vte - en to th translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
th: คำเตือน

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
th: ไม่ได้เปิดใช้ GnuTLS; ข้อมูลจะถูกเขียนลงดิสก์โดยไม่เข้ารหัสลับ!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
th: ตั้งค่าการไม่ปิดกั้นไปป์ไม่สำเร็จ: %s

en: poll error: %s
th: การวนถามผิดพลาด: %s

en: Operation timed out
th: ปฏิบัติการหมดเวลา

en: Operation was cancelled
th: ปฏิบัติการถูกยกเลิก

en: Failed to read from child pipe (%s)
th: อ่านข้อมูลจากไปป์ลูกไม่สำเร็จ (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
th: เปลี่ยนไดเรกทอรี “%s” ไม่สำเร็จ: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
th: เรียกใช้งานโพรเซสลูก “%s” ไม่สำเร็จ:
