vte 0.62.x - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
nb: ADVARSEL

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
nb: GNUTLS er ikke aktivert; data vil bli skrevet til disk uten kryptering!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
nb: Klarte ikke å sette rør til ikke-blokkerende: %s

en: poll error: %s
nb: feil ved henting: %s

en: Operation timed out
nb: Operasjonen fikk tidsavbrudd

en: Operation was cancelled
nb: Operasjonen ble avbrutt

en: Failed to read from child pipe (%s)
nb: Feil under lesing fra underrør (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
nb: Klarte ikke å endre til katalog «%s»: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
nb: Klarte ikke å kjøre underprosess «%s»:
