VDR 2.6.0 - en to uk translation catalogue (521 entries)

en: *** Invalid Channel ***
uk: *** Неправильний канал ***

en: CAM activated!
uk: CAM активовано!

en: Channel not available!
uk: Канал недоступний!

en: Can't start Transfer Mode!
uk: Неможливо включити режим пропуску!

en: off
uk: викл

en: on
uk: вкл

en: auto
uk: авто

en: none
uk: нема

en: Polarization
uk: Поляризація

en: System
uk: Система

en: Srate
uk: Симв. швидкість

en: Inversion
uk: Інверсія

en: CoderateH
uk: Шв.кодуванняH

en: CoderateL
uk: Шв.кодуванняL

en: Modulation
uk: Модуляція

en: Bandwidth
uk: Діапазон

en: Transmission
uk: Передача

en: Guard
uk: Захист

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Rolloff
uk: Крен

en: StreamId
uk: Id потоку

en: Pilot
uk: Пілот

en: Starting EPG scan
uk: Початок сканування EPG

en: Content$Movie/Drama
uk: Фільм/Драма

en: Content$Detective/Thriller
uk: Детектив/Тріллер

en: Content$Adventure/Western/War
uk: Пригоди/Вестерн/Війна

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
uk: Наукова фантастика/Фантастика/Жахи

en: Content$Comedy
uk: Комедія

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
uk: Мильна опера/Мелодрама/Фольклор

en: Content$Romance
uk: Романс

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
uk: Серйозне/Класика/Релігія/Історія/Драма

en: Content$Adult Movie/Drama
uk: Кіно для дорослих/Драма

en: Content$News/Current Affairs
uk: Новини/Поточні події

en: Content$News/Weather Report
uk: Новини/Спорт

en: Content$News Magazine
uk: Журнал новин

en: Content$Documentary
uk: Документальне

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
uk: Дискусія/Інтерв’ю/Дебати

en: Content$Show/Game Show
uk: Шоу//Ігри

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
uk: Ігрове шоу/Тести

en: Content$Variety Show
uk: Вар'єте

en: Content$Talk Show
uk: Ток шоу

en: Content$Sports
uk: Спорт

en: Content$Special Event
uk: Спеціальні події

en: Content$Sport Magazine
uk: Спортивний журнал

en: Content$Football/Soccer
uk: Футбол

en: Content$Tennis/Squash
uk: Теніс/Сквош

en: Content$Team Sports
uk: Спортивні команди

en: Content$Athletics
uk: Атлетика

en: Content$Motor Sport
uk: Моторний спорт

en: Content$Water Sport
uk: Водний спорт

en: Content$Winter Sports
uk: Зимовий спорт

en: Content$Equestrian
uk: Кінний спорт

en: Content$Martial Sports
uk: Військовий спорт

en: Content$Children's/Youth Programme
uk: Дитяче/Молодіжні програми

en: Content$Pre-school Children's Programme
uk: Дошкільні дитячі програми

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
uk: Програми для дітей від 6 до 14 років

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
uk: Програми для дітей від 10 до 16 років

en: Content$Informational/Educational/School Programme
uk: Інформаційні/Навчальні/Шкільна програма

en: Content$Cartoons/Puppets
uk: Мультфільми

en: Content$Music/Ballet/Dance
uk: Музика/Балет/Танці

en: Content$Rock/Pop
uk: Рок/Поп

en: Content$Serious/Classical Music
uk: Серйозна/Класична музика

en: Content$Folk/Tradional Music
uk: Фльк/Традиційна музика

en: Content$Jazz
uk: Джаз

en: Content$Musical/Opera
uk: Мюзикл/Опера

en: Content$Ballet
uk: Балет

en: Content$Arts/Culture
uk: Мистецтво/Культура

en: Content$Performing Arts
uk: Дресирування

en: Content$Fine Arts
uk: Образотворче мистецтво

en: Content$Religion
uk: Релігія

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
uk: Популярна культура/Традиційне мистецтво

en: Content$Literature
uk: Література

en: Content$Film/Cinema
uk: Кінофільм

en: Content$Experimental Film/Video
uk: Експериментальний фільм/Відео

en: Content$Broadcasting/Press
uk: Трансляція/Преса

en: Content$New Media
uk: Нові медіа

en: Content$Arts/Culture Magazine
uk: Мистецтво/Культурний журнал

en: Content$Fashion
uk: Мода

en: Content$Social/Political/Economics
uk: Соцільне/Політичне/Економічне

en: Content$Magazine/Report/Documentary
uk: Журнал/Рапорт/Документальне

en: Content$Economics/Social Advisory
uk: Економіка/Соціальний порадник

en: Content$Remarkable People
uk: Незвичайні люди

en: Content$Education/Science/Factual
uk: Навчання/Наука/Факти

en: Content$Nature/Animals/Environment
uk: Природа/Тварини/Навколишнє оточення

en: Content$Technology/Natural Sciences
uk: Технологія/Природничі науки

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
uk: Медицина/Фізіологія/Психологія

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
uk: Зарубіжні країни/Експедиції

en: Content$Social/Spiritual Sciences
uk: Соціальна/Духовна наука

en: Content$Further Education
uk: Дальше навчання

en: Content$Languages
uk: Мови

en: Content$Leisure/Hobbies
uk: Відпочинок/Хоббі

en: Content$Tourism/Travel
uk: Туризм/Подорожі

en: Content$Handicraft
uk: Ремісниче

en: Content$Motoring
uk: Автомобільна справа

en: Content$Fitness & Health
uk: Фітнес і здоров’я

en: Content$Cooking
uk: Готування їжі

en: Content$Advertisement/Shopping
uk: Реклама/Закупи

en: Content$Gardening
uk: Сад/Город

en: Content$Original Language
uk: Оригінальна мова

en: Content$Black & White
uk: Чорне і біле

en: Content$Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Content$Live Broadcast
uk: Трансляція

en: ParentalRating$from %d
uk: з %d

en: No title
uk: Без назви

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
uk: Українська

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
uk: ukr

en: Phase 1: Detecting RC code type
uk: Крок 1: Визначення типу коду пульта

en: Press any key on the RC unit
uk: Натисніть будь-яку кнопку на пульті

en: RC code detected!
uk: Визначено код пульта!

en: Do not press any key...
uk: Не натискайте жодної кнопки...

en: Phase 2: Learning specific key codes
uk: Крок 2: Приписування кодів для відповідних кнопок

en: Press key for '%s'
uk: Натисніть кнопку '%s'

en: Press 'Up' to confirm
uk: Натисніть 'Вверх' для підтвердження

en: Press 'Down' to continue
uk: Натисніть 'Вниз' для продовження

en: (press 'Up' to go back)
uk: (Натисніть 'Вверх' для повернення)

en: (press 'Down' to end key definition)
uk: (Натисніть 'Вниз' для закінчення настройки пульта)

en: (press 'Menu' to skip this key)
uk: (Натисніть 'Меню' щоб пропустити кнопку)

en: Learning Remote Control Keys
uk: Навчання пульта

en: Phase 3: Saving key codes
uk: Крок 3: Запам'ятовування кодів кнопок

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
uk: Натисніть 'Вверх' для закінчення, 'Вниз' для відмови

en: Key$Up
uk: Вверх

en: Key$Down
uk: Вниз

en: Key$Menu
uk: Меню

en: Key$Ok
uk: Ok

en: Key$Back
uk: Назад

en: Key$Left
uk: Наліво

en: Key$Right
uk: Направо

en: Key$Red
uk: Червона

en: Key$Green
uk: Зелена

en: Key$Yellow
uk: Жовта

en: Key$Blue
uk: Синя

en: Key$Info
uk: Інфо

en: Key$Play/Pause
uk: Програвання/Пауза

en: Key$Play
uk: Програвання

en: Key$Pause
uk: Пауза

en: Key$Stop
uk: Стоп

en: Key$Record
uk: Запис

en: Key$FastFwd
uk: Прокрутка вперед

en: Key$FastRew
uk: Прокрутка назад

en: Key$Next
uk: Вперед

en: Key$Prev
uk: Назад

en: Key$Power
uk: Виключити

en: Key$Channel+
uk: Канал +

en: Key$Channel-
uk: Канал -

en: Key$PrevChannel
uk: Попередній канал

en: Key$Volume+
uk: Гучність +

en: Key$Volume-
uk: Гучність -

en: Key$Mute
uk: Без звуку

en: Key$Audio
uk: Мова

en: Key$Subtitles
uk: Субтитри

en: Key$Schedule
uk: Програма

en: Key$Channels
uk: Канали

en: Key$Timers
uk: Таймери

en: Key$Recordings
uk: Записи

en: Key$Setup
uk: Налаштування

en: Key$Commands
uk: Команди

en: Key$User0
uk: Користувач0

en: Key$User1
uk: Користувач1

en: Key$User2
uk: Користувач2

en: Key$User3
uk: Користувач3

en: Key$User4
uk: Користувач4

en: Key$User5
uk: Користувач5

en: Key$User6
uk: Користувач6

en: Key$User7
uk: Користувач7

en: Key$User8
uk: Користувач8

en: Key$User9
uk: Користувач8

en: Free To Air
uk: FTA (незакодовано)

en: encrypted
uk: закодовано

en: Edit channel
uk: Редагування каналу

en: Name
uk: Назва

en: Source
uk: Джерело

en: Frequency
uk: Частота

en: Vpid
uk: Vpid (відео)

en: Apid1
uk: Apid1 (аудіо 1)

en: Apid2
uk: Apid2 (аудіо 2)

en: Dpid1
uk: Dpid1 (AC3 1)

en: Dpid2
uk: Dpid2 (AC3 2)

en: Spid1
uk: Субтитри 1

en: Spid2
uk: Субтитри 2

en: Tpid
uk: Tpid (телетекст)

en: CA
uk: CA (декодер)

en: Channel settings are not unique!
uk: Настройки каналу не єдині!

en: Channels
uk: Канали

en: Button$Edit
uk: Редагувати

en: Button$New
uk: Додати

en: Button$Delete
uk: Видалити

en: Button$Mark
uk: Помітити

en: Channel is being used by a timer!
uk: Канал зайнятий таймером!

en: Delete channel?
uk: Вилучити канал?

en: Edit folder
uk: Редагувати теку

en: New folder
uk: Нова тека

en: Folder name already exists!
uk: Назва теки вже існує!

en: Folder name must not contain '%c'!
uk: Назва теки не повинна містити '%c'!

en: Button$Open
uk: Відкрити

en: Delete folder and all sub folders?
uk: Видалити теку і всі підтеки?

en: Delete folder?
uk: Видалити теку?

en: Edit timer
uk: Налаштування таймера

en: Active
uk: Активовано

en: Channel
uk: Канал

en: Day
uk: День

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Кінець

en: VPS
uk: VPS поправка

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Lifetime
uk: Строк зберігання

en: File
uk: Файл

en: Record on
uk: Вкл. запис

en: Button$Folder
uk: Тека

en: Button$Single
uk: Одинарне

en: Button$Repeating
uk: Повтор

en: First day
uk: Перший день

en: Error while accessing remote timer
uk: Помилка доступу до віддаленого таймера

en: Timer has been deleted!
uk: Таймер вилучено!

en: Select folder
uk: Вибрати теку

en: Timers
uk: Таймери

en: Button$On/Off
uk: Вкл/Викл

en: Button$Info
uk: Інфо

en: Delete timer?
uk: Видалити таймер?

en: Timer still recording - really delete?
uk: Йде запис по таймеру - дійсно видалити?

en: Event
uk: Передача

en: Button$Timer
uk: Таймер

en: Button$Record
uk: Запис

en: Button$Switch
uk: Переключити

en: What's on now?
uk: Зараз в ефірі:

en: What's on next?
uk: Далі в програмі:

en: Button$Next
uk: Далі

en: Button$Now
uk: Зараз

en: Button$Schedule
uk: Програма

en: Can't switch channel!
uk: Неможливо перемкнути канал!

en: Schedule
uk: Телегід

en: Schedule - %s
uk: Програма - %s

en: This event - %s
uk: Ця передача - %s

en: This event - all channels
uk: Ця передача - всі канали

en: All events - all channels
uk: Всі передачі - всі канали

en: Please enter %d digits!
uk: Введіть %d цифри!

en: CAM not responding!
uk: CAM не відповідає!

en: Edit path
uk: Редагувати шлях

en: Folder
uk: Тека

en: This folder is currently in use - no changes are possible!
uk: Ця тека зараз використовується - не дозволено жодних змін!

en: Move entire folder containing %d recordings?
uk: Перемістити цілу теку, що містить %d записів?

en: Error while moving folder!
uk: Помилка перенесення теки!

en: Edit recording
uk: Редагувати запис

en: This recording is currently in use - no changes are possible!
uk: Цей запис зараз використовується - не дозволено жодних змін!

en: Button$Cancel cutting
uk: Відмінити обрізання

en: Button$Stop cutting
uk: Зупинити обрізання

en: Button$Cancel moving
uk: Відмінити перенесення

en: Button$Stop moving
uk: Зупинити перенесення

en: Button$Cancel copying
uk: Відмінити копіювання

en: Button$Stop copying
uk: Зупинити копіювання

en: Button$Cut
uk: Обрізання

en: Button$Delete marks
uk: Вилучити мітки

en: Recording vanished!
uk: Запис зник!

en: Edited version already exists - overwrite?
uk: Вже існує редагована версія - перезаписати?

en: Error while queueing recording for cutting!
uk: Помилка перешуковування запису для обрізання!

en: Rename recording to folder name?
uk: Назвати запис назвою теки?

en: Delete editing marks for this recording?
uk: Вилучити мітки редагування для цього запису?

en: Error while deleting editing marks!
uk: Помилка вилучення міток редагування!

en: Error while changing priority/lifetime!
uk: Помилка при зміні пріоритету/тривалості!

en: Error while changing folder/name!
uk: Помилка при зміні теки/назви!

en: Recording info
uk: Про запис

en: Button$Play
uk: Програвати

en: Button$Rewind
uk: Назад

en: Recordings
uk: Записи

en: Commands
uk: Команди

en: Delete recording?
uk: Витерти запис?

en: Recording is being edited - really delete?
uk: Запис редагується - дійсно вилучити?

en: Error while deleting recording!
uk: Помилка вилучення запису!

en: Recording commands
uk: Команди запису

en: never
uk: ніколи

en: skin dependent
uk: згідно зі стилем

en: always
uk: завжди

en: by name
uk: по назві

en: by time
uk: по часу

en: ascending
uk: в порядку збільшення

en: descending
uk: в порядку зменшення

en: OSD
uk: Меню

en: Setup.OSD$Language
uk: Мова

en: Setup.OSD$Skin
uk: Стиль

en: Setup.OSD$Theme
uk: Тема

en: Setup.OSD$Left (%)
uk: Відступ зліва (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
uk: Відступ зверху (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
uk: Ширина (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
uk: Висота (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
uk: Час показу повідомлень (сек)

en: Setup.OSD$Use small font
uk: Викор. малий шрифт

en: Setup.OSD$Anti-alias
uk: Згладжування шрифтів

en: Setup.OSD$Default font
uk: Стандартний шрифт

en: Setup.OSD$Small font
uk: Малий шрифт

en: Setup.OSD$Fixed font
uk: Фіксований шрифт

en: Setup.OSD$Default font size (%)
uk: Розмір типового шрифта (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
uk: Розмір малого шрифта (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
uk: Розмір фіксованого шрифта (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
uk: Положення інформації про канал

en: bottom
uk: внизу

en: top
uk: вверху

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
uk: Показ інформації про канал (сек)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
uk: Інфо при переключанні каналу

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
uk: Час очікування інфо про канал

en: Setup.OSD$Scroll pages
uk: Прокрутка сторінок меню

en: Setup.OSD$Scroll wraps
uk: Циклічна прокрутка

en: Setup.OSD$Menu key closes
uk: Кнопку Меню закрити

en: Setup.OSD$Recording directories
uk: Теки зберігання записів

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
uk: Теки в меню таймера

en: Setup.OSD$Always sort folders first
uk: Завжди сортувати теки першими

en: Setup.OSD$Default sort mode for recordings
uk: Типовий режим сортування для запису

en: Setup.OSD$Sorting direction for recordings
uk: Напрямок сортування для записів

en: Setup.OSD$Number keys for characters
uk: Кількість клавіш для символів

en: Setup.OSD$Color key 0
uk: Кольорова кнопка 0

en: Setup.OSD$Color key 1
uk: Кольорова кнопка 1

en: Setup.OSD$Color key 2
uk: Кольорова кнопка 2

en: Setup.OSD$Color key 3
uk: Кольорова кнопка 3

en: EPG
uk: Телегід (EPG)

en: Button$Scan
uk: Сканувати

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
uk: Затримка сканування телегіда (г)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
uk: Рівень корекції помилок EPG

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
uk: Зберігання застарілих даних (хв)

en: Setup.EPG$Set system time
uk: Встановити системий час

en: Setup.EPG$Use time from transponder
uk: Викор. час з транспондера

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
uk: Бажані мови (телегід)

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
uk: Бажана мова (телегід)

en: pan&scan
uk: панорамувати

en: letterbox
uk: зменшувати

en: center cut out
uk: обрізати по боках

en: no
uk: ні

en: names only
uk: тільки назви

en: PIDs only
uk: Тільки PIDи

en: names and PIDs
uk: назви і PIDи

en: add new channels
uk: додати нові канали

en: add new transponders
uk: додати нові транспондери

en: Button$Audio
uk: Мова аудіо

en: Button$Subtitles
uk: Субтитри

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
uk: Основний DVB-пристрій

en: Setup.DVB$Standard compliance
uk: Відповідність стандарту

en: Setup.DVB$Video format
uk: Формат відео

en: Setup.DVB$Video display format
uk: Формат зображення відео

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
uk: Викор. Dolby Digital

en: Setup.DVB$Update channels
uk: Оновлювати канали

en: Setup.DVB$Audio languages
uk: Бажані мови (звук)

en: Setup.DVB$Audio language
uk: Мова аудіо

en: Setup.DVB$Display subtitles
uk: Показувати субтитри

en: Setup.DVB$Subtitle languages
uk: Мови субтитрів

en: Setup.DVB$Subtitle language
uk: Мова субтитрів

en: Setup.DVB$Subtitle offset
uk: Відступ субтитрів

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
uk: Прозорість переднього плану субтитрів

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
uk: Прозорість заднього плану субтитрів

en: LNB
uk: Конвертер

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
uk: Використовувати DiSEqC

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
uk: Частота переключання (SLOF) (МГц)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
uk: Нижня частота конвертера (МГц)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
uk: Верхня частота конвертера (МГц)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
uk: Пристрій %d під’єднано до сателітарного кабелю

en: Setup.LNB$own
uk: власне

en: Setup.LNB$Use dish positioner
uk: Використання позиціонеру тарілки

en: Setup.LNB$Site latitude (degrees)
uk: Широта (градуси)

en: South
uk: Південь

en: North
uk: Північ

en: Setup.LNB$Site longitude (degrees)
uk: Довгота (градуси)

en: West
uk: Захід

en: East
uk: Схід

en: Setup.LNB$Max. positioner swing (degrees)
uk: Макс. кут позиціонера (градуси)

en: Setup.LNB$Positioner speed (degrees/s)
uk: Швидкість позиціонера (градуси/с)

en: CAM reset
uk: Перезавантаження CAM

en: CAM present
uk: CAM присутній

en: CAM ready
uk: CAM готовий

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  (activating)
uk:  (активування)

en: @ device
uk: @ пристрій

en: CAM
uk: CAM (Умовний доступ)

en: Button$Cancel activation
uk: Відмінити активацію

en: Button$Activate
uk: Активувати

en: Button$Menu
uk: Меню

en: Button$Reset
uk: Скинути

en: Opening CAM menu...
uk: Відкривання меню CAM-модуля...

en: Can't open CAM menu!
uk: Меню CAM-модуля недоступне!

en: Can't activate CAM!
uk: Не можу активувати CAM!

en: CAM is in use - really reset?
uk: CAM використовується - дійсно перезапустити?

en: Can't reset CAM!
uk: Помилка перезапуску CAM-модуля!

en: no instant recording
uk: немає негайних записів

en: confirm instant recording
uk: підтвердження негайного запису

en: record instantly
uk: записувати негайно

en: do not pause live video
uk: не призупиняти перегляд

en: confirm pause live video
uk: підтвердити призупинення перегляду

en: pause live video
uk: призупинити перегляд

en: confirm
uk: підтвердити

en: yes
uk: так

en: Recording
uk: Запис

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
uk: Випередження початку запису (хв)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
uk: Запізнення зупинки запису (хв)

en: Setup.Recording$Default priority
uk: Пріоритет таймера по замовчуванню

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
uk: Строк зберігання запису по замовчуванню (дні)

en: Setup.Recording$Record key handling
uk: Керування кнопкою запису

en: Setup.Recording$Pause key handling
uk: Обробка клавіші відкладеного перегляду

en: Setup.Recording$Pause priority
uk: Пріоритет відкладеного перегляду

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
uk: Зберігання відкладеного перегляду (дні)

en: Setup.Recording$Use episode name
uk: Викор. назву епізоду

en: Setup.Recording$Use VPS
uk: Викор. VPS

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
uk: Буферний час VPS (сек)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
uk: Помітити зроблені вручну записи

en: Setup.Recording$Name instant recording
uk: Схема найменувань ручних записів

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
uk: Протяжність ручного запису (хв)

en: Setup.Recording$present event
uk: теперішня передача

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
uk: Макс. размір відеофайлу (Мб)

en: Setup.Recording$Split edited files
uk: Поділити відредаговані файли

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
uk: Видалити записи з зсувом по часу

en: Replay
uk: Перегляд

en: Setup.Replay$Multi speed mode
uk: Багатошвидкісний режим

en: Setup.Replay$Show replay mode
uk: Показати режим перегляду

en: Setup.Replay$Show remaining time
uk: Показати час що залишився

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
uk: Час показу індикатора (с)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
uk: Пауза програвання при встановленні мітки

en: Setup.Replay$Pause replay when jumping to a mark
uk: Призупинити програвання при перескакуванні до мітки

en: Setup.Replay$Skip edited parts
uk: Пропустити редаговані частини

en: Setup.Replay$Pause replay at last mark
uk: Призупинити програвання на останній мітці

en: Setup.Replay$Initial duration for adaptive skipping (s)
uk: Початкова тривалість для адаптивного пропуску (ів)

en: Setup.Replay$Reset timeout for adaptive skipping (s)
uk: Скинути тайм-аут для адаптивного пропуску (ів)

en: Setup.Replay$Alternate behavior for adaptive skipping
uk: Альтернативна поведінка для адаптивного пропуску (ів)

en: Setup.Replay$Use Prev/Next keys for adaptive skipping
uk: Викор кнопки Попер./Наст. для адаптивного пропуску

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys (s)
uk: Інтервал пропуску з Зеленою/Жовтою кнопкою (ми)

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys in repeat (s)
uk: Інтервал пропуску з Зеленою/Жовтою кнопкою в повторенні (ях)

en: Setup.Replay$Resume ID
uk: ID продовження

en: any hosts
uk: будь-які вузли

en: only default host
uk: тільки типовий вузол

en: type
uk: тип

en: full
uk: повний

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
uk: Мін. час очікування події (хв)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
uk: Мін. час очікування вводу (хв)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
uk: Затримка обриву з'єднання SVDRP (сек)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP peering
uk: SVDRP піринг

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP host name
uk: Назва вузла SVDRP

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP default host
uk: Типовий вузол SVDRP

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
uk: Затримка переключання каналу (сек)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
uk: Затримка часу для впровадження каналу (мс)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
uk: Затримка повтору кнопок пульта (мс)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
uk: Різниця повторів кнопок пульта (мс)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
uk: Канал при включенні

en: Setup.Miscellaneous$as before
uk: як раніше

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
uk: Гучність при включенні

en: Setup.Miscellaneous$Volume steps
uk: Кроки гучності

en: Setup.Miscellaneous$Volume linearize
uk: Лінеаризована гучність

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
uk: Кінець каналів

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
uk: Показати назву каналу з джерелом

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
uk: Аварійний вихід

en: Plugins
uk: Модулі розширення

en: This plugin has no setup parameters!
uk: Модуль не має параметрів налаштувань!

en: Setup
uk: Налаштування

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Really restart?
uk: Дійсно перезапустити?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
uk:  Зупинити запис

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
uk:  Зупинити програвання

en: Button$Pause
uk: Пауза

en: Button$Stop
uk: Стоп

en: Button$Resume
uk: Продовжити

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
uk:  Перервати монтаж

en: Stop recording?
uk: Припинити запис?

en: Cancel editing?
uk: Перервати монтаж?

en: No audio available!
uk: Відсутній звук!

en: No subtitles
uk: Немає субтитрів

en: No subtitles available!
uk: Субтитрів немає!

en: Not enough disk space to start recording!
uk: Недостатньо місця на диску для початку запису

en: No free DVB device to record!
uk: Немає вільного DVB-пристрою для запису!

en: Pausing live video...
uk: Режим відкладеного перегляду...

en: Delete timeshift recording?
uk: Вилучити запис з часовим зсувом?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
uk: Перейти:

en: No editing marks defined!
uk: Не задано міток для монтажу!

en: No editing sequences defined!
uk: Не задано послідовності монтажу!

en: Can't start editing process!
uk: Неможливо почати монтаж запису!

en: Editing process started
uk: Монтаж запису почався

en: Editing process already active!
uk: Процес відеомонтажу вже запущений!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
uk:  abcdefghijklmnopqrstuvwxyzабвгдеєёжзиіїйклмнопрстуфхцчшщъыьюя0123456789-.#~,/@

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
uk:  0	-.#~,/@1	abcабвг2	defдеєёжз3	ghiиіїйкл4	jklмно5	mnoпрс6	pqrsтуфх7	tuvцчшщъ8	wxyzыьэюя9

en: Button$ABC/abc
uk: АБВ/абв

en: Button$Overwrite
uk: Заміна

en: Button$Insert
uk: Вставка

en: Plugin
uk: Модуль

en: Up/Dn for new location - OK to move
uk: Натискайте "Вверх"/"Вниз" для вибору позиції, а потім "OK"

en: Channel locked (recording)!
uk: Канал заблоковано (йде запис)!

en: Low disk space!
uk: Недостатньо місця на диску!

en: Regenerating index file
uk: Регенерація файлу індексів

en: Index file regeneration complete
uk: Регенерацію файлу індексу завершено

en: Index file regeneration failed!
uk: Генерація індексного файлу не вдалася!

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
uk: Виключенння неможливе - не задано параметр '-s'!

en: Editing - shut down anyway?
uk: Йде монтаж - дійсно виключити?

en: Recording - shut down anyway?
uk: Йде запис - дійсно виключити?

en: Recording in %jd minutes, shut down anyway?
uk: Через %jd хвилин почнеться запис - дійсно виключити?

en: shut down anyway?
uk: дійсно виключити?

en: Plugin %s wakes up in %jd min, continue?
uk: Модуль %s включиться через %jd хвилин - продовжити?

en: Editing - restart anyway?
uk: Процес монтажу - дійсно перезапустити?

en: Recording - restart anyway?
uk: Йде запис - дійсно перезапустити?

en: restart anyway?
uk: дійсно перезапустити?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Volume
uk: Гучність

en: Classic VDR
uk: Класичний VDR

en: DISK
uk: ДИСК

en: LOAD
uk: ЗАВАНТАЖЕННЯ

en: TIMERS
uk: ТАЙМЕРИ

en: DEVICES
uk: ПРИСТРОЇ

en: LIVE
uk: ЕФІР

en: PLAY
uk: ПРОГРАВАННЯ

en: Moving dish to %.1f...
uk: Повертання тарілки до %.1f...

en: ST:TNG Panels
uk: ST:TNG панелі

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
uk: ПВСЧПСН

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
uk: ПонВтрСрдЧтвПтнСубНед

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: Upcoming recording!
uk: Запис скоро почнеться!

en: Pause live video?
uk: Призупинити перегляд?

en: Start recording?
uk: Почати запис?

en: Recording started
uk: Запис почався

en: VDR will shut down later - press Power to force
uk: VDR виключиться ппізніше - натисніть Power для пришвидшення

en: Press any key to cancel shutdown
uk: Натисніть будь-яку кнопку для відміни виключення.

en: Editing process failed!
uk: Помилка під час монтажу запису!

en: Editing process finished
uk: Монтаж закінчено

en: Switching primary DVB...
uk: Зміна основного DVB-пристрою...

en: Press any key to cancel restart
uk: Натисніть будь-яку кнопку для відміни перезавантаження

en: VDR will shut down in %s minutes
uk: VDR виключиться через %s хвилин

en: Disk
uk: Диск

en: free
uk: вільно
