sphinx_rtd_theme 0.4.3.dev0 - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Edit on GitHub
pl: Edytuj na GitHub

en: Edit on Bitbucket
pl: Edytuj na Bitbucket

en: Edit on GitLab
pl: Edytuj na GitLab

en: View page source
pl: Zobacz źródło strony

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: &#169; <a href="%(path)s">Copyright</a> %(copyright)s.
pl: &#169; <a href="%(path)s">Prawa zastrzeżone</a> %(copyright)s.

en: &#169; Copyright %(copyright)s.
pl: &#169; Prawa zastrzeżone %(copyright)s.

en: Last updated on %(last_updated)s.
pl: Ostatnia aktualizacja %(last_updated)s.

note: the variable "sphinx_web" is a link to the Sphinx project documentation with the text "Sphinx"
en: Built with %(sphinx_web)s using a
pl: Zbudowano w %(sphinx_web)s używając

note: this is always used as "provided by Read the Docs", and should not imply Read the Docs is an author of the generated documentation.
en: provided by %(readthedocs_web)s
pl: dostarczone przez %(readthedocs_web)s

en: Search within %(docstitle)s
pl: Szukaj w %(docstitle)s

en: About these documents
pl: O tych dokumentach

en: Index
pl: Indeks

en: Search
pl: Szukaj

en: Copyright
pl: Prawa zastrzeżone

en: Please activate JavaScript to enable the search functionality.
pl: Proszę aktywować obsługę JavaScript, aby włączyć funkcję wyszukiwania.

note: Search is a noun, not a verb
en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search did not match any documents. Please make sure that all words are spelled correctly and that you've selected enough categories.
pl: Nie znaleziono szukanej frazy. Upewnij się, że wszystkie słowa są napisane poprawnie i że wybrałeś wystarczającą liczbę kategorii.

en: Search docs
pl: Szukaj

en: Versions
pl: Wersje

en: Downloads
pl: Pobrania

note: The phrase "Read the Docs" is not translated
en: On Read the Docs
pl: Na Read the Docs

en: Project Home
pl: Strona projektu
