volume_key 0.3.9 - en to tr translation catalogue (94 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
tr: KMIP paketini kaydetmek için yeterli alan yok

en: A string is too long
tr: Dizi çok uzun

en: Binary data is too long
tr: İkilik veri çok uzun

en: A KMIP structure is too long
tr: KMIP yapısı çok uzun

en: Unexpected end of data
tr: Beklenmedik şekilde sonlanan veri

en: Unexpected item tag 0x%08lX
tr: Beklenmedik nesne etiketi 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
tr: Beklenmedik nesne tipi 0x%02X

en: Unexpected item size
tr: Beklenmedik nesne boyutu

en: Unexpected data in structure
tr: Beklenmeyen veri yapısı

en: Number of key bits is not positive
tr: Anahtar bit sayısı pozitif değil

en: Unsupported symmetric key format %s
tr: Desteklenmeyen simetrik anahtar formatı %s

en: Unsupported KMIP version %s.%s
tr: Desteklenmeyen KMIP sürümü %s.%s

en: Unsupported object type %s
tr: Desteklenmeyen nesne tipi %s

en: Unexpected data after packet
tr: paketten sonra beklenmeyen veri

en: Unsupported packet type %s
tr: Desteklenmeyen paket tipi %s

en: Unsupported mechanism %lu
tr: Desteklenmeyen mekanizma %lu

en: Unsupported asymmetric encryption format
tr: Desteklenmeyen asimetrik şifreleme formatı

en: Input packet is too small
tr: Girdi paketi çok küçük

en: Unsupported packet format
tr: Desteklenmeyen paket formatı

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
tr: Geçerli simetrik anahtarı almak için çok fazla deneme yapıldı

en: Symmetric key not provided
tr: Simetrik anahtar sağlanmadı

en: The key is too long
tr: Anahtar çok uzun

en: Required attribute `%s' not found
tr: İstenilen `%s' özniteliği bulunamadı

en: Cannot get attributes of `%s'
tr: `%s' öznitelikleri alınamadı

en: Host name
tr: Konak adı

en: Volume format
tr: Hacim biçimi

en: Volume UUID
tr: Hacim UUID'si

en: Volume label
tr: Hacim etiketi

en: Volume path
tr: Hacim yolu

en: Volume `%s' has unsupported format
tr: `%s' hacmi desteklenmeyen biçimde

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
tr: Hacim formatı uyuşmuyor (paket `%s', hacim `%s')

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
tr: UUID uyuşmuyor (paket `%s', hacim `%s')

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
tr: Konak adı uyuşmuyor (paket `%s', hacim `%s')

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
tr: Hacim etiketi uyuşmuyor (paket `%s', hacim `%s')

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
tr: Hacim yolu uyuşmuyor (paket `%s', hacim `%s')

en: Unsupported volume format `%s'
tr: Desteklenmeyen hacim biçimi `%s'

en: Unknown error %d
tr: Bilinmeyen hata %d

en: LUKS cipher name
tr: Şifreli LUKS ismi

en: Key size (bits)
tr: Anahtar boyutu (bit)

en: Data encryption key
tr: Veri şifreleme anahtarı

en: Passphrase
tr: Parola

en: Passphrase slot
tr: Parola sırası

en: Encryption information type unsupported in LUKS
tr: Şifreleme bilgisi tipi LUK'ta desteklenmiyor

en: Passphrase for `%s'
tr: '%s' için parola

en: Error getting LUKS data encryption key:
tr: LUKS veri şifreleme anahtarı alınırken hata:

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
tr: Anahtar boyutu uyuşmuyor (paket %zu, hacim %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
tr: Paketteki LUKS veri şifreleme anahtarı  geçersiz:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
tr: Paket içindeki LUKS Şifresi geçersiz:

en: New passphrase for `%s'
tr: '%s' için yeni şifre

en: Repeat new passphrase for `%s'
tr: '%s' için yeni şifreyi tekrarlayın

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
tr: Şifreler birbirlerini tutmuyor.  '%s' için yeni şifre

en: Too many attempts to get a passphrase
tr: Çok fazla şifre alma girişimleri

en: Error adding a LUKS passphrase
tr: LUKS Şifresi ekleme hatası

en: Can not add a secret of this type
tr: Bu tip bir sır eklenemiyor

en: Data encryption key unknown
tr: Veri şifreleme anahtarı bilinmiyor

en: The passphrase must be a string
tr: Şifre metin olmak zorunda

en: Passphrase unknown
tr: Şifre bilinmiyor

en: Unsupported key length %s
tr: Desteklenmeyen anahtar uzunluğu %s

en: Key length mismatch
tr: Anahtar boyutu uyuşmuyor

en: Invalid slot number `%s'
tr: Geçersiz slot numarası `%s'

en: NUL byte in passphrase
tr: Şifrede NUL verisi

en: Error opening LUKS volume:
tr: LUKS hacmi açılırken hata:

en: Error decoding certificate
tr: Sertifika açılırken hata

en: Show version
tr: Sürümü göster

en: PACKET
tr: PAKET

en: Report bugs to %s
tr: Hataları %s'e bildirin

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
tr: %s: %s
    Daha fazla bilgi için `%s --help' komutunu çalıştırın.

en: Operation mode not specified
tr: İşlem modu belirtilmedi

en: Ambiguous operation mode
tr: Belirsiz işlem modu

en: `--%s' is only valid with `--%s'
tr: `--%s' sadece `--%s' ile geçerlidir

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
tr: Çıktı sadece `--save' veya `--reencrypt' ile belirlenebilir

en: No output specified
tr: Çıktı tanımlanmamış

en: Ambiguous output format
tr: Belirsiz çıktı biçimi

en: Unknown packet format `%s'
tr: Bilinmeyen paket formatı `%s'

en: Output format does not match other options
tr: Çıktı biçimi diğer seçeneklerle uyuşmuyor

en: Error, try again.
tr: Hata, tekrar deneyin.

en: Enter password for `%s':
tr: `%s' için parola girin:

en: Error reading `%s':
tr: `%s' okunurken hata:

en: New packet passphrase
tr: Yeni paket şifresi

en: Repeat new packet passphrase
tr: Yeni paket şifresini tekrarlayın

en: Error creating `%s':
tr: `%s' oluşturulurken hata:

en: Error opening `%s': %s
tr: Açma hatası `%s': %s

en: Error loading `%s': %s
tr: Yükleme hatası `%s': %s

en: `%s' does not match `%s':
tr: `%s' uyuşmuyor `%s':

en: Are you sure you want to use this packet?
tr: Bu paketi kullanmak istediğinizden emin misiniz?

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
tr: Kullanım: %s --%s VOLUME PACKET

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
tr: Kullanım: %s --%s VOLUME PACKET NAME

en: Usage: %s --%s PACKET
tr: Kullanım: %s --%s PAKET

en: Error reading `%s': %s
tr: Okuma hatası `%s': %s

en: Invalid packet: %s
tr: Geçersiz paket: %s

en: Unencrypted
tr: Şifrelenmemiş

en: Public key-encrypted
tr: Açık anahtar - şifreli

en: Packet format
tr: Paket formatı

en: Error decoding `%s': %s
tr: Açma hatası `%s': %s
