VDR 1.5.7 - en to de_DE translation catalogue (25 entries)

en: ALL (slow)
de_DE: Alle (langsam)

en: AUTO/ON
de_DE: AUTO/EIN

en: Setup
de_DE: Einstellungen

en: General
de_DE: Allgemein

en: Source Type
de_DE: Signal Art

en: verbosity
de_DE: Logmeldungen

en: logfile
de_DE: Log Ausgabe

en: Channels
de_DE: Kanäle

en: TV channels
de_DE: TV Kanäle

en: Radio channels
de_DE: Radio Kanäle

en: FTA channels
de_DE: unverschlüsselte Kanäle

en: Scrambled channels
de_DE: verschlüsselte Kanäle

en: Cable and Terrestrial
de_DE: Kabel und Terrestrisch

en: Country
de_DE: Land

en: Cable Inversion
de_DE: Inversion DVB-C

en: Cable Symbolrate
de_DE: Symbolrate DVB-C

en: Cable modulation
de_DE: Modulation DVB-C

en: Cable Network PID
de_DE: Kabel Netzwerk PID

en: Terr  Inversion
de_DE: Inversion T/T2

en: Satellite
de_DE: Satellit

en: remove invalid channels
de_DE: ungültige Kanäle löschen

en: update existing channels
de_DE: Kanäle aktualisieren

en: append new channels
de_DE: neue Kanäle anfügen

en: Settings
de_DE: Einstellungen

en: CANNOT SCAN - No device!
de_DE: KANN NICHT SCANNEN - kein Device!
