volume_key 0.3.9 - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
id: Tidak cukup ruang tersedia untuk menyimpan paket KMIP

en: A string is too long
id: String terlalu panjang

en: Binary data is too long
id: Data biner terlalu panjang

en: A KMIP structure is too long
id: Struktur KMIP terlalu panjang

en: Unexpected end of data
id: Akhir data yang tidak diharapkan

en: Unexpected item tag 0x%08lX
id: Item tag 0x%08lX tidak diharapkan

en: Unexpected item type 0x%02X
id: Item tipe 0x%02X tidak diharapkan

en: Unexpected item size
id: Ukuran item yang tidak diharapkan
