vte - en to xh translation catalogue (18 entries)

en: Unable to convert characters from %s to %s.
xh: Akukwazeki ukuguqula iimpawu ukusuka ku %s ukuya ku %s.

en: Attempt to set invalid NRC map '%c'.
xh: Umzamo wokumisela imephu engasebenziyo ye-NRC '%c'.

note: Application signalled an "identified coding system" we haven't heard of.  See ECMA-35 for gory details.
en: Unrecognized identified coding system.
xh: Inkqubo echongiweyo engaqondakaliyo yokwenza ikhowudi.

en: Attempt to set invalid wide NRC map '%c'.
xh: Umzamo wokumisela imephu ebanzi engasebenziyo ye-NRC '%c'.

en: Error adding `%s' to environment, continuing.
xh: Impazamo yokudibanisa `%s' kwimeko-bume, eqhubekayo.

note: Give the user some clue as to why session logging is not * going to work (assuming we can open a pty using some other * method).
en: can not run %s
xh: akukwazeki ukuphumeza inkqubo %s

en: Error creating signal pipe.
xh: Impazamo yokudala umqondiso wombhobho wothungelwano.

en: Duplicate (%s/%s)!
xh: Phinda (%s/%s)!

en: Error compiling regular expression "%s".
xh: Impazamo yokuqokelela indlela yesiqhelo emiselweyo "%s".

en: No handler for control sequence `%s' defined.
xh: Akukho mphathi wokulawula ukulandelelana `%s' okuchaziweyo.

note: Translators: %s is replaced with error message returned by strerror().
en: Error reading from child: %s.
xh: Impazamo yokufunda inkqubo engumntwana: %s.

en: Error (%s) converting data for child, dropping.
xh: Impazamo (%s) yokuguqula i-data yenkqubo engumntwana, xa uyifaka.

en: Error reading PTY size, using defaults: %s.
xh: Impazamo yokufunda ubukhulu be-PTY, kusetyenziswa ezimiselweyo: %s.

en: Error setting PTY size: %s.
xh: Impazamo yokumisela ubukhulu be-PTY: %s.

note: Aaargh.  We're screwed.
en: _vte_conv_open() failed setting word characters
xh: _vte_conv_open() ayiphumelelanga ukumisela iimpawu zamagama

note: Bail back to normal mode.
en: Could not open console.
xh: Akukwazekanga ukuvula isixhasi.

en: Unknown pixel mode %d.
xh: Inkqubo engaziwayo ye-pixel %d.

en: Can not draw character U+%04x.
xh: Akukwazeki ukuzoba uphawu U+%04x.
