vte - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
cs: Není povoleno GnuTLS – data budou na disku uložena nezašifrovaná!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
cs: Selhalo nastavení roury jako neblokující: %s

en: poll error: %s
cs: Chyba dotazování (poll): %s

en: Operation timed out
cs: Vypršel časový limit operace

en: Operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Failed to read from child pipe (%s)
cs: Selhalo čtení z roury potomka (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
cs: Selhala změna složky na „%s“: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
cs: Selhalo spuštění procesu potomka „%s“:
