vte - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
ug: GnuTLS قوزغىتىلمىغان: سانلىق مەلۇماتنى دىسكىغا شىفىرلىماي يازىدۇ!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
ug: نور توسۇلمىغاننى تەڭشىيەلمىدى: %s

en: poll error: %s
ug: سۈرۈشتۈرۈش خاتالىقى: %s

en: Operation timed out
ug: مەشغۇلات ۋاقتى ئېشىپ كەتتى

en: Operation was cancelled
ug: مەشغۇلات بىكار قىلىندى

en: Failed to read from child pipe (%s)
ug: تارماق نوردىن ئوقۇيالمىدى (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
ug: مۇندەرىجە «%s» غا ئۆزگەرتەلمىدى: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
ug: تارماق جەريان «%s» نى ئىجرا قىلالمىدى:
