vte - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
sv: VARNING

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
sv: GnuTLS inte aktiverat; data kommer skrivas till disk okrypterade!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
sv: Misslyckades med att göra rör icke-blockerande: %s

en: poll error: %s
sv: poll-fel: %s

en: Operation timed out
sv: Åtgärdens tidsgräns överskreds

en: Operation was cancelled
sv: Åtgärden avbröts

en: Failed to read from child pipe (%s)
sv: Misslyckades med att läsa från underordnat rör (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
sv: Misslyckades med att byta till katalogen ”%s”: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
sv: Misslyckades med att köra underordnad process ”%s”:
