vte - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
sk: UPOZORNENIE

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
sk: Šifrovanie GnuTLS nie je povolené. Údaje budú zapísané na disk nešifrované!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
sk: Zlyhalo nastavenie neblokovaného zreťazenia: %s

en: poll error: %s
sk: chyba dopytovania. %s

en: Operation timed out
sk: Čas operácie vypršal

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Failed to read from child pipe (%s)
sk: Chyba pri čítaní z dcérskeho zreťazenia (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
sk: Zlyhala zmena adresára na „%s“: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
sk: Zlyhalo spustenie dcérskeho procesu „%s“:
