volume_key 0.3.9 - en to hu translation catalogue (148 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
hu: Nincs elég hely a KMIP csomag tárolására

en: A string is too long
hu: A karakterlánc túl hosszú

en: Binary data is too long
hu: A bináris adat túl hosszú

en: A KMIP structure is too long
hu: A KMIP struktúra túl hosszú

en: Unexpected end of data
hu: Váratlan adatvég

en: Unexpected item tag 0x%08lX
hu: Váratlan tétel tag 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
hu: Nem várt elem típus 0x%02X

en: Unexpected item size
hu: Váratlan elemméret

en: Unsupported enum value %s
hu: Nem támogatott enum érték %s

en: String item expected, got %02X
hu: Karakterlánc elem várható, %02X fogadva

en: Structure does not fit in its container
hu: A struktúra nem illik bele a tárolójába

en: Unexpected data in structure
hu: Váratlan adat a struktúrában

en: Number of key bits is not positive
hu: A kulcsbitek száma nem pozitív

en: Wrapped key is not opaque
hu: A csomagolt kulcs nem átlátszatlan

en: Unsupported symmetric key format %s
hu: Nem támogatott %s szimmetrikus kulcs formátum

en: Unsupported KMIP version %s.%s
hu: Nem támogatott KMIP verzió %s.%s

en: Unsupported object type %s
hu: Nem támogatott %s objektumtípus

en: Unexpected data after packet
hu: Váratlan adat a csomag után

en: Unsupported packet type %s
hu: Nem támogatott %s csomagtípus

en: Unsupported mechanism %lu
hu: Nem támogatott %lu mechanizmus

en: Unexpected wrapped key format
hu: Váratlan csomagolt kulcs formátum

en: Unsupported wrapping mechanism
hu: Nem támogatott csomagolómechanizmus

en: Unsupported asymmetric encryption format
hu: Nem támogatott aszimmetrikus titkosítási formátum

en: Input packet is too small
hu: A bemeneti csomag túl kicsi

en: Input is not a volume_key escrow packet
hu: A bemenet nem volume_key letéti csomag

en: Unsupported packet format
hu: Nem támogatott csomagformátum

en: Escrow packet passphrase
hu: Letéti csomag jelszó

en: Too many attempts to get a valid passphrase
hu: Túl sok próbálkozás, hogy egy érvényes jelszót kapjon

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
hu: Túl sok próbálkozás, hogy egy érvényes szimmetrikus kulcsot kapjon

en: The packet metadata is encrypted
hu: A csomag metaadatok titkosítottak

en: User interface callbacks not provided
hu: A felhasználói felület visszahívások nem biztosítottak

en: Passphrase not provided
hu: Nem adott meg jelszót

en: Symmetric key callback not provided
hu: Szimmetrikus kulcs visszahívás nem biztosított

en: Symmetric key not provided
hu: Szimmetrikus kulcs nem biztosított

en: The key is too long
hu: A kulcs túl hosszú

en: Required attribute `%s' not found
hu: A szükséges `%s' attribútum nem található

en: Cannot get attributes of `%s'
hu: A(z) `%s' attribútumai nem kérhetőek le

en: Host name
hu: Gazdanév

en: Volume format
hu: Kötet formátum

en: Volume UUID
hu: Kötet UUID

en: Volume label
hu: Kötet címke

en: Volume path
hu: Kötet elérési útvonal

en: Volume `%s' has unsupported format
hu: A(z) `%s' kötet nem támogatott formátumú

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: Kötetformátum eltérő (`%s' csomag, `%s' kötet)

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: UUID eltérő (`%s' csomag, `%s' kötet)

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: Gazdanév eltérő (`%s' csomag, `%s' kötet)

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: Kötetcímke eltérő (`%s' csomag, `%s' kötet)

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: Kötet útvonal eltérések (`%s ' csomag, `%s' kötet)

en: Unsupported volume format `%s'
hu: Nem támogatott `%s' kötetformátum

en: Unknown error %d
hu: Ismeretlen hiba %d

en: Error getting information about volume `%s':
hu: Hiba a(z) `%s' kötet információinak lekérdezése során:

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
hu: UUID különbség a libblkid és libcryptsetup között: `%s' vs. `%s'

en: LUKS cipher name
hu: LUKS titkosító neve

en: LUKS cipher mode
hu: LUKS titkosító mód

en: Key size (bits)
hu: Kulcsméret (bit)

en: Data encryption key
hu: Adattitkosítási kulcs

en: Passphrase
hu: Jelszó

en: Passphrase slot
hu: Jelszó kulcsnyílás

en: Encryption information type unsupported in LUKS
hu: A titkosítási információk típusa nem támogatott LUKS-ban

en: Passphrase for `%s'
hu: Jelszó ehhez: `%s'

en: Error getting LUKS data encryption key:
hu: Hiba a LUKS adattitkosító kulcs lekérdezése során:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: A titkosító neve eltér ('%s' csomag, '%s' kötet)

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
hu: A titkosító módja eltér ('%s' csomag, '%s' kötet)

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
hu: A kulcsméret nem egyezik (%zu csomag, %zu kötet)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
hu: A LUKS adattitkosítási kulcs érvénytelen a csomagban:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
hu: A LUKS jelszó érvénytelen a csomagban:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
hu: A letéti csomag nem tartalmazza a LUKS adattitkosítási kulcsot

en: New passphrase for `%s'
hu: Új jelszó ehhez: `%s'

en: Repeat new passphrase for `%s'
hu: Ismételje meg az új jelszót ehhez: `%s'

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
hu: A jelszavak nem egyeznek.  Új jelszó a következőhöz: `%s'

en: Too many attempts to get a passphrase
hu: Túl sok próbálkozás a jelszó megadására

en: Error adding a LUKS passphrase
hu: Hiba történt a LUKS jelszó hozzáadásakor

en: Can not add a secret of this type
hu: Nem adható hozzá ilyen típusú titok

en: Data encryption key unknown
hu: Az adattitkosítási kulcs ismeretlen

en: The passphrase must be a string
hu: A jelszónak egy karakterláncnak kell lennie

en: Passphrase unknown
hu: Ismeretlen jelszó

en: Unsupported key length %s
hu: Nem támogatott kulcshossz %s

en: Key length mismatch
hu: A kulcshossz különbözik

en: Invalid slot number `%s'
hu: Érvénytelen foglalatszám `%s'

en: NUL byte in passphrase
hu: A jelszó NUL bájtot tartalmaz

en: Error opening LUKS volume:
hu: Hiba a LUKS kötet megnyitásakor:

en: Error decoding certificate
hu: Hiba a tanúsítvány dekódolása során

note: TRANSLATORS: The "(y/n)" part should indicate to the user that input matching (locale yesexpr) and (locale noexpr) is expected.
en: %s (y/n)
hu: %s (i/n)

en: Show version
hu: Verzió megjelenítése

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
hu: A kötet titkok mentése egy csomagba. A következő operandusokat várja: KÖTET [CSOMAG].

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
hu: A kötet titkok helyreállítása egy csomagból. A következő operandusokat várja: KÖTET CSOMAG.

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
hu: A titkosított kötet beállítása a csomagban található titok használatával. A következő operandusokat várja: KÖTET CSOMAG NÉV.

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
hu: A letéti csomag újratitkosítása. A következő operandust várja: CSOMAG.

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
hu: A csomagban található információk megjelenítése. A következő operandust várja: CSOMAG.

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
hu: Megjeleníti a csomagban található titkot. A következő operandust várja: CSOMAG.

en: Use the NSS database in DIR
hu: Az NSS adatbázis használata a MAPPÁban

en: DIR
hu: MAPPA

en: Run in batch mode
hu: Futtatás kötegelt módban

en: Write the default secret to PACKET
hu: Az alapértelmezett titok írása a CSOMAGba.

en: PACKET
hu: CSOMAG

en: Write data encryption key to PACKET
hu: Az adattitkosítási kulcs írása a CSOMAGba.

en: Write passphrase to PACKET
hu: Jelszó írása a CSOMAGba

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
hu: Véletlenszerű jelszó létrehozása és beírása a CSOMAGba

en: Encrypt for the certificate in CERT
hu: Titkosítás a TANÚSÍTVÁNYban megadott tanúsítványhoz

en: CERT
hu: TANÚSÍTVÁNY

en: Use FORMAT for all output packets
hu: A FORMÁTUM használata minden kimeneti csomaghoz

en: FORMAT
hu: FORMÁTUM

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
hu: A titkosítatlan információk, ha vannak, csak --dump esetén legyenek beleértve

en: Include secrets in --dump output
hu: A titkok beleértése a --dump kimenetébe

en: OPERANDS
hu: OPERANDUSOK

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
hu: A titkosított kötetkulcsok és jelszavak kezelése.

en: Report bugs to %s
hu: A hibák bejelentése ide: %s

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
hu: %s: %s
    További információkért futtassa ezt: `%s --help'

en: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
hu: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. Minden jog fenntartva.
    Kiadva GPL v.2 licenc alatt.
    
    Ehhez a programhoz nincs SEMMILYEN GARANCIA, a törvény által megadott mértékig.

en: Operation mode not specified
hu: Az üzemmód nincs megadva

en: Ambiguous operation mode
hu: Az üzemmód ellentmondásos

en: `--%s' is only valid with `--%s'
hu: A(z) `--%s' csak ezzel együtt érvényes: `--%s'

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
hu: A kimenet csak ezekkel adható meg: `--save' vagy `--reencrypt'

en: No output specified
hu: Nincs kimenet megadva

en: Ambiguous output format
hu: Kétértelmű kimeneti formátum

en: Unknown packet format `%s'
hu: Ismeretlen csomagformátum `%s'

en: Output format does not match other options
hu: A kimeneti formátum nem illeszkedik más opciókkal

en: Error, try again.
hu: Hiba, próbálja újra.

en: Enter password for `%s':
hu: Adja meg a jelszót ehhez: `%s':

en: Error reading `%s':
hu: Hiba a(z) `%s' olvasásakor:

en: Error decoding `%s':
hu: Hiba a(z) `%s' dekódolásakor:

en: New packet passphrase
hu: Új csomagjelszó

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
hu: A jelszavak nem egyeznek. Új csomagjelszó

en: Repeat new packet passphrase
hu: Ismételje meg az új csomagjelszót

en: Error creating `%s':
hu: Hiba a(z) `%s' létrehozásakor:

en: Error generating passphrase: %s
hu: Hiba a jelszó generálása során: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
hu: Használat: %s --save KÖTET [CSOMAG]

en: Error opening `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' megnyitásakor: %s

en: Error loading `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' betöltésekor: %s

en: Error creating a passphrase: %s
hu: Hiba a jelszó létrehozása során: %s

en: `%s' does not match `%s':
hu: A(z) `%s' nem egyezik ezzel: `%s':

en: `%s' perhaps does not match `%s'
hu: A(z) `%s' lehet hogy nem egyezik ezzel: `%s'

en: Are you sure you want to use this packet?
hu: Biztos, hogy ezt a csomagot szeretné használni?

en: Error getting a yes/no answer
hu: Hiba az igen/nem válasz bekérésekor

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
hu: Használat: %s --%s KÖTET CSOMAG

en: Error restoring access to `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' hozzáférésének visszaállítása során: %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
hu: Használat: %s --%s KÖTET CSOMAG NÉV

en: Error setting up `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' létrehozásakor: %s

en: Usage: %s --%s PACKET
hu: Használat: %s --%s CSOMAG

en: Error reading `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' olvasásakor: %s

en: Invalid packet: %s
hu: Érvénytelen csomag: %s

en: Unencrypted
hu: Titkosítatlan

en: Public key-encrypted
hu: Publikus kulccsal titkosítva

en: Passphrase-encrypted
hu: Jelszóval titkosított

en: Only secrets public key-encrypted
hu: Csak a titkok titkosítottak publikus kulccsal

en: Only secrets symmetric key-encrypted
hu: Csak a titkok titkosítottak szimmetrikus kulccsal

en: Packet format
hu: Csomagformátum

en: Error decoding `%s': %s
hu: Hiba a(z) `%s' dekódolásánál: %s
