vte - en to wa translation catalogue (18 entries)

en: Unable to convert characters from %s to %s.
wa: Dji n' a savou cviersî les caracteres di %s a %s.

en: Attempt to set invalid NRC map '%c'.
wa: Saye di defini ene mape NRC nén valide «%c».

note: Application signalled an "identified coding system" we haven't heard of.  See ECMA-35 for gory details.
en: Unrecognized identified coding system.
wa: Sistinme d' ecôdaedje nén ricnoxhou.

en: Attempt to set invalid wide NRC map '%c'.
wa: Saye di defini ene mape NRC lådje nén valide «%c».

en: Error adding `%s' to environment, continuing.
wa: Åk n' a nén stî tot radjoutant «%s» a l' evironmint, dji continowe.

note: Give the user some clue as to why session logging is not * going to work (assuming we can open a pty using some other * method).
en: can not run %s
wa: dji n' sai enonder %s

en: Error creating signal pipe.
wa: Åk n' a nén stî tot-z ahivant l' buze des signås.

en: Duplicate (%s/%s)!
wa: E dobe (%s/%s)!

en: Error compiling regular expression "%s".
wa: Åk n' a nén stî tot copilant l' erîlêye ratourneure «%s».

en: No handler for control sequence `%s' defined.
wa: Nou manaedjeu di defini pol secwince di control «%s».

note: Translators: %s is replaced with error message returned by strerror().
en: Error reading from child: %s.
wa: Åk n' a nén stî tot lijhant a pårti d' l' efant: %s.

en: Error (%s) converting data for child, dropping.
wa: Åk n' a nén stî (%s) tot cviersant les dnêyes po l' efant, dji rnonce.

en: Error reading PTY size, using defaults: %s.
wa: Åk n' a nén stî tot lijhant l' grandeu do PTY, eployant li prémetowe grandeu: %s.

en: Error setting PTY size: %s.
wa: Åk n' a nén stî tot metant l' grandeu do PTY: %s.

note: Aaargh.  We're screwed.
en: _vte_conv_open() failed setting word characters
wa: Li fonccion _vte_conv_open() a fwait berwete

note: Bail back to normal mode.
en: Could not open console.
wa: Dji n' a savou drovi l' conzôle.

en: Unknown pixel mode %d.
wa: Môde di picsels %d nén cnoxhou.

en: Can not draw character U+%04x.
wa: Dji n' sai dessiner li caractere U+%04x.
