vte master - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
bg: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
bg: GnuTLS не е включена. Данните ще бъдат записани нешифрирани!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
bg: Неуспешно задаване на канала да е без блокиране: %s

en: poll error: %s
bg: грешка при заявка „poll“: %s

en: Operation timed out
bg: Времето за действието изтече

en: Operation was cancelled
bg: Действието е отменено

en: Failed to read from child pipe (%s)
bg: Грешка при четене от дъщерния процес (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
bg: Директорията не може да се смени на „%s“: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
bg: Дъщерният процес не може да се изпълни „%s“:
