Wammu 0.44 - en to gl translation catalogue (103 entries)

en: About Wammu
gl: Sobre Wammu

en: Running on Python %s
gl: Executando en Python %s

en: Using wxPython %s
gl: Usando wxPython %s

en: Using python-gammu %(python_gammu_version)s and Gammu %(gammu_version)s
gl: Usando python-gammu %(python_gammu_version)s e Gammu %(gammu_version)s

en: <b>Wammu</b> is a wxPython based GUI for Gammu.
gl: <b>Wammu</b> é unha GUI para Gammu baseada en wxPython.

en: Failed to set exception handler.
gl: Erro ao establecer manexador de excepción.

en: Name
gl: Nome

en: Value
gl: Valor

en: Location
gl: Localización

en: Memory
gl: Memoria

en: Number
gl: Número

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Status
gl: Estado

en: Text
gl: Texto

en: Completed
gl: Completado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Alarm
gl: Alarma

en: Recurrence
gl: Repetición

en: Resend
gl: Reenviar

en: Send
gl: Enviar

en: Reply
gl: Contestar

en: Call
gl: Chamar

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Edit
gl: Editar

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Delete current
gl: Borrar actual

en: Delete selected
gl: Borrar seleccionado

en: Backup current
gl: Copia de seguridade do actual

en: Backup selected
gl: Copia de seguridade do seleccionado

en: Backup all
gl: Copia de seguridade de todo

en: Message preview
gl: Vista previa da mensaxe

en: Text style
gl: Estilo do texto

en: Concatenated
gl: Concatenado

en: Style
gl: Estilo

en: %d char | %d chars
gl[0]: %d caracter
gl[1]: %d caracteres

en: Select predefined animation:
gl: Seleccione animación predefinida:

en: Select predefined sound:
gl: Seleccione son predefinido:

en: Predefined animation
gl: Animación predefinida

en: Predefined sound
gl: Son predefinido

en: Composing SMS
gl: Redactando SMS

en: Save into folder
gl: Gardar na carpeta

en: When checked, message is saved to phone.
gl: Cando se marca, gárdase a mensaxe no teléfono.

en: Add
gl: Engadir

en: Add number of recipient from contacts.
gl: Engadir un número de destinatario dos contactos.

en: Edit recipients list.
gl: Modificar a lista de destinatarios.

en: Recipient's numbers:
gl: Números dos destinatarios:

en: Unicode messages can contain national and other special characters, check this if you use non latin-1 characters. Your messages will require more space, so you can write less characters into single message.
gl: As mensaxes Unicode poden conter caracteres nacionais e outros caracteres especiais, marque isto se vostede usa caracteres que non son latin-1. A súa mensaxe ha requerir máis espacio, así que pode escribir menos caracteres nunha única mensaxe.

en: Delivery report
gl: Informe de entrega

en: Check to request delivery report for message.
gl: Márqueo para solicitar o informe de entrega para a mensaxe.

en: Sent
gl: Envío

en: Send flash message - it will be just displayed on display, but not saved in phone.
gl: Enviar mensaxe flash - só se ha mostrar na pantalla, pero non se garda no teléfono.

en: Parts of current message
gl: Partes de mensaxe actual

en: Available message parts
gl: Partes dispoñibles da mensaxe

en: Create new message by adding part to left list...
gl: Cree unha nova mensaxe engadindo unha parte á lista da esquerda...

en: Preview
gl: Vista previa

en: No editor available for type %s
gl: Non hai editor dispoñible para o tipo %s

en: Nothing to preview, message is empty.
gl: Nada que mostrar na vista previa, a mensaxe está baleira.

en: Message empty!
gl: ¡Mensaxe baleira!

en: Message will fit into %d SMSes
gl: A mensaxe ha caber en %d SMSs

en: All files
gl: Todos os arquivos

en: Alignment
gl: Xustificación

en: None
gl: Ningunha

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Center
gl: Centrada

en: Text Size
gl: Tamaño do texto

en: Large
gl: Grande

en: Small
gl: Pequeno

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Underlined
gl: Subliñada

en: Strikethrough
gl: Riscar

en: Available contacts:
gl: Contactos dispoñibles:

en: Current recipients:
gl: Destinatarios actuais:

en: Contact list
gl: Lista de contactos

en: Edit contacts list
gl: Editar a lista de arquivos

en: Load contacts from file
gl: Cargar contactos dun arquivo

en: Selected file "%s" could not be written.
gl: O arquivo seleccionado "%s" non se puido escribir.

en: File can not be created!
gl: ¡Non se pode crear o arquivo!

en: Selected file "%s" was not found, no data read.
gl: O arquivo seleccionado "%s" non foi atopado, datos non lidos.

en: File not found!
gl: ¡Arquivo non atopado!

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Creating new %s
gl: Creando novo %s

en: Editing %(name)s %(location)s
gl: Editando %(name)s %(location)s

en: Add one more field.
gl: Engadir un novo campo.

en: contact
gl: contacto

en: Memory type
gl: Tipo de memoria

en: calendar event
gl: evento do calendario

en: Event type
gl: Tipo de evento

en: Debug log has been automatically saved to %s, you are strongly encouraged to include it in bugreport.
gl: O rexistro de depuración foi gardado automáticamente en %s, recomendámoslle encarecidamente que o inclúa no seu informe de erros.

en: Save debug log...
gl: Gardar rexistro de depuración...

en: Search for similar reports
gl: Buscar rexistros similares

en: Report bug
gl: Informar dun erro

en: Save debug log as...
gl: Gardar rexistro de depuración como...

en: Debug log was saved for phone communication, if this error appeared during communicating with phone, you are strongly encouraged to include it in bugreport. Debug log is saved in file %s.
gl: Gardouse un rexistro de depuración para a comunicación do teléfono, se este erro aparecese durante a comunicación co teléfono, recomendámoslle encarecidamente que o inclúa no informe de erros. O rexistro foi gardado no arquivo %s.

en: Before submiting please try searching for similar bugs on %s
gl: Antes de enviar por favor trate de buscar erros similares en %s

en: Unicode encoding error appeared, see question 1 in FAQ, how to solve this.
gl: Apareceu un erro de codificación Unicode, vexa a cuestión 1 na FAQ, sobre cómo resolvelo.

en: Unhandled exception appeared.
gl: Apareceu unha excepción non controlada.

en: Calls
gl: Chamar

en: Create concatenated message, what allows to send longer messages.
gl: Crear mensaxes concatenadas, que permite enviar mensaxes máis longas.
