vdr-hello 2.6.0 - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
lt: Draugiškas labas

en: Hello
lt: Labas!

en: Greeting time (s)
lt: Pasveikinomo laikas (s)

en: Use alternate greeting
lt: Naudoti alternatyvų pasveikinimą

en: Howdy folks!
lt: Kaip yr chebryte?

en: Hello world!
lt: Labas pasauli!
