Regular expression
lt: R_eguliarusis reiškinys

note: l10n: This text label shows in front of the text box where the replacement text is typed. Keep in mind that the text box will appear after this text. If this sentence construction is hard to use, consdider translating this as "Replacement"
en: Replace with
lt: Keisti į

note: l10n: Button text
en: Replace
lt: Keisti

note: l10n: Check box
en: Replace _All
lt: Keisti _visus

en: Workflow
lt: Darbo eiga

note: l10n: This is the button where the user can select units by workflow state
en: Select States
lt: Parinkite būsenas

note: l10n: This refers to workflow states
en: All States
lt: Visos būsenos

en: Automatically complete long words while you type
lt: Automatiškai užbaigia žodžius renkant tekstą

en: AutoCompletor
lt: Autoužbaigtuvas

en: Automatically correct text while you type
lt: Automatiškai taiso renkamą tekstą

en: AutoCorrector
lt: Autotaisytuvas

en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrintuvė

en: Check spelling and provide suggestions
lt: Tikrinti rašybą ir teikti pasiūlymus

note: l10n: This refers to spell checking
en: <i>(no suggestions)</i>
lt: <i>(siūlymų nėra)</i>

note: l10n: This refers to spell checking
en: Ignore All
lt: Nepaisyti visų pasikartojimų

note: l10n: This refers to spelling suggestions
en: More...
lt: Daugiau…

note: l10n: This refers to the spell checking dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
lt: Įtraukti žodį „%s“ į žodyną

en: Languages
lt: Kalbos

en: Perform look-ups on selected text
lt: Atlieka pažymėto teksto paiešką informacijos šaltiniuose

en: External Look-up
lt: Išorinė paieška

note: l10n: The 'services' here refer to different look-up plugins, such as web look-up, etc.
en: Select Look-up Services
lt: Pasirinkite paieškos modulius

en: Select the services that should be used to perform look-ups
lt: Pasirinkite tarnybas, kurios turėtų būti naudojamos ieškant teksto

en: Look-up "%(selection)s"
lt: Ieškoti „%(selection)s“

note: l10n: plugin name
en: Web Look-up
lt: Paieška saityne

en: Look-up the selected text on a web site
lt: Ieško pažymėto teksto interneto svetainėje

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Name
lt: Pavadinimas

note: l10n: Whether the selected text should be surrounded by "quotes"
en: Quote Query
lt: Įtraukti užklausą į kabutes

en: Migrate settings from KBabel, Lokalize and/or Poedit to Virtaal.
lt: Padeda į „Virtaal“ importuoti duomenis ir nuostatas iš „KBabel“, „Lokalize“ ir „Poedit“ programų.

en: Migration Assistant
lt: Migravimo pagelbiklis

en: Should Virtaal try to import settings and data from other applications?
lt: Ar norite, kad „Virtaal“ importuotų nuostatas ir duomenis iš kitų programų?

en: Import data from other applications?
lt: Ar importuoti duomenis iš kitų programų?

en: Migration was successfully completed
lt: Migravimas sėkmingai užbaigtas

en: The following items were migrated:
lt: Buvo migruoti šie duomenys:

en: Migration completed
lt: Migravimas užbaigtas

en: Virtaal was not able to migrate any settings or data
lt: „Virtaal“ nepavyko importuoti jokių duomenų ar nuostatų

en: Nothing migrated
lt: Migravimas nepavyko

en: Poedit settings
lt: „Poedit“ nuostatos

en: Poedit's Translation Memory: %(database_language_code)s
lt: „Poedit“ vertimo atmintis: %(database_language_code)s

en: KBabel's Translation Memory: %(database_language_code)s
lt: „KBabel“ vertimo atmintis: %(database_language_code)s

en: Lokalize settings
lt: „Lokalize“ nuostatos

en: Lokalize's Translation Memory: %(database_name)s
lt: „Lokalize“ vertimo atmintis: %(database_name)s

en: Terminology Help
lt: Terminynas

en: Terminology suggestions
lt: Terminų pasiūlymai

en: Localization Terminology
lt: Vertimo terminynas

en: Selected localization terminology
lt: Pasirinktasis vertimo terminynas

en: Local Files
lt: Vietiniai failai

en: Local terminology files
lt: Vietiniai terminų failai

en: Terminology _Files...
lt: Terminų failai…

en: Add _Term...
lt: Pridėti _terminą…

en: File
lt: Failas

en: Extendable
lt: Pildomas

en: Add Files
lt: Pridėti failų

en: All Supported Files
lt: Visų palaikomų tipų failai

en: All Files
lt: Visi failai

en: "%s" is not a usable file.
lt: „%s“ yra netinkamas failas.

en: Unable to load %(filename)s:
    
    %(errormsg)s
lt: Nepavyko atverti %(filename)s:
    
    %(errormsg)s

en: Error opening file
lt: Klaida atveriant failą

en: _Source term — %(langname)s
lt: Terminas _išeities (%(langname)s) kalba

en: _Target term — %(langname)s
lt: Terminas _paskirties (%(langname)s) kalba

en: Identical entry already exists.
lt: Toks įrašas jau yra.

en: Existing translations: %(translations)s
lt: Egzistuojantys vertimai: %(translations)s

en: Terms from Open-Tran.eu
lt: Terminai iš Open-Tran.eu

en: Select Terminology Sources
lt: Terminų šaltinių atranka

en: Select the sources of terminology suggestions
lt: Pasirinkite šaltinius terminų siūlymams

en: Translation Memory
lt: Vertimo atmintis

en: Translation memory suggestions
lt: Pasiūlymai iš vertimo atminties

en: Previous translations for Free and Open Source Software
lt: Jau atlikti įvairių laisvųjų programų vertimai

en: Current File
lt: Atvertasis failas

en: Translated units from the currently open file
lt: Išverstos eilutės iš to paties failo

note: l10n: Try to keep this as short as possible.
en: This file
lt: Šis failas

note: l10n: The name of Google Translate in your language (translated in most languages). See http://translate.google.com/
en: Google Translate
lt: „Google“ vertėjas

en: Unreviewed machine translations from Google's translation service
lt: Nepatikrintas „Google“ vertimo tarnybos kompiuterinis vertimas

en: Unreviewed machine translations from Microsoft Translator
lt: Nepatikrintas „Microsoft Translator“ vertimo tarnybos kompiuterinis vertimas

en: Unreviewed machine translations from various services
lt: Nepatikrintas mašininis įvairių tarnybų vertimas

en: Local Translation Memory
lt: Vietinė vertimo atmintis

en: Previous translations you have made
lt: Anksčiau Jūsų daryti vertimai

note: l10n: Try to keep this as short as possible.
en: Local TM
lt: Vietinė VA

en: Unreviewed machine translations from a Moses server
lt: Nepatikrintas „Moses“ vertimo tarnybos mašininis vertimas

en: Remote Server
lt: Nutolęs serveris

en: A translation memory server
lt: Vertimo atminties serveris

note: l10n: Try to keep this as short as possible.
en: Remote TM
lt: Nuotolinė VA

en: A TinyTM translation memory server
lt: „TinyTM“ vertimo atminties serveris

en: Unreviewed machine translations from Apertium
lt: Nepatikrintas „Apertium“ mašininis vertimas

en: Translation _Suggestions
lt: Vertimo _siūlymai

en: Ctrl+%(number_key)d
lt: Vald+%(number_key)d

note: l10n: The 'sources' here refer to different translation memory plugins, such as local tm, open-tran.eu, the current file, etc.
en: Select sources of Translation Memory
lt: Vertimo atminties šaltinių atranka

en: Select the sources that should be queried for translation memory
lt: Pasirinkite naudotinus vertimo atminties šaltinius

en: Matches
lt: Atitiktys

en: TM Source
lt: VA šaltinis

en: Choose a Translation File
lt: Pasirinkite vertimo failą

en: No issues
lt: Problemų nėra

en: Quality Check
lt: Kokybės testas

en: Description
lt: Aprašas

en: Project Type
lt: Projekto tipas

note: l10n: The label indicating the checker style (GNOME/KDE/whatever)
en: Checks: %(checker_name)s
lt: Testai: %(checker_name)s

en: _New Language Pair...
lt: _Nauja kalbų pora…

en: Error
lt: Klaida

en: The current file has been modified.
    Do you want to save your changes?
lt: Faile yra pakeitimų.
    Ar norite juos įrašyti?

en: _Discard
lt: Užverti _neįrašant

en: Please enter the number of noun forms (plurals) to use
lt: Įveskite daugiskaitinių formų skaičių

en: Please enter the plural equation to use
lt: Įveskite naudotiną daugiskaitos lygtį

note: l10n: This refers to the 'mode' that determines how Virtaal moves between units.
en: N_avigation:
lt: N_avigacija:

en: Untranslated:
lt: Neišversta:

en: Needs work:
lt: Tikslintina:

en: Rejected:
lt: Atmesta:

en: Needs review:
lt: Reikia peržiūrėti:

en: Translated:
lt: Išversta:

en: Reviewed:
lt: Peržiūrėta:

en: Save the file for up-to-date information
lt: Įrašykite failą, kad informacija būtų atnaujinta

en: Export failed
lt: Eksportuoti nepavyko

en: Preview failed
lt: Peržiūrėti nepavyko

en: Move one step back in the workflow (Ctrl+Shift+Enter)
lt: Grįžti į ankstesnę darbo eigos būseną <Vald+Lyg2+Įvesti>

en: Click to move to a specific state in the workflow
lt: Spustelėkite, jeigu norite pereiti į konkrečią darbo eigos būseną

en: Move one step forward in the workflow (Ctrl+Enter)
lt: Pereiti į tolesnę darbo eigos būseną <Vald+Įvesti>

en: Copyright © 2007-2010 Zuza Software Foundation
lt: © 2007-2010 Zuza Software Foundation

note: l10n: Please retain the literal name "Virtaal", but feel free to additionally transliterate the name and to add a translation of "For Language", which is what the name means.
en: Virtaal is a program for doing translation.
lt: „Virtaal“ („kalbai“) yra vertimo programa.

en: The initial focus is on software translation (localization or l10n), but we definitely intend it to be useful as a general purpose tool for Computer Aided Translation (CAT).
lt: Pagrindinė „Virtaal“ paskirtis – programinės įrangos vertimas (lokalizavimas), tačiau ji taip pat turėtų būti naudinga ir kaip bendro pobūdžio kompiuterizuoto vertimo įrankis.

en: Virtaal website
lt: „Virtaal“ svetainė

en: We thank our donors:
lt: Dėkojame mūsų rėmėjams:

en: The International Development Research Centre
lt: Tarptautinio vystymosi tyrimų centrui

en: Mozilla Corporation
lt: „Mozillos“ korporacijai

en: Language code must be an ASCII string.
lt: Kalbos kodas turi būti ASCII eilutė.

en: Language code must be at least 2 characters long.
lt: Kalbos kodas turi būti sudarytas bent iš dviejų simbolių.

en: Language
lt: Kalba

note: l10n: This is the column heading for the language code
en: Code
lt: Kodas

en: Enabled
lt: Aktyvus

en: Configure...
lt: Konfigūruoti…

en: Translation memory
lt: Vertimo atmintis

en: Quality checks
lt: Kokybės testai

en: Machine translation
lt: Mašininis vertimas

en: Highlighting and insertion of placeables
lt: Specialiųjų intarpų paryškinimas ir įterpimas

en: Many plugins and options for customization
lt: Daugybė papildinių ir individualizuojamų nuostatų

en: The file does not exist.
lt: Failas neegzistuoja.

en: Not a valid file.
lt: Netinkamas failas.

en: TMX Translation Memory
lt: TMX vertimo atmintis

en: TBX Glossary
lt: TBX aiškinamasis žodynas

en: Wordfast Translation Memory
lt: „Wordfast“ vertimo atmintis

en: Qt Linguist Translation File
lt: „Qt Linguist“ vertimo failas

en: Qt Message File
lt: Qt pranešimų failas

en: Qt Phrase Book
lt: Qt frazynas

en: INI File
lt: INI failas

en: Initialization
lt: Inicijavimas

en: Java Properties File
lt: „Javos“ savybių („properties“) failas

en: OpenOffice.org Translation File
lt: „OpenOffice.org“ vertimo failas

en: XLIFF Translation File
lt: XLIFF vertimo failas

en: C++ RC File
lt: C++ RC failas

en: Resource Compiler
lt: Resursų kompiliatorius

en: Tcl Translation File
lt: Tcl vertimo failas

en: JavaScript error message file
lt: „JavaScript“ klaidų pranešimų failas

en: Gettext Translation Template
lt: „Gettext“ vertimo šablonas

en: OS X Strings File
lt: „OS X“ eilučių failas

en: UTX Dictionary
lt: UTX žodynas

en: Gettext PO file
lt: „Gettext“ PO failas

en: Gettext MO file
lt: „Gettext“ MO failas

en: Qt .qm file
lt: Qt .qm failas

en: OmegaT Glossary
lt: „OmegaT“ terminynas

en: %prog [options] [translation_file]
lt: %prog [parametrai] [vertimo_failas]

en: LOG
lt: ŽURNALAS

en: turn on logging, storing the result to the supplied filename.
lt: vesti žurnalą, jį įrašant į failą pateiktu vardu.

en: CONFIG
lt: KONFIGŪRACIJA

en: use the configuration file given by the supplied filename.
lt: naudoti nurodytą konfigūracijos failą.

en: enable debugging features
lt: įjungti derinimo funkcijas

en: PROFILE
lt: PROFILIS

en: perform profiling, storing the result to the supplied filename.
lt: vykdyti profiliavimą, rezultatą įrašant į failą nurodytu vardu.

en: Could not open log file '%(filename)s'
lt: Nepavyko atverti žurnalo failo „%(filename)s“

en: Could not read configuration file '%(filename)s'
lt: Nepavyko skaityti konfigūracijos failo „%(filename)s“

en: invalid number of arguments
lt: netinkamas parametrų kiekis

en: Profiling support is not available
lt: Profiliavimas neprieinamas

en: Could not open profile file '%(filename)s'
lt: Nepavyko atverti profilio failo „%(filename)s“

en: no such option: %s
lt: tokio parametro nėra: %s

en: ambiguous option: %s (%s?)
lt: dviprasmiškas parametras: %s (gal %s?)

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Usage
lt: Naudojimas

en: integer
lt: sveikojo skaičiaus (integer)

en: long integer
lt: ilgojo sveikojo skaičiaus (long integer)

en: floating-point
lt: slankaus kablelio skaičiaus

en: complex
lt: kompleksinio skaičiaus

en: option %s: invalid %s value: %r
lt: nuostata %s: netinkama %s reikšmė: %r

en: option %s: invalid choice: %r (choose from %s)
lt: nuostata %s: netinkama reikšmė: %r (rinkitės iš: %s)

en: show this help message and exit
lt: parodyti šį pranešimą ir baigti darbą

en: show program's version number and exit
lt: parodyti programos versijos numerį ir baigti darbą

en: %s option requires an argument
lt: parametrui %s reikalingas argumentas

en: %s option requires %d arguments
lt: parametrui %s reikalingi %d argumentai

en: %s option does not take a value
lt: parametras %s nepriima argumentų
