volume_key 0.3.9 - en to uk translation catalogue (147 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
uk: Недостатньо місця для зберігання пакета KMIP

en: A string is too long
uk: Занадто довгий рядок

en: Binary data is too long
uk: Завелика довжина бінарних даних

en: A KMIP structure is too long
uk: Завелика довжина структури KMIP

en: Unexpected end of data
uk: Неочікуване завершення даних

en: Unexpected item tag 0x%08lX
uk: Неочікуваний теґ елемента 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
uk: Неочікуваний тип елемента 0x%02X

en: Unexpected item size
uk: Неочікуваний розмір елемента

en: Unsupported enum value %s
uk: Підтримки enum-значення %s не передбачено

en: String item expected, got %02X
uk: Слід використовувати рядок, але отримано %02X

en: Structure does not fit in its container
uk: Розмір контейнера є недостатнім для структури

en: Unexpected data in structure
uk: Помилкові дані у структурі

en: Number of key bits is not positive
uk: Значення бітності ключа не є додатним

en: Wrapped key is not opaque
uk: Шифрований ключ не є непрозорим

en: Unsupported symmetric key format %s
uk: Підтримки формату симетричних ключів %s не передбачено

en: Unsupported KMIP version %s.%s
uk: Підтримки версії KMIP %s.%s не передбачено

en: Unsupported object type %s
uk: Підтримки типів об’єктів %s не передбачено

en: Unexpected data after packet
uk: Неочікувані дані після пакета

en: Unsupported packet type %s
uk: Підтримки типу пакета %s не передбачено

en: Unsupported mechanism %lu
uk: Підтримки механізму %lu не передбачено

en: Unexpected wrapped key format
uk: Неочікуваний формат шифрованого ключа

en: Unsupported wrapping mechanism
uk: Непідтримуваний механізм шифрування

en: Unsupported asymmetric encryption format
uk: Непідтримуваний формат асиметричного шифрування

en: Input packet is too small
uk: Розмір вхідного пакета є занадто малим

en: Input is not a volume_key escrow packet
uk: Вхідний пакет не є пакетом escrow volume_key

en: Unsupported packet format
uk: Непідтримуваний формат пакета

en: Escrow packet passphrase
uk: Пароль пакета escrow

en: Too many attempts to get a valid passphrase
uk: Виконано забагато спроб отримання коректного пароля

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
uk: Виконано забагато спроб отримання коректного симетричного ключа

en: The packet metadata is encrypted
uk: Метадані пакета зашифровано

en: User interface callbacks not provided
uk: Підтримки зворотного виклику інтерфейсу користувача не передбачено

en: Passphrase not provided
uk: Не вказано пароля

en: Symmetric key callback not provided
uk: Не вказано зворотного виклику симетричного ключа

en: Symmetric key not provided
uk: Не вказано симетричний ключ

en: The key is too long
uk: Ключ є занадто довгим

en: Required attribute `%s' not found
uk: Не виявлено обов’язкового параметра «%s»

en: Cannot get attributes of `%s'
uk: Не вдалося отримати параметри «%s»

en: Host name
uk: Назва вузла

en: Volume format
uk: Формат тому

en: Volume UUID
uk: UUID тому

en: Volume label
uk: Мітка тому

en: Volume path
uk: Шлях до тому

en: Volume `%s' has unsupported format
uk: Не передбачено формату тому «%s»

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність формату тому (пакет «%s», том «%s»)

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність UUID (пакет «%s», том «%s»)

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність назви вузла (пакет «%s», том «%s»)

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність мітки тому (пакет «%s», том «%s»)

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність формату шляху (пакет «%s», том «%s»)

en: Unsupported volume format `%s'
uk: Підтримки формату томів «%s» не передбачено

en: Unknown error %d
uk: Невідома помилка %d

en: Error getting information about volume `%s':
uk: Помилка під час спроби отримання відомостей щодо тому «%s»:

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
uk: Невідповідність UUID між libblkid і libcryptsetup: «%s» і «%s»

en: LUKS cipher name
uk: Назва шифру LUKS

en: LUKS cipher mode
uk: Режим шифрування LUKS

en: Key size (bits)
uk: Розмір ключа (у бітах)

en: Data encryption key
uk: Ключ шифрування даних

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Passphrase slot
uk: Слот пароля

en: Encryption information type unsupported in LUKS
uk: У LUKS не передбачено підтримки типу інформації щодо шифрування

en: Passphrase for `%s'
uk: Пароль для «%s»

en: Error getting LUKS data encryption key:
uk: Помилка під час спроби отримання ключа шифрування даних LUKS:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність назви шифру (пакет «%s», том «%s»)

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
uk: Невідповідність режиму шифрування (пакет «%s», том «%s»)

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
uk: Невідповідність розміру ключа (пакет %zu, том %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
uk: Некоректне значення ключа шифрування даних LUKS у пакеті:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
uk: Некоректне значення пароля LUKS у пакеті:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
uk: У пакеті escrow не міститься ключа шифрування даних LUKS

en: New passphrase for `%s'
uk: Новий пароль для «%s»

en: Repeat new passphrase for `%s'
uk: Повторіть новий пароль для «%s»

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
uk: Вказані паролі не збігаються. Новий пароль для «%s»

en: Too many attempts to get a passphrase
uk: Виконано забагато спроб отримання пароля

en: Error adding a LUKS passphrase
uk: Помилка під час спроби додавання пароля LUKS

en: Can not add a secret of this type
uk: Не вдалося додати захист цього типу

en: Data encryption key unknown
uk: Невідомий ключ шифрування даних

en: The passphrase must be a string
uk: Пароль має бути рядком

en: Passphrase unknown
uk: Невідомий пароль

en: Unsupported key length %s
uk: Підтримки довжини ключа %s не передбачено

en: Key length mismatch
uk: Невідповідність довжини ключа

en: Invalid slot number `%s'
uk: Некоректний номер слоту «%s»

en: NUL byte in passphrase
uk: Пароль містить байт NUL

en: Error opening LUKS volume:
uk: Помилка під час спроби відкриття тому LUKS:

en: Error decoding certificate
uk: Помилка під час спроби декодування сертифіката

en: Show version
uk: Показати версію

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
uk: Зберегти захист тому до пакета. Слід вказати параметри ТОМ [ПАКЕТ].

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
uk: Відновити захист тому з пакета. Слід вказати параметри ТОМ ПАКЕТ.

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
uk: Налаштувати шифрований том на основі захисту з пакета. Слід вказати параметри ТОМ ПАКЕТ НАЗВА.

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
uk: Повторно зашифрувати пакет escrow. Слід вказати параметр ПАКЕТ.

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
uk: Показати дані з пакета. Слід вказати параметри ПАКЕТ.

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
uk: Показати дані щодо захисту пакета. Слід вказати параметр ПАКЕТ.

en: Use the NSS database in DIR
uk: Використовувати у вказаному КАТАЛОЗІ базу даних NSS

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Run in batch mode
uk: Запустити у пакетному режимі

en: Write the default secret to PACKET
uk: Записати типовий захист до ПАКЕТА

en: PACKET
uk: ПАКЕТ

en: Write data encryption key to PACKET
uk: Записати ключ шифрування даних до ПАКЕТА

en: Write passphrase to PACKET
uk: Записати пароль до ПАКЕТА

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
uk: Створити псевдовипадковий пароль і записати його до ПАКЕТА

en: Encrypt for the certificate in CERT
uk: Зашифрувати для сертифіката у СЕРТ

en: CERT
uk: СЕРТ

en: Use FORMAT for all output packets
uk: Використовувати для всіх вихідних пакетів ФОРМАТ

en: FORMAT
uk: ФОРМАТ

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
uk: Включити до --dump лише незашифровані дані, якщо такі є

en: Include secrets in --dump output
uk: Включити дані захисту до виводу --dump

en: OPERANDS
uk: ПАРАМЕТРИ

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
uk: Керування ключами шифрування томів і паролями.

en: Report bugs to %s
uk: Про вади повідомляйте за адресою %s

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
uk: %s: %s
    Щоб дізнатися більше, виконайте команду «%s --help».

en: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: © Red Hat, Inc., 2009. Всі права захищено.
    Це програмне забезпечення поширюється за умов дотримання  GPL v.2.
    
    На цю програму не поширюються ЖОДНІ ГАРАНТІЇ, у межах передбачених законодавством.

en: Operation mode not specified
uk: Не вказано режим роботи

en: Ambiguous operation mode
uk: Неоднозначне визначення режиму роботи

en: `--%s' is only valid with `--%s'
uk: «--%s» можна використовувати лише разом з «--%s»

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
uk: Вивід можна визначити лише за допомогою «--save» або «--reencrypt»

en: No output specified
uk: Не вказано, куди виводити дані

en: Ambiguous output format
uk: Неоднозначне визначення призначення виведених даних

en: Unknown packet format `%s'
uk: Невідомий формат пакета «%s»

en: Output format does not match other options
uk: Формат виводу даних не відповідає іншим параметрам

en: Error, try again.
uk: Помилка, повторіть спробу.

en: Enter password for `%s':
uk: Введіть пароль для «%s»:

en: Error reading `%s':
uk: Помилка читання «%s»:

en: Error decoding `%s':
uk: Помилка декодування «%s»:

en: New packet passphrase
uk: Новий пароль пакета

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
uk: Паролі не збігаються. Новий пароль пакета

en: Repeat new packet passphrase
uk: Повторіть новий пароль пакета

en: Error creating `%s':
uk: Помилка під час спроби створення «%s»:

en: Error generating passphrase: %s
uk: Помилка під час спроби створення випадкового пароля: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
uk: Використання: %s --save ТОМ [ПАКЕТ]

en: Error opening `%s': %s
uk: Помилка під час спроби відкриття «%s»: %s

en: Error loading `%s': %s
uk: Помилка під час завантаження «%s»: %s

en: Error creating a passphrase: %s
uk: Помилка під час спроби створення пароля: %s

en: `%s' does not match `%s':
uk: «%s» не відповідає «%s»:

en: `%s' perhaps does not match `%s'
uk: Можливо, «%s» не відповідає «%s»

en: Are you sure you want to use this packet?
uk: Ви справді бажаєте скористатися цим пакетом?

en: Error getting a yes/no answer
uk: Помилка під час спроби отримання відповіді так/ні (yes/no)

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
uk: Використання: %s --%s ТОМ ПАКЕТ

en: Error restoring access to `%s': %s
uk: Помилка під час спроби відновлення доступу до «%s»: %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
uk: Використання: %s --%s ТОМ ПАКЕТ НАЗВА

en: Error setting up `%s': %s
uk: Помилка під час спроби налаштування «%s»: %s

en: Usage: %s --%s PACKET
uk: Використання: %s --%s ПАКЕТ

en: Error reading `%s': %s
uk: Помилка під час спроби читання «%s»: %s

en: Invalid packet: %s
uk: Некоректний пакет: %s

en: Unencrypted
uk: Не зашифровано

en: Public key-encrypted
uk: Зашифровано відкритим ключем

en: Passphrase-encrypted
uk: Зашифровано за допомогою пароля

en: Only secrets public key-encrypted
uk: Відкритим ключем зашифровано лише дані захисту

en: Only secrets symmetric key-encrypted
uk: Симетричним ключем зашифровано лише дані захисту

en: Packet format
uk: Формат пакета

en: Error decoding `%s': %s
uk: Помилка під час декодування «%s»: %s
