vte - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: WARNING
pl: OSTRZEŻENIE

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
pl: Nie włączono obsługi biblioteki GnuTLS. Dane zapisywane na dysku nie będą zaszyfrowane.

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
pl: Ustawienie potoku na nieblokujący się nie powiodło: %s

en: poll error: %s
pl: błąd odpytywania: %s

en: Operation timed out
pl: Działanie przekroczyło czas oczekiwania

en: Operation was cancelled
pl: Działanie zostało anulowane

en: Failed to read from child pipe (%s)
pl: Odczytanie z potoku potomnego (%s) się nie powiodło

en: Failed to change to directory “%s”: %s
pl: Przejście do katalogu „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
pl: Wykonanie procesu potomnego „%s” się nie powiodło:

en: Command completed
pl: Ukończono polecenie
