vte 0.11.6 - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
ca: AVÍS

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
ca: El GNUTLS no està habilitat; s'escriuran les dades al disc sense xifrar!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
ca: S'ha produït un error en establir el conducte com a no bloquejable: %s

en: poll error: %s
ca: s'ha produït un error en l'enquesta: %s

en: Operation timed out
ca: L'operació ha excedit el temps

en: Operation was cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'operació

en: Failed to read from child pipe (%s)
ca: S'ha produït un error en llegir del conducte fill (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
ca: No s'ha pogut canviar al directori «%s»:%s

en: Failed to execute child process “%s”:
ca: No s'ha pogut executar el procés fill «%s»:
