vte - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
sr: УПОЗОРЕЊЕ

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
sr: Гну-ТЛС није омогућен, подаци ће бити записани на диск нешифровани!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
sr: Нисам успео да подесим цевку (пајп) у режим неблокирања: %s

en: poll error: %s
sr: грешка праћења промене: %s

en: Operation timed out
sr: Радња је истекла

en: Operation was cancelled
sr: Радња је отказана

en: Failed to read from child pipe (%s)
sr: Грешка при читању дете-цевке (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
sr: Нисам успео да се пребацим у директоријум „%s“: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
sr: Нисам успео да извршим дете процес „%s“:
