vdr-hello 2.6.0 - en to de translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
de: Ein freundlicher Gruß

en: Hello
de: Hallo

en: Greeting time (s)
de: Dauer des Grußes (s)

en: Use alternate greeting
de: Alternativen Gruß verwenden

en: Howdy folks!
de: Tach zusammen!

en: Hello world!
de: Hallo Welt!
