vte master - en to ab translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
ab: АГӘҼАНҴАРА

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
ab: GnuTLS аҿакӡам; Адыррақәа шифрркрада ианызаауоит адиск аҟны!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
ab: Аанкылара зымуо аканал %s ашьақәыргылара залымшеит:

en: poll error: %s
ab: Азҵаараҭараан иҟалеит агха: %s

en: Operation timed out
ab: Азыԥшразы ишәзаԥҵәаз аамҭа нцәеит

en: Operation was cancelled
ab: Аоперациа аҟәыхуп

en: Failed to read from child pipe (%s)
ab: Иаҿыгоу аканал (%s) аҟынтә аиагара залымшахеит

en: Failed to change to directory “%s”: %s
ab: Аизакхьӡынҵа “%s” ахь аиасра залымшахеит: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
ab: Иаҿыгоу апроцесс “%s” аҟаҵара залымшахеит:
