VDR 2.6.0 - en to nl translation catalogue (468 entries)

en: *** Invalid Channel ***
nl: *** Ongeldig kanaal ***

en: CAM activated!
nl: CAM geactiveerd!

en: Channel not available!
nl: Kanaal niet beschikbaar

en: Can't start Transfer Mode!
nl: Kan Transfer-Mode niet starten

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: none
nl: geen

en: Polarization
nl: Polarisatie

en: System
nl: Systeem

en: Modulation
nl: Modulatie

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Transmission
nl: Transmissie

en: Hierarchy
nl: Hierarchie

en: Pilot
nl: Piloot

en: Starting EPG scan
nl: Bezig met starten EPG scan

en: Content$Movie/Drama
nl: Film/Drama

en: Content$Detective/Thriller
nl: Detective/Thriller

en: Content$Adventure/Western/War
nl: Avontuur/Western/Oorlog

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
nl: Science Fiction/Fantasie/Horror

en: Content$Comedy
nl: Comedie

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
nl: Soap/Melodrama/Folklore

en: Content$Romance
nl: Romantisch

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
nl: Verdieping/Klassiek/Religieus/Historische film/Drama

en: Content$Adult Movie/Drama
nl: Volwassenen/Drama

en: Content$News/Current Affairs
nl: Nieuws/Laatste nieuws

en: Content$News/Weather Report
nl: Nieuws/Weersverwachting

en: Content$News Magazine
nl: Nieuwsbulletin

en: Content$Documentary
nl: Documentaire

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
nl: Discussie/Interview/Debat

en: Content$Show/Game Show
nl: Show/Gameshow

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
nl: Gameshow/Quiz/Wedstrijd

en: Content$Variety Show
nl: Variëteitenprogramma

en: Content$Talk Show
nl: Praatprogramma

en: Content$Sports
nl: Sportprogramma

en: Content$Special Event
nl: Speciale uitzending

en: Content$Sport Magazine
nl: Sportmagazine

en: Content$Football/Soccer
nl: Voetbal/Soccer

en: Content$Tennis/Squash
nl: Tennis/Squash

en: Content$Team Sports
nl: Teamsporten

en: Content$Athletics
nl: Athletiek

en: Content$Motor Sport
nl: Motorsport

en: Content$Water Sport
nl: Watersport

en: Content$Winter Sports
nl: Wintersport

en: Content$Equestrian
nl: Equestrian

en: Content$Martial Sports
nl: Vechtsport

en: Content$Children's/Youth Programme
nl: Kinderprogramma/Jongerenprogramma

en: Content$Pre-school Children's Programme
nl: Kleuter TV

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
nl: Kinderprogramma voor 6 tot 14 jarigen

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
nl: Kinderprogramma voor 10 tot 16 jarigen

en: Content$Informational/Educational/School Programme
nl: School TV

en: Content$Cartoons/Puppets
nl: Cartoons/Tekenfilms

en: Content$Music/Ballet/Dance
nl: Muziek/Ballet/Dans

en: Content$Rock/Pop
nl: Rock/Pop

en: Content$Serious/Classical Music
nl: Serieuze muziek/Klassieke muziek

en: Content$Folk/Tradional Music
nl: Folk/Traditionele muziek

en: Content$Jazz
nl: Jazz

en: Content$Musical/Opera
nl: Musical/Opera

en: Content$Ballet
nl: Ballet

en: Content$Arts/Culture
nl: Kunst/Cultuur

en: Content$Performing Arts
nl: Toneel

en: Content$Fine Arts
nl: Kleinkunst

en: Content$Religion
nl: Religie

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
nl: Populaire cultuur/Traditionele kunst

en: Content$Literature
nl: Literatuur

en: Content$Film/Cinema
nl: Film/Bioscoop

en: Content$Experimental Film/Video
nl: Experimentele film/Video

en: Content$Broadcasting/Press
nl: Nieuwsfeed/Pers

en: Content$New Media
nl: Nieuwe media

en: Content$Arts/Culture Magazine
nl: Kunst/Cultureel magazine

en: Content$Fashion
nl: Mode

en: Content$Social/Political/Economics
nl: Sociaal/Politiek/Economie

en: Content$Magazine/Report/Documentary
nl: Magazine/Bericht/Documentaire

en: Content$Economics/Social Advisory
nl: Economie/Sociaal advies

en: Content$Remarkable People
nl: Bekende mensen

en: Content$Education/Science/Factual
nl: Onderwijs/Wetenschap/Faculteit

en: Content$Nature/Animals/Environment
nl: Natuur/Dierenrijk/Milieu

en: Content$Technology/Natural Sciences
nl: Technologie/Biologie

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
nl: Pharmacie/Physiologie/Psychologie

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
nl: Buitenland/Expedities

en: Content$Social/Spiritual Sciences
nl: Sociale/Spiritualiteit

en: Content$Further Education
nl: Verdiepend onderwijs

en: Content$Languages
nl: Talen

en: Content$Leisure/Hobbies
nl: Vrije tijd/Hobbies

en: Content$Tourism/Travel
nl: Toerisme/Reizen

en: Content$Handicraft
nl: Handenarbeid

en: Content$Motoring
nl: Motoren

en: Content$Fitness & Health
nl: Fitness & Gezondheid

en: Content$Cooking
nl: Koken

en: Content$Advertisement/Shopping
nl: Reclame/Winkelen

en: Content$Gardening
nl: Tuinieren

en: Content$Original Language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Content$Black & White
nl: Zwart-wit

en: Content$Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: Content$Live Broadcast
nl: Live uitzending

en: ParentalRating$from %d
nl: from %d

en: No title
nl: Geen titel

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
nl: Nederlands

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
nl: dut

en: Phase 1: Detecting RC code type
nl: Fase 1: detecteren type afstandsbediening

en: Press any key on the RC unit
nl: Druk op een willekeurige knop

en: RC code detected!
nl: Afstandsbediening code herkend!

en: Do not press any key...
nl: Druk niet op een knop...

en: Phase 2: Learning specific key codes
nl: Fase 2: Leren specifieke toets-codes

en: Press key for '%s'
nl: Druk knop voor '%s'

en: Press 'Up' to confirm
nl: Druk 'Omhoog' om te bevestigen

en: Press 'Down' to continue
nl: Druk 'Omlaag' om verder te gaan

en: (press 'Up' to go back)
nl: (druk 'Omhoog' om terug te gaan)

en: (press 'Down' to end key definition)
nl: (Druk 'Omlaag' om te beeindigen)

en: (press 'Menu' to skip this key)
nl: Druk 'Menu' om deze toets over te slaan

en: Learning Remote Control Keys
nl: Leren toetsen afstandsbediening

en: Phase 3: Saving key codes
nl: Fase 3: Opslaan toets codes

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
nl: 'Omhoog' te bewaren, 'Omlaag' voor annuleren

en: Key$Up
nl: Omhoog

en: Key$Down
nl: Omlaag

en: Key$Menu
nl: Menu

en: Key$Ok
nl: Ok

en: Key$Back
nl: Terug

en: Key$Left
nl: Links

en: Key$Right
nl: Rechts

en: Key$Red
nl: Rood

en: Key$Green
nl: Groen

en: Key$Yellow
nl: Geel

en: Key$Blue
nl: Blauw

en: Key$Info
nl: Info

en: Key$Play/Pause
nl: Weergeven/Pauze

en: Key$Play
nl: Weergeven

en: Key$Pause
nl: Pauze

en: Key$Stop
nl: Stop

en: Key$Record
nl: Opnemen

en: Key$FastFwd
nl: Vooruitspoelen

en: Key$FastRew
nl: Terugspoelen

en: Key$Next
nl: Volgende

en: Key$Prev
nl: Vorige

en: Key$Power
nl: Uitschakelen

en: Key$Channel+
nl: Kanaal+

en: Key$Channel-
nl: Kanaal-

en: Key$PrevChannel
nl: VorigKanaal

en: Key$Volume+
nl: Volume+

en: Key$Volume-
nl: Volume-

en: Key$Mute
nl: Geluid onderbreken

en: Key$Audio
nl: Audio

en: Key$Subtitles
nl: Ondertiteling

en: Key$Schedule
nl: Programmagids

en: Key$Channels
nl: Kanalen

en: Key$Timers
nl: Timers

en: Key$Recordings
nl: Opnames

en: Key$Setup
nl: Instellingen

en: Key$Commands
nl: Commando's

en: Key$User0
nl: Gebruiker0

en: Key$User1
nl: Gebruiker1

en: Key$User2
nl: Gebruiker2

en: Key$User3
nl: Gebruiker3

en: Key$User4
nl: Gebruiker4

en: Key$User5
nl: Gebruiker5

en: Key$User6
nl: Gebruiker6

en: Key$User7
nl: Gebruiker7

en: Key$User8
nl: Gebruiker8

en: Key$User9
nl: Gebruiker9

en: Free To Air
nl: Vrij te ontvangen

en: encrypted
nl: gecodeerd

en: Edit channel
nl: Kanaal aanpassen

en: Name
nl: Naam

en: Source
nl: Bron

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Channel settings are not unique!
nl: Kanaalinstellingen zijn niet uniek!

en: Channels
nl: Kanalen

en: Button$Edit
nl: Verander

en: Button$New
nl: Nieuw

en: Button$Delete
nl: Verwijder

en: Button$Mark
nl: Verplaats

en: Channel is being used by a timer!
nl: Kanaal wordt gebruikt door een timer!

en: Delete channel?
nl: Kanaal verwijderen?

en: Edit folder
nl: Bewerk map

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: Folder name already exists!
nl: Map bestaat al

en: Folder name must not contain '%c'!
nl: Map mag geen karakter '%c' bevatten!

en: Button$Open
nl: Openen

en: Delete folder and all sub folders?
nl: Map en alle submappen verwijderen?

en: Delete folder?
nl: Map verwijderen?

en: Edit timer
nl: Timer veranderen

en: Active
nl: Actief

en: Channel
nl: Kanaal

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: Stop
nl: Einde

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Lifetime
nl: Bewaarduur

en: File
nl: Bestandnaam

en: Button$Folder
nl: Map

en: Button$Single
nl: Eenmalig

en: Button$Repeating
nl: Herhalen

en: First day
nl: Eerste dag

en: Select folder
nl: Kies map

en: Button$On/Off
nl: Aan/Uit

en: Button$Info
nl: Info

en: Delete timer?
nl: Timer verwijderen?

en: Timer still recording - really delete?
nl: Timer neemt nog op - toch verwijderen?

en: Event
nl: Uitzending

en: Button$Timer
nl: Timer

en: Button$Record
nl: Opnemen

en: Button$Switch
nl: Selecteer

en: What's on now?
nl: Wat is er nu?

en: What's on next?
nl: Wat komt er hierna?

en: Button$Next
nl: Hierna

en: Button$Now
nl: Nu

en: Button$Schedule
nl: Programmagids

en: Can't switch channel!
nl: Kan geen kanaal wisselen!

en: Schedule
nl: Programmagids

en: Schedule - %s
nl: Programma - %s

en: This event - %s
nl: Deze uitzending - %s

en: This event - all channels
nl: Deze uitzending - alle kanalen

en: All events - all channels
nl: Alle uitzendingen - alle kanalen

en: Please enter %d digits!
nl: Vul %d cijfers in!

en: CAM not responding!
nl: CAM reageert niet!

en: Edit path
nl: Pad bewerken

en: Folder
nl: Map

en: This folder is currently in use - no changes are possible!
nl: Deze map is momenteel in gebruik - geen wijzigingen zijn mogelijk!

en: Move entire folder containing %d recordings?
nl: Verplaats hele map met %d -opnames?

en: Error while moving folder!
nl: Fout tijdens het verplaatsen van de map!

en: Edit recording
nl: Opname bewerken

en: This recording is currently in use - no changes are possible!
nl: Deze opname is momenteel in gebruik - geen wijzigingen zijn mogelijk!

en: Button$Cancel cutting
nl: Knippen afbreken

en: Button$Stop cutting
nl: Knippen stoppen

en: Button$Cancel moving
nl: Verplaatsen afbreken

en: Button$Stop moving
nl: Stoppen met verplaatsen

en: Button$Cancel copying
nl: Kopiëren afbreken

en: Button$Stop copying
nl: Stop kopiëren

en: Button$Cut
nl: Knip

en: Button$Delete marks
nl: Verwijder markeringen

en: Recording vanished!
nl: Opname verdwenen!

en: Edited version already exists - overwrite?
nl: Bewerkte versie bestaat al - overschrijven?

en: Error while queueing recording for cutting!
nl: Kan opname voor knippen niet in wachtrij plaatsen!

en: Rename recording to folder name?
nl: Opname hernoemen naar mapnaam?

en: Delete editing marks for this recording?
nl: Verwijder bewerkings markeringen voor deze opnamen?

en: Error while deleting editing marks!
nl: Fout bij het verwijderen van alle bewerkings markeringen!

en: Error while changing priority/lifetime!
nl: Fout tijdens het wijzigen prioriteit / duur!

en: Error while changing folder/name!
nl: Fout tijdens het wijzigen map / naam!

en: Recording info
nl: Opname info

en: Button$Play
nl: Afspelen

en: Button$Rewind
nl: Naar begin

en: Recordings
nl: Opnames

en: Commands
nl: Commando's

en: Delete recording?
nl: Opname verwijderen?

en: Recording is being edited - really delete?
nl: Opname wordt bewerkt - werkelijk verwijderen?

en: Error while deleting recording!
nl: Fout bij verwijderen opname!

en: Recording commands
nl: Opname commando's

en: never
nl: nooit

en: skin dependent
nl: skin afhankelijk

en: always
nl: altijd

en: Setup.OSD$Language
nl: Taal

en: Setup.OSD$Skin
nl: Skin

en: Setup.OSD$Theme
nl: Thema

en: Setup.OSD$Left (%)
nl: Links (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
nl: Boven (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
nl: Breedte (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
nl: Hoogte (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
nl: Weergave duur van berichten (s)

en: Setup.OSD$Use small font
nl: Klein lettertype gebruiken

en: Setup.OSD$Anti-alias
nl: Anti-alias

en: Setup.OSD$Default font
nl: Standaard lettertype

en: Setup.OSD$Small font
nl: Kleine lettertype

en: Setup.OSD$Fixed font
nl: Letter met vaste breedte

en: Setup.OSD$Default font size (%)
nl: Afmetingen standaard lettertype (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
nl: Afmetingen klein lettertype (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
nl: Afmetingen lettertype met vaste breedte (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
nl: Kanaal info positie

en: bottom
nl: onder

en: top
nl: boven

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
nl: Duur tonen kanaal-informatie (s)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
nl: Kanaal info tonen

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
nl: Timout opgevraagde kanaalinfo

en: Setup.OSD$Scroll pages
nl: Scrollen per pagina

en: Setup.OSD$Scroll wraps
nl: Rondom scrollen

en: Setup.OSD$Menu key closes
nl: Menu toets sluit ook af

en: Setup.OSD$Recording directories
nl: Opname mappen

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
nl: Mappen in timermenu

en: Setup.OSD$Always sort folders first
nl: Altijd mappen eerst sorteren

en: Setup.OSD$Number keys for characters
nl: Nummertoetsen voor karakters

en: Setup.OSD$Color key 0
nl: Gekleurde toets 0

en: Setup.OSD$Color key 1
nl: Gekleurde toets 1

en: Setup.OSD$Color key 2
nl: Gekleurde toets 2

en: Setup.OSD$Color key 3
nl: Gekleurde toets 3

en: Button$Scan
nl: Scan

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
nl: EPG-scan Timeout (h)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
nl: EPG foutcorrectieniveau

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
nl: Oude EPG data tonen (min)

en: Setup.EPG$Set system time
nl: Systeem klok instellen

en: Setup.EPG$Use time from transponder
nl: Gebruik transponder tijd voor systeem

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
nl: Voorkeurstalen

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: no
nl: nee

en: names only
nl: alleen namen

en: PIDs only
nl: alleen PIDs

en: names and PIDs
nl: namen en PIDs

en: add new channels
nl: nieuwe kanalen toevoegen

en: add new transponders
nl: nieuwe transponders toevoegen

en: Button$Audio
nl: Audio

en: Button$Subtitles
nl: Ondertiteling

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
nl: Eerste DVB kaart

en: Setup.DVB$Standard compliance
nl: Standaard functionaliteit

en: Setup.DVB$Video format
nl: Videoformaat

en: Setup.DVB$Video display format
nl: Video display formaat

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
nl: Dolby Digital gebruiken

en: Setup.DVB$Update channels
nl: Kanalen actualiseren

en: Setup.DVB$Audio languages
nl: Audio talen

en: Setup.DVB$Audio language
nl: Audio taal

en: Setup.DVB$Display subtitles
nl: Toon ondertiteling

en: Setup.DVB$Subtitle languages
nl: Talen ondertiteling

en: Setup.DVB$Subtitle language
nl: Taal ondertiteling

en: Setup.DVB$Subtitle offset
nl: Positie ondertiteling

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
nl: Transparantie voorgrond ondertiteling

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
nl: Transparantie achtergrond ondertiteling

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
nl: DiSEqC gebruiken

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
nl: SLOF (MHz)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
nl: Laagste LNB frequentie (MHz)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
nl: Hoogste LNB frequentie (MHz)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
nl: Apparaat %d verbionden met sat. kabel

en: Setup.LNB$own
nl: eigen

en: Setup.LNB$Use dish positioner
nl: Gebruik schotel positioner

en: Setup.LNB$Site latitude (degrees)
nl: Plaats breedtegraad (graden)

en: South
nl: Zuiden

en: North
nl: Noorden

en: Setup.LNB$Site longitude (degrees)
nl: Plaats lengtegraad (graden)

en: West
nl: Westen

en: East
nl: Oosten

en: Setup.LNB$Max. positioner swing (degrees)
nl: Max. positioner swing (graden)

en: Setup.LNB$Positioner speed (degrees/s)
nl: Positioner snelheid (graden / s)

en: CAM reset
nl: CAM herstarten

en: CAM present
nl: CAM aanwezig

en: CAM ready
nl: CAM gereed

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  (activating)
nl:  (Activeren)

en: Button$Cancel activation
nl: Anuleer activering

en: Button$Activate
nl: Activeer

en: Button$Menu
nl: Menu

en: Button$Reset
nl: Herstart

en: Opening CAM menu...
nl: CAM-menu wordt geopend...

en: Can't open CAM menu!
nl: Kan CAM-menu niet openen!

en: Can't activate CAM!
nl: Kan CAM niet te activeren!

en: CAM is in use - really reset?
nl: CAM wordt gebruikt - werkelijk herstarten?

en: Can't reset CAM!
nl: Kan CAM niet herstarten!

en: do not pause live video
nl: live video niet pauzeren

en: confirm pause live video
nl: bevestig pauzeren live video

en: pause live video
nl: pauzeer live video

en: confirm
nl: bevestig

en: yes
nl: ja

en: Recording
nl: Opname

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
nl: Tijd marge begin (min)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
nl: Tijd marge eind (min)

en: Setup.Recording$Default priority
nl: Standaard prioriteit

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
nl: Standaard levensduur (d)

en: Setup.Recording$Pause key handling
nl: Gedrag pauze toets

en: Setup.Recording$Pause priority
nl: Pauze prioriteit

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
nl: Pauze levensduur (d)

en: Setup.Recording$Use episode name
nl: Gebruik episode naam

en: Setup.Recording$Use VPS
nl: VPS gebruiken

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
nl: Marge VPS (s)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
nl: Direkte opnamen markeren

en: Setup.Recording$Name instant recording
nl: Naam direkt-opname

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
nl: Duur van de directe opname (min)

en: Setup.Recording$present event
nl: huidige aflevering

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
nl: Maximale omvang video file (MB)

en: Setup.Recording$Split edited files
nl: Bewerkte files opdelen

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
nl: Verwijder time-shift opname

en: Replay
nl: Afspelen

en: Setup.Replay$Multi speed mode
nl: Multi-speed mode

en: Setup.Replay$Show replay mode
nl: Weergave mode aangeven

en: Setup.Replay$Show remaining time
nl: Toon resterende tijd

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
nl: Verlopen tijd tijd (s)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
nl: Pauzeer wanneer markering wordt geplaatst

en: Setup.Replay$Pause replay when jumping to a mark
nl: Pauzeer bij het springen naar een markering

en: Setup.Replay$Skip edited parts
nl: Sla bewerkte onderdelen over

en: Setup.Replay$Pause replay at last mark
nl: Pauzeer bij laatste markering

en: Setup.Replay$Initial duration for adaptive skipping (s)
nl: Initiële duur bij adaptief overslaan

en: Setup.Replay$Reset timeout for adaptive skipping (s)
nl: Reset Time-out voor adaptief overslaan

en: Setup.Replay$Alternate behavior for adaptive skipping
nl: Alternatief gedrag voor adaptief overslaan

en: Setup.Replay$Use Prev/Next keys for adaptive skipping
nl: Gebruik Vorige/Volgende toetsen voor adaptief overslaan

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys (s)
nl: Spoel sprong met groene en gele toetsen (s)

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys in repeat (s)
nl: Spoel sprong met groene en gele toesten in repeteerstand (s)

en: Setup.Replay$Resume ID
nl: Hervattings ID

en: Miscellaneous
nl: Overig

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
nl: Minimale event time-out (min)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
nl: Minimum gebruikers inactiviteit (min)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
nl: SVDRP Timeout (s)

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
nl: Zap timeout (s)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
nl: Tijdsduur kanaalinvoer (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
nl: Afstandbediening herhalingsvertraging (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
nl: Afstandbediening herhalingsinterval (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
nl: Opstartkanaal

en: Setup.Miscellaneous$as before
nl: zoals eerder

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
nl: Opstartvolume

en: Setup.Miscellaneous$Volume steps
nl: Volume stappen

en: Setup.Miscellaneous$Volume linearize
nl: Volume lineariseren

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
nl: Doorscrollen kanalenlijst

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
nl: Toon kanaalnamen met bron

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
nl: Nooduitgang

en: This plugin has no setup parameters!
nl: Deze plugin heeft geen instelparameters

en: Setup
nl: Instellingen

en: Restart
nl: Herstart

en: Really restart?
nl: Werkelijk opnieuw starten?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
nl:  Stop opnemen

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
nl:  Stop afspelen

en: Button$Pause
nl: Pauze

en: Button$Stop
nl: Eindigen

en: Button$Resume
nl: Hervat

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
nl:  Bewerken afbreken

en: Stop recording?
nl: Opname stoppen?

en: Cancel editing?
nl: Bewerken afbreken?

en: No audio available!
nl: Geen audio beschikbaar!

en: No subtitles
nl: Geen ondertiteling

en: No subtitles available!
nl: Geen ondertiteling beschikbaar

en: Not enough disk space to start recording!
nl: Onvoldoende hardeschijfruimte voor deze opname!

en: No free DVB device to record!
nl: Geen vrije DVB kaart om op te nemen!

en: Pausing live video...
nl: Pauzeren live uitzending...

en: Delete timeshift recording?
nl: Verwijder timeshift opname?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
nl: Springen:

en: No editing marks defined!
nl: Geen bewerkingsmarkeringen gedefinieerd!

en: No editing sequences defined!
nl: Geen opeenvolgende bewerkingen aanwezig!

en: Can't start editing process!
nl: Kan niet beginnen met bewerken!

en: Editing process started
nl: Bewerken is gestart

en: Editing process already active!
nl: Bewerken is al actief!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
nl:  abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
nl:  0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9

en: Button$ABC/abc
nl: ABC/abc

en: Button$Overwrite
nl: Overschrijven

en: Button$Insert
nl: Invoegen

en: Up/Dn for new location - OK to move
nl: Gebruik Omhoog/Omlaag - daarna Ok

en: Channel locked (recording)!
nl: Kanaal geblokkeerd (neemt op)!

en: Low disk space!
nl: Hardeschijf bijna vol!

en: Regenerating index file
nl: Indexbestand wordt geregenereerd

en: Index file regeneration complete
nl: Regenaratie indexbestand gereed

en: Index file regeneration failed!
nl: Regeneratie indexbestand mislukt!

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
nl: Shutdown onmogelijk - Optie '-s' ontbreekt!

en: Editing - shut down anyway?
nl: Bewerken aktief - toch uitschakelen?

en: Recording - shut down anyway?
nl: Opname loopt - toch uitschakelen?

en: Recording in %jd minutes, shut down anyway?
nl: Opname in %jd minuten - toch uitschakelen?

en: shut down anyway?
nl: toch uitschakelen?

en: Plugin %s wakes up in %jd min, continue?
nl: Plugin %s wordt binnen %jd min. aktief, doorgaan?

en: Editing - restart anyway?
nl: Bewerken aktief - toch herstarten?

en: Recording - restart anyway?
nl: Opname loopt - toch opnieuw starten?

en: restart anyway?
nl: toch opnieuw starten?

en: Classic VDR
nl: VDR Klassiek

en: DISK
nl: SCHIJF

en: LOAD
nl: LAADT

en: DEVICES
nl: APPARATEN

en: PLAY
nl: AFSPELEN

en: Moving dish to %.1f...
nl: Schotel verplaatsen naar% .1f ...

en: ST:TNG Panels
nl: ST:TNG Consoles

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
nl: MDWDVZZ

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
nl: MaaDinWoeDonVryZatZon

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: Upcoming recording!
nl: Opname start binnenkort!

en: Pause live video?
nl: Pauzeer live video?

en: Recording started
nl: Opname is gestart!

en: VDR will shut down later - press Power to force
nl: VDR zal later uitschakelen - Druk 'Power' om te forceren

en: Press any key to cancel shutdown
nl: Druk een toets om shutdown af te breken

en: Editing process failed!
nl: Bewerken is mislukt!

en: Editing process finished
nl: Bewerken is klaar

en: Switching primary DVB...
nl: Eerste DVB-kaart wordt omgeschakeld...

en: Press any key to cancel restart
nl: Druk een willekeurige toets om herstarten af te breken

en: VDR will shut down in %s minutes
nl: VDR zal na %s minuten uitschakelen

en: Disk
nl: Schijf

en: free
nl: vrij
