vte - en to sl_SI translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
sl_SI: OPOZORILO

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
sl_SI: Paket GnuTLS ni omogočen; podatki bodo na disk zapisani na nešifriran način!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
sl_SI: Ni mogoče nastaviti cevi: %s

en: poll error: %s
sl_SI: napaka preverjanja: %s

en: Operation timed out
sl_SI: Opravilo je časovno poteklo

en: Operation was cancelled
sl_SI: Opravilo je preklicano

en: Failed to read from child pipe (%s)
sl_SI: Napaka med branjem podrejenega vodila (%s).

en: Failed to change to directory “%s”: %s
sl_SI: Spreminjanje mape je spodletelo »%s«: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
sl_SI: Izvajanje podrejenega opravila je spodletelo »%s«:
