vte - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
nl: GnuTLS niet ingeschakeld, gegevens zullen onversleuteld naar de schijf worden geschreven!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
nl: Niet-blokkerend instellen van pijp is mislukt: %s

en: poll error: %s
nl: pollfout: %s

en: Operation timed out
nl: Time-out bij bewerking

en: Operation was cancelled
nl: Bewerking geannuleerd

en: Failed to read from child pipe (%s)
nl: Lezen van dochterpijplijn (%s) is mislukt

en: Failed to change to directory “%s”: %s
nl: Wijzigen naar map ‘%s’ is mislukt: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
nl: Uitvoeren van dochterproces ‘%s’ is mislukt:
