vte master - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
eu: ABISUA

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
eu: GNUTLS ez dago gaituta, datuak zifratu gabe idatziko dira diskoan!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
eu: Huts egin du kanalizazioa ez-blokeatzaile gisa ezartzeak: %s

en: poll error: %s
eu: kontsultaren errorea: %s

en: Operation timed out
eu: Eragiketak denbora agortu du

en: Operation was cancelled
eu: Eragiketa bertan behera utzi da

en: Failed to read from child pipe (%s)
eu: Ezin izan da kanalizazio umetik irakurri (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
eu: Ezin izan da “%s” direktoriora aldatu: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
eu: Ezin izan da “%s” prozesu haurra exekutatu:
