vte master - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
hu: FIGYELMEZTETÉS

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
hu: A GnuTLS nincs engedélyezve. Az adatok titkosítatlanul lesznek a lemezre írva!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
hu: Nem sikerült nem blokkolóra állítani a csővezetéket: %s

en: poll error: %s
hu: lekérdezési hiba: %s

en: Operation timed out
hu: A művelet túllépte az időkorlátot

en: Operation was cancelled
hu: A művelet megszakítva

en: Failed to read from child pipe (%s)
hu: Nem sikerült olvasni a gyermek csővezetékből (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
hu: Nem sikerült átváltani a(z) „%s” könyvtárra: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
hu: Nem sikerült végrehajtani a(z) „%s” gyermekfolyamatot:
