vte - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
eo: AVERTO

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
eo: GnuTLS ne estas ŝaltita; datumoj estos skribitaj sen ĉifrado al la disko!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
eo: Malsukcesis agordi dukton al neblokada: %s

en: poll error: %s
eo: enketa eraro: %s

en: Operation timed out
eo: La operacio eltempiĝis

en: Operation was cancelled
eo: La operacio estas nuligita

en: Failed to read from child pipe (%s)
eo: Malsukcesis legi de duktido (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
eo: Malsukcesis ŝanĝi dosierujon “%s”: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
eo: Malsukcesis plenumi procezidon “%s”:
