vdr-hello 2.6.0 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
hr: Prijateljska dobrodošlica

en: Hello
hr: Pozdrav

en: Greeting time (s)
hr: Trajanje dobrodošlice (s)

en: Use alternate greeting
hr: Koristi alternativni pozdrav

en: Howdy folks!
hr: Pozdrav ljudi!

en: Hello world!
hr: Pozdrav svijete!
