VDR 2.6.0 - en to cs translation catalogue (477 entries)

en: *** Invalid Channel ***
cs: *** Neplatný kanál ***

en: CAM activated!
cs: CAM aktivován

en: Channel not available!
cs: Kanál není dostupný!

en: Can't start Transfer Mode!
cs: Nelze začít s přenosem

en: off
cs: vyp.

en: on
cs: zap.

en: none
cs: žádný

en: Polarization
cs: Polarizace

en: System
cs: Systém

en: Srate
cs: Symbolová rychlost

en: Inversion
cs: Inverze

en: Modulation
cs: Modulace

en: Bandwidth
cs: Šířka pásma

en: Transmission
cs: Přenos

en: Guard
cs: Ochranný interval

en: Hierarchy
cs: Hierarchický mód

en: Rolloff
cs: RollOff

en: T2SystemId
cs: Systémový identifikátor T2

en: SISO/MISO
cs: Mód SISO/MISO

en: Starting EPG scan
cs: Začíná prohledávání EPG

en: Content$Movie/Drama
cs: drama

en: Content$Detective/Thriller
cs: thriller

en: Content$Adventure/Western/War
cs: dobrodruřný/western/válečný

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
cs: Science Fiction/Fantasy/Horror

en: Content$Comedy
cs: komedie

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
cs: mýdlová opera/melodrama/folklorní

en: Content$Romance
cs: romantický

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
cs: skutečný/klasický/náboženství/historický film/drama

en: Content$Adult Movie/Drama
cs: film pro dospělé/drama

en: Content$News/Current Affairs
cs: aktuální události

en: Content$News/Weather Report
cs: počasí

en: Content$News Magazine
cs: zprávy

en: Content$Documentary
cs: dokumentární

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
cs: diskuze/rozhovor/debata

en: Content$Show/Game Show
cs: zábavné hry

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
cs: soutěžní/vědomostní/soutěžní hra

en: Content$Variety Show
cs: varieté

en: Content$Talk Show
cs: diskuzní pořad

en: Content$Sports
cs: sport

en: Content$Special Event
cs: zvláštní událost

en: Content$Sport Magazine
cs: sportovní pořad

en: Content$Football/Soccer
cs: fotbal

en: Content$Tennis/Squash
cs: squash

en: Content$Team Sports
cs: týmové sporty

en: Content$Athletics
cs: atletika

en: Content$Motor Sport
cs: motorismus

en: Content$Water Sport
cs: vodní sporty

en: Content$Winter Sports
cs: zimní sporty

en: Content$Equestrian
cs: jezdectví

en: Content$Martial Sports
cs: bojové sporty

en: Content$Children's/Youth Programme
cs: pro děti a mládež

en: Content$Pre-school Children's Programme
cs: pro předškloní děti

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
cs: zábavné pro děti od 6 do 14 let

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
cs: zábavné pro děti od 10 do 16 let

en: Content$Informational/Educational/School Programme
cs: informační/zpravdajský/školní program

en: Content$Cartoons/Puppets
cs: kreslené / loutky

en: Content$Music/Ballet/Dance
cs: hudba/balet/tanec

en: Content$Rock/Pop
cs: rock/pop

en: Content$Serious/Classical Music
cs: vážná/klasická hudba

en: Content$Folk/Tradional Music
cs: folk/country

en: Content$Jazz
cs: jazz

en: Content$Musical/Opera
cs: muzikál/opera

en: Content$Ballet
cs: balet

en: Content$Arts/Culture
cs: umění/kultura

en: Content$Performing Arts
cs: múzické umění

en: Content$Fine Arts
cs: výtvarné umění

en: Content$Religion
cs: náboženství

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
cs: populární kultura/tradiční umění

en: Content$Literature
cs: literatura

en: Content$Film/Cinema
cs: film/kino

en: Content$Experimental Film/Video
cs: experimentální film/video

en: Content$Broadcasting/Press
cs: vysílání/tisk

en: Content$New Media
cs: nová média

en: Content$Arts/Culture Magazine
cs: kulturní magazín

en: Content$Fashion
cs: móda

en: Content$Social/Political/Economics
cs: sociální/politické/ekonomické

en: Content$Magazine/Report/Documentary
cs: časopis/report/dokumentární

en: Content$Economics/Social Advisory
cs: ekonomika/sociální poradenství

en: Content$Remarkable People
cs: významné osobnosti

en: Content$Education/Science/Factual
cs: vzdělávání/věda/fakta

en: Content$Nature/Animals/Environment
cs: příroda/zvířata/životní prostředí

en: Content$Technology/Natural Sciences
cs: technologie/přírodní vědy

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
cs: medicína/filozofie/psychologie

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
cs: zahraničí/expedice

en: Content$Social/Spiritual Sciences
cs: sociální / duchovní vědy

en: Content$Further Education
cs: další vzdělávání

en: Content$Languages
cs: jazyky

en: Content$Leisure/Hobbies
cs: volný čas/koníčky

en: Content$Tourism/Travel
cs: turistika/cestování

en: Content$Handicraft
cs: řemesla

en: Content$Motoring
cs: motorismus

en: Content$Fitness & Health
cs: fittens a zdraví

en: Content$Cooking
cs: vaření

en: Content$Advertisement/Shopping
cs: reklama

en: Content$Gardening
cs: zahradnictví

en: Content$Original Language
cs: původní jazyky

en: Content$Black & White
cs: černobílé

en: Content$Unpublished
cs: nepublikované

en: Content$Live Broadcast
cs: živé vysílání

en: ParentalRating$from %d
cs: Rodičovká kontrola od %d

en: No title
cs: Bez názvu

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
cs: Česky

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
cs: cze

en: Phase 1: Detecting RC code type
cs: Fáze 1: Detekce typu kódu

en: Press any key on the RC unit
cs: Stiskněte libovolnou klávesu ovládání

en: RC code detected!
cs: Kód byl detekován!

en: Do not press any key...
cs: Nemačkejte žádné klávesy...

en: Phase 2: Learning specific key codes
cs: Fáze 2: Učení konkrétního kódu kláves

en: Press key for '%s'
cs: Stiskněte klávesu pro '%s'

en: Press 'Up' to confirm
cs: Stiskněte 'Nahoru' pro potvrzení

en: Press 'Down' to continue
cs: Stiskněte 'Dolů' pro pokračování

en: (press 'Up' to go back)
cs: (stiskněte 'Nahoru' pro zpět)

en: (press 'Down' to end key definition)
cs: (stiskněte 'Dolů' pro ukončení)

en: (press 'Menu' to skip this key)
cs: (stiskněte 'Menu' pro přeskočení definice klávesy)

en: Learning Remote Control Keys
cs: Učení kódů dálkového ovládání

en: Phase 3: Saving key codes
cs: Fáze 3: Uložení kódů

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
cs: Stiskněte 'Nahoru' pro uložení, 'Dolů' pro zrušení

en: Key$Up
cs: Nahoru

en: Key$Down
cs: Dolů

en: Key$Menu
cs: Menu

en: Key$Ok
cs: Ok

en: Key$Back
cs: Zpět

en: Key$Left
cs: Vlevo

en: Key$Right
cs: Vpravo

en: Key$Red
cs: Červený

en: Key$Green
cs: Zelený

en: Key$Yellow
cs: Žlutý

en: Key$Blue
cs: Modrý

en: Key$Info
cs: Info

en: Key$Play/Pause
cs: Přehrát/Pozastavit

en: Key$Play
cs: Přehrát

en: Key$Pause
cs: Pozastavit

en: Key$Stop
cs: Zastavit

en: Key$Record
cs: Nahrát

en: Key$FastFwd
cs: Dopředu

en: Key$FastRew
cs: Dozadu

en: Key$Next
cs: Dále

en: Key$Prev
cs: Zpět

en: Key$Power
cs: Vypínač

en: Key$Channel+
cs: Kanál+

en: Key$Channel-
cs: Kanál-

en: Key$PrevChannel
cs: Předcházející kanál

en: Key$Volume+
cs: Hlasitost+

en: Key$Volume-
cs: Hlasitost-

en: Key$Mute
cs: Ticho

en: Key$Audio
cs: Zvuk

en: Key$Subtitles
cs: Titulky

en: Key$Schedule
cs: Program (EPG)

en: Key$Channels
cs: Kanály

en: Key$Timers
cs: Časovače

en: Key$Recordings
cs: Nahrávky

en: Key$Setup
cs: Nastavení

en: Key$Commands
cs: Příkazy

en: Key$User0
cs: Uživatel0

en: Key$User1
cs: Uživatel1

en: Key$User2
cs: Uživatel2

en: Key$User3
cs: Uživatel3

en: Key$User4
cs: Uživatel4

en: Key$User5
cs: Uživatel5

en: Key$User6
cs: Uživatel6

en: Key$User7
cs: Uživatel7

en: Key$User8
cs: Uživatel8

en: Key$User9
cs: Uživatel9

en: Free To Air
cs: volný

en: encrypted
cs: kódovaný

en: Edit channel
cs: Editace kanálu

en: Name
cs: Název

en: Source
cs: Zdroj

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Channel settings are not unique!
cs: Nastavení kanálu není jedinečné!

en: Channels
cs: Kanály

en: Button$Edit
cs: Editace

en: Button$New
cs: Nový

en: Button$Delete
cs: Smazat

en: Button$Mark
cs: Označit

en: Channel is being used by a timer!
cs: Na kanálu se právě nahrává!!

en: Delete channel?
cs: Smazat kanál?

en: Edit folder
cs: Změna složky

en: New folder
cs: Nová složka

en: Folder name already exists!
cs: Složka již existuje!

en: Folder name must not contain '%c'!
cs: Jméno složky nesmí obsahovat '%c'!

en: Button$Open
cs: Otevřít

en: Delete folder and all sub folders?
cs: Smazat složku včetně podsložek?

en: Delete folder?
cs: Smazat složku?

en: Edit timer
cs: Editace nahrávání

en: Active
cs: Aktivní

en: Channel
cs: Kanál

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: Stop
cs: Konec

en: Priority
cs: Priorita

en: Lifetime
cs: Životnost

en: File
cs: Soubor

en: Button$Folder
cs: Složka

en: Button$Single
cs: Bez opakování

en: Button$Repeating
cs: S opakováním

en: First day
cs: První den

en: Select folder
cs: Vybrat složku

en: Timers
cs: Nahrávání

en: Button$On/Off
cs: Zap./Vyp.

en: Button$Info
cs: Info

en: Delete timer?
cs: Smazat nahrávání?

en: Timer still recording - really delete?
cs: Probíhá nahrávání - opravdu smazat?

en: Event
cs: Událost

en: Button$Timer
cs: Nahrávání

en: Button$Record
cs: Nahrát

en: Button$Switch
cs: Přepnout

en: What's on now?
cs: Aktuální program

en: What's on next?
cs: Následující program

en: Button$Next
cs: Další

en: Button$Now
cs: Nyní

en: Button$Schedule
cs: Program

en: Can't switch channel!
cs: Kanál nelze přepnout!

en: Schedule
cs: Program (EPG)

en: Schedule - %s
cs: Program - %s

en: This event - %s
cs: Tato událost - %s

en: This event - all channels
cs: Tato událost - všechny kanály

en: All events - all channels
cs: Všechny události - všechny kanály

en: Please enter %d digits!
cs: Prosím vložte %d znaků!

en: CAM not responding!
cs: CAM neodpovídá!

en: Edit path
cs: Editace cesty

en: Folder
cs: Složka

en: This folder is currently in use - no changes are possible!
cs: Tato složka je používána - změny nejsou možné!

en: Move entire folder containing %d recordings?
cs: Přesunout vloženou složku obsahující %d nahrávek?

en: Error while moving folder!
cs: Chyba při přesunu složky!

en: Edit recording
cs: Editace nahrávky

en: This recording is currently in use - no changes are possible!
cs: Tato nahrávka je nyní používána - změny nejsou možné!

en: Button$Cancel cutting
cs: Zrušení střihu

en: Button$Stop cutting
cs: Zastavení střihu

en: Button$Cancel moving
cs: Zrušení přesunu

en: Button$Stop moving
cs: Zastavení přesunu

en: Button$Cancel copying
cs: Zrušení kopírování

en: Button$Stop copying
cs: Zastavené kopírování

en: Button$Cut
cs: Střih

en: Button$Delete marks
cs: Výmaz značek

en: Recording vanished!
cs: Nahrávka zmizela!

en: Edited version already exists - overwrite?
cs: Editovaná verze již existuje - přepsat?

en: Error while queueing recording for cutting!
cs: Chyba při vložení nahrávky do fronty pro střih

en: Rename recording to folder name?
cs: Přejmenovat nahrávku jménem složky?

en: Delete editing marks for this recording?
cs: Samzat editační značky této nahrávky?

en: Error while deleting editing marks!
cs: Chyba při mazání editačních značek!

en: Error while changing priority/lifetime!
cs: Chyba při změně priority/životnosti!

en: Error while changing folder/name!
cs: Chyba při změně složky/jména!

en: Recording info
cs: Detail nahrávky

en: Button$Play
cs: Přehrát

en: Button$Rewind
cs: Na začátek

en: Recordings
cs: Nahrávky

en: Commands
cs: Příkazy

en: Delete recording?
cs: Smazat nahrávku?

en: Recording is being edited - really delete?
cs: Nahrávka je editována - opravdu smazat?

en: Error while deleting recording!
cs: Chyba při mazání nahrávky!

en: Recording commands
cs: Příkazy nahrávání

en: never
cs: nikdy

en: skin dependent
cs: podle vzhledu

en: always
cs: vždy

en: Setup.OSD$Language
cs: Jazyk

en: Setup.OSD$Skin
cs: Vzhled

en: Setup.OSD$Theme
cs: Téma

en: Setup.OSD$Left (%)
cs: Vlevo (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
cs: Nahoře (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
cs: Šířka (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
cs: Výška (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
cs: Čas zobrazení zprávy (s)

en: Setup.OSD$Use small font
cs: Používat malé písmo

en: Setup.OSD$Anti-alias
cs: Vyhladit písmo

en: Setup.OSD$Default font
cs: Výchozí písmo

en: Setup.OSD$Small font
cs: Malé písmo

en: Setup.OSD$Fixed font
cs: Fixní písmo

en: Setup.OSD$Default font size (%)
cs: Velikost výchozího písma (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
cs: Velikost malého písma (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
cs: Velikost fixního písma (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
cs: Pozice informace o kanálu

en: bottom
cs: dole

en: top
cs: hahoře

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
cs: Čas zobr. informace o kanálu (s)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
cs: Informace při změně kanálu

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
cs: Časový limit informace o kanálu

en: Setup.OSD$Scroll pages
cs: Rolovat strany

en: Setup.OSD$Scroll wraps
cs: Z konce na začátek

en: Setup.OSD$Menu key closes
cs: Klávesa Menu zavírá

en: Setup.OSD$Recording directories
cs: Seznam nahrávek

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
cs: Složky v menu časovače

en: Setup.OSD$Always sort folders first
cs: Adresáře řadit vždy na začátek

en: Setup.OSD$Number keys for characters
cs: Psát písmena pomocí číselných kláves

en: Setup.OSD$Color key 0
cs: Barva klávesy 0

en: Setup.OSD$Color key 1
cs: Barva klávesy 1

en: Setup.OSD$Color key 2
cs: Barva klávesy 2

en: Setup.OSD$Color key 3
cs: Barva klávesy 3

en: Button$Scan
cs: Snímat

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
cs: Časový limit pro snímání EPG (h)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
cs: EPG úroveň chyb

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
cs: Ukazovat starší EPG data (min)

en: Setup.EPG$Set system time
cs: Nastavit systémový čas

en: Setup.EPG$Use time from transponder
cs: Použít čas z kanálu

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
cs: Preferované jazyky

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
cs: Preferovaný jazyk

en: center cut out
cs: dostředu oříznout

en: no
cs: ne

en: names only
cs: jen názvy

en: PIDs only
cs: jen PID

en: names and PIDs
cs: názvy a PID

en: add new channels
cs: přidat nové kanály

en: add new transponders
cs: přidat nové transpondéry

en: Button$Audio
cs: Zvuk

en: Button$Subtitles
cs: Titulky

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
cs: Primární DVB zařízení

en: Setup.DVB$Standard compliance
cs: Kompatibilní norma

en: Setup.DVB$Video format
cs: Formát videa

en: Setup.DVB$Video display format
cs: Formát zobrazení videa

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
cs: Používat zvuk v Dolby Digital

en: Setup.DVB$Update channels
cs: Aktualizace kanálů

en: Setup.DVB$Audio languages
cs: Jazyky zvuku

en: Setup.DVB$Audio language
cs: Jazyk zvuku

en: Setup.DVB$Display subtitles
cs: Zobrazovat titulky

en: Setup.DVB$Subtitle languages
cs: Jazyky titulků

en: Setup.DVB$Subtitle language
cs: Jazyk titulků

en: Setup.DVB$Subtitle offset
cs: Posunutí titulků

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
cs: Průhlednost písma titulků

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
cs: Průhlednost pozadí titulků

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
cs: Používat DiSEqC

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
cs: SLOF (MHz)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
cs: Dolní frekvence LNB (MHz)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
cs: Horní frekvence LNB (MHz)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
cs: Zařízení %d připojeno k sat. kabelu

en: Setup.LNB$own
cs: vlastní

en: Setup.LNB$Use dish positioner
cs: Použít anténní pozicionér?

en: Setup.LNB$Site latitude (degrees)
cs: Zeměpisná šířka místa (stupně)

en: South
cs: Jih

en: North
cs: Sever

en: Setup.LNB$Site longitude (degrees)
cs: Zeměpisná délka místa (stupně)

en: West
cs: Západ

en: East
cs: Východ

en: Setup.LNB$Max. positioner swing (degrees)
cs: Max. otočení pozicionéru (stupně)

en: Setup.LNB$Positioner speed (degrees/s)
cs: Rychlost pozicionéru (stupně/vteřinu)

en: CAM reset
cs: Reset CAMu

en: CAM present
cs: CAM přítomen

en: CAM ready
cs: CAM připraven

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  (activating)
cs:  (aktivuji)

en: Button$Cancel activation
cs: Zrušení aktivace

en: Button$Activate
cs: Aktivace

en: Button$Menu
cs: Menu

en: Button$Reset
cs: Reset

en: Opening CAM menu...
cs: Otevírá se menu CAM...

en: Can't open CAM menu!
cs: Menu CAM není dostupné

en: Can't activate CAM!
cs: Nemohu aktivovat CAM!

en: CAM is in use - really reset?
cs: CAM se používá - opravdu restartovat?

en: Can't reset CAM!
cs: CAM modul nelze restartovat!

en: do not pause live video
cs: nepřerusovat běžící program

en: confirm pause live video
cs: potvdit přerušení běžícího programu

en: pause live video
cs: přerušit běžící program

en: confirm
cs: potvrdit

en: yes
cs: ano

en: Recording
cs: Nahrávání

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
cs: Nahrávat před začátkem (min)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
cs: Nahrávat po konci (min)

en: Setup.Recording$Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
cs: Výchozí životnost

en: Setup.Recording$Pause key handling
cs: Chování klávesy Přerušení

en: Setup.Recording$Pause priority
cs: Priorita přerušení

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
cs: Životnost přerušení (d)

en: Setup.Recording$Use episode name
cs: Používat název epizody

en: Setup.Recording$Use VPS
cs: Používat VPS

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
cs: Časová rezerva pro VPS (s)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
cs: Označit okamžité nahrávky

en: Setup.Recording$Name instant recording
cs: Pojmenovat okamžité nahrávky

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
cs: Délka okamžitého nahrávání (min)

en: Setup.Recording$present event
cs: současná událost

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
cs: Maximální velikost nahrávky (MB)

en: Setup.Recording$Split edited files
cs: Dělit editované soubory

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
cs: Mazat nahrávky Timeshift

en: Replay
cs: Přehrávání

en: Setup.Replay$Multi speed mode
cs: Vícerychlostní mód

en: Setup.Replay$Show replay mode
cs: Zobrazit režim přehrávání

en: Setup.Replay$Show remaining time
cs: Zobrazit zbývající čas

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
cs: Čas zobrazení ukazatele průběhu (s)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
cs: Pozastavit přehrávání při nastavování značky

en: Setup.Replay$Pause replay when jumping to a mark
cs: Pozastavit přehrávání při skoku na značku

en: Setup.Replay$Skip edited parts
cs: Přeskočit editavané části

en: Setup.Replay$Pause replay at last mark
cs: Pozastavit přehrávání na poslední značce

en: Setup.Replay$Initial duration for adaptive skipping (s)
cs: Trvání úvodního času pro adaptivní přeskakování (s)

en: Setup.Replay$Reset timeout for adaptive skipping (s)
cs: Doba pro vynulování adaptivního přeskakování (s)

en: Setup.Replay$Alternate behavior for adaptive skipping
cs: Změň chování adaptivního přeskakování

en: Setup.Replay$Use Prev/Next keys for adaptive skipping
cs: Použití tlačítek Zpšt/Dále pro adaptivní přeskakování

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys (s)
cs: Velikost skoku za použití tlačítek Zelená/Žlutá (s)

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys in repeat (s)
cs: Velikost skoku za použití tlačítek Zelená/Žlutá při opakování (s)

en: Setup.Replay$Resume ID
cs: ID obnovení

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
cs: Min. pauza mezi událostmi (min)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
cs: Časový limit neaktivnosti (min)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
cs: Časový limit SVDRP (s)

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
cs: Časový limit Zap (s)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
cs: Prodleva při volbě kanálu (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
cs: Zpoždění pro začátek opakování stisku klávesy (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
cs: Perioda opakování stisku klávesy (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
cs: Kanál po spuštění

en: Setup.Miscellaneous$as before
cs: jako naposledy

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
cs: Hlasitost po spuštění

en: Setup.Miscellaneous$Volume steps
cs: Krok hlasitosti

en: Setup.Miscellaneous$Volume linearize
cs: Linearizace hlasitosti

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
cs: Přecházet z konce na začátek seznamu kanálů

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
cs: Zobrazit kanály se zdrojem

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
cs: Nouzové ukončení

en: Plugins
cs: Moduly

en: This plugin has no setup parameters!
cs: Modul nemá konfigurační parametry!

en: Setup
cs: Nastavení

en: Really restart?
cs: Opravdu restartovat?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
cs:  Zastavit nahrávání

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
cs:  Zastavit přehrávání

en: Button$Pause
cs: Přerušit

en: Button$Stop
cs: Ukončit

en: Button$Resume
cs: Pokračovat

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
cs:  Zrušit editaci

en: Stop recording?
cs: Ukončit nahrávání?

en: Cancel editing?
cs: Zrušit editaci?

en: No audio available!
cs: Zvuk není dostupný!

en: No subtitles
cs: Bez titulků

en: No subtitles available!
cs: Žádné dostupné titulky!

en: Not enough disk space to start recording!
cs: Nedostatek volného místa k započetí nahrávání!

en: No free DVB device to record!
cs: Žádná DVB karta není volná pro nahrávání

en: Pausing live video...
cs: Přerušuje se běžící program ...

en: Delete timeshift recording?
cs: Smazat Timeshift nahrávku?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
cs: Skok:

en: No editing marks defined!
cs: Nejsou definovány editační značky!

en: No editing sequences defined!
cs: Nejsou definováný žádné editační sekvence!

en: Can't start editing process!
cs: Nelze začít editační proces!

en: Editing process started
cs: Editační proces začal

en: Editing process already active!
cs: Editační proces je již aktivní!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
cs:  aábcčdďeéěfghiíjklmnňoópqrřsštťuúůvwxyýzž0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
cs:  0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abcáč2	defďéě3	ghií4	jkl5	mnoňó6	pqrsřš7	tuvťúů8	wxyzýž9

en: Button$ABC/abc
cs: ABC/abc

en: Button$Overwrite
cs: Přepsat

en: Button$Insert
cs: Vložit

en: Plugin
cs: Modul

en: Up/Dn for new location - OK to move
cs: Nahoru/Dolu pro novou pozici - Ok přesune

en: Channel locked (recording)!
cs: Kanál je blokovaný (nahrává se)!

en: Low disk space!
cs: Disk bude brzy zaplněn!

en: Regenerating index file
cs: Generování index souboru

en: Index file regeneration complete
cs: Generování index souboru dokončeno

en: Index file regeneration failed!
cs: Generování index souboru skončilo s chybou!

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
cs: Vypnutí není možné - chybí volba '-s'!

en: Editing - shut down anyway?
cs: Edituji - přesto vypnout?

en: Recording - shut down anyway?
cs: Systém nahrává - přesto vypnout?

en: Recording in %jd minutes, shut down anyway?
cs: Nahrávání začne za %jd minut - přesto vypnout?

en: shut down anyway?
cs: přesto vypnout?

en: Plugin %s wakes up in %jd min, continue?
cs: Modul %s startuje za %jd min., pokračovat?

en: Editing - restart anyway?
cs: Edituji - přesto restartovat?

en: Recording - restart anyway?
cs: Nahrávání - přesto restartovat?

en: restart anyway?
cs: přesto restartovat?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Volume
cs: Hlasitost

en: Classic VDR
cs: Klasické VDR

en: LOAD
cs: VYTÍŽENÍ

en: TIMERS
cs: ČASOVAČE

en: DEVICES
cs: ZAŘÍZENÍ

en: LIVE
cs: ŽIVĚ

en: PLAY
cs: PŘEHRÁVÁNÍ

en: Moving dish to %.1f...
cs: Otáčení antény na %.1f...

en: ST:TNG Panels
cs: ST:TNG konzola

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
cs: PÚSČPSN

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
cs: Po Út St Čt Pá So Ne

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: Upcoming recording!
cs: Brzo začne nahrávání!

en: Pause live video?
cs: Přerušit běžící program?

en: Recording started
cs: Začalo nahrávání

en: VDR will shut down later - press Power to force
cs: Vypnutí VDR bude odloženo - vypnete klávesou Power

en: Press any key to cancel shutdown
cs: Jakákoliv klávesa zruší vypnutí

en: Editing process failed!
cs: Editační proces selhal!

en: Editing process finished
cs: Editační proces skončil

en: Switching primary DVB...
cs: Přepnout primární DVB...

en: Press any key to cancel restart
cs: Jakákoliv klávesa zruší restart

en: VDR will shut down in %s minutes
cs: VDR se vypne za %s minut

en: free
cs: volno
