vte master - en to kab translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
kab: ΓUR-K

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
kab: GnuTLS ur yettwarmed ara; isefka ad ttwarun ɣef uḍebsi ur yettwawgelhen ara!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
kab: Yecceḍ usbadu tagmamt ur yettusweḥlen ara: %s

en: poll error: %s
kab: tuccḍa deg ufmiḍi: %s

en: Operation timed out
kab: Iεedda wakud n temhelt

en: Operation was cancelled
kab: Tamhelt tettusefsex

en: Failed to read from child pipe (%s)
kab: Tecceḍ tɣuri seg tegmamt taqrurt (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
kab: Yecceḍ usenfel ɣer ukaram "%s": %s

en: Failed to execute child process “%s”:
kab: Yecceḍ uselkem n ukala aqrur "%s":
