vdr-hello 2.6.0 - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
tr: Dostça selam

en: Hello
tr: Merhaba

en: Greeting time (s)
tr: Selam vakiti (s)

en: Use alternate greeting
tr: Alternatif selam kullan

en: Howdy folks!
tr: Selam dostlar!

en: Hello world!
tr: Merhaba dünya!
