vte 0.14.1 - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
oc: AVERTIMENT

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
oc: GnuTLS es pas activat ; las donadas seràn escritas sul disc sens èsser chifradas !

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
oc: Fracàs de la mesa en plaça d'una pipa non blocanta : %s

en: poll error: %s
oc: error de poll : %s

en: Operation timed out
oc: L’operacion a expirat

en: Operation was cancelled
oc: L'operacion es estada anullada

en: Failed to read from child pipe (%s)
oc: Error al moment de la lectura del filh (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
oc: Fracàs del cambiament de repertòri « %s » : %s

en: Failed to execute child process “%s”:
oc: L'execucion del processus filh a fracassat « %s » :
