vte - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
ka: გაფრთხილება

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
ka: GnuTLS ჩართული არაა; მონაცემები დისკზე დაშიფვრის გარეშე ჩაიწერება!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
ka: Pipe-ის დაუბლოკავ რეჟიმზე გადართვის პრობლემა: %s

en: poll error: %s
ka: პოლის შეცდომა: %s

en: Operation timed out
ka: ოპერაციის ვადა გავიდა

en: Operation was cancelled
ka: ოპერაცია გაუქმდა

en: Failed to read from child pipe (%s)
ka: მონაცემთა წაკითხვა ქვეპროცესის არხიდან ვერ მოხერხდა (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
ka: საქაღალდის ცვლილების შეცდომა "%s": %s

en: Failed to execute child process “%s”:
ka: შვილობილი პროცესის გაშვების შეცდომა %s:
